Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця



Новини

Статті


Лучшие шоссейные велосипеды в Украине продают тут.

Кіноклуби

29.02.2020 22:27

Дім кіна Національної спілки кінематографістів України

Календарний план заходів у столичному Домі кіна на березень 2020 року

1 березня, неділя, Червоний зал

РОДИННИЙ КІНОЗАЛ

Повнометражний анімаційний фільм

«КЛАРА ТА ЧАРІВНИЙ ДРАКОН»

Режисер Олександр Клименко 

Продюсери: Світлана Пономаренко, Юрій Левчук

Автори сценарію: Олександр Клименко,

 Сергій Грабар 

Україна, 2019 рік 

Початок о 14 годині

**

1 березня, неділя, Червоний зал

КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ

Основна програма Венеціанського кінофестивалю

Художній фільм «ПОДВІЙНІ ЖИТТЯ»

Режисер Олів'є Ассаяс 

У головних ролях: Гійом Кане, Жюльєт Бінош,  

Венсан Макен 

Франція, 2018 рік

Початок о 17 годині

**

2 березня, понеділок, Синій зал

НАШ ІЛЮЗІОН   

Цикл «Наші співвітчизники у світовому кіно»   РЕЖИСЕР ЛЕОНАРД НІМОЙ (1931-2015)

Художній фільм «ХОРОША МАТІР»

Режисер Леонард Німой

В ролях:  Дайан Кітон, Ліам Нісон, Джейсон Робардс

 США, 1988 рік 

Автор та ведучий проекту Станіслав Сукненко

 Початок о 18 годині  30 хвилин

 

 **

5 березня, четвер, Синій зал

ЦИКЛ ВЕЧОРІВ НЕІГРОВЕ/ХУДОЖНЄ

Документальний фільм

«КАПІТАЛ У ХХІ СТОЛІТТІ»

Режисер Джастін Пембертон 

Франція, Нова Зеландія, 2019 рік 

 Початок о 19 годині

 

**

10 березня, вівторок, Червоний зал

КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ

Художній фільм «МОЄ СПЕКОТНЕ ЛІТО З СОФІ»

Режисер Ребекка Злотовськи 

У головних ролях: Захія Дехар, Бенуа Мажимель, Клотильда Куро, Седрік Аппієтто 

Франція, 2019 рік 

 Початок о 19 годині

**

11 березня, середа, Синій зал

Посольство Аргентинської республіки в Україні представляє художній фільм

"З ДУМКОЮ ПРО НЬОГО"

Режисер Пабло Сесар

В ролях:  Віктор БанерхееЕлеонора Векслер

Ектор Бордоні

Аргентина, Індія, 2018 рік

Початок о 19 годині

**

12 березня, четвер, Синій зал

«ХТО ПОВЕРНЕТЬСЯ – ДОЛЮБИТЬ»

8 ½ історій про кінорежисера Леоніда Осику

 (1940-2001) з нагоди його 80-річчя

Історії, оповідки про великого митця від дружини і  актриси Л.Осики Світлани Князєвої,

актора і режисера О. Ігнатуші, кінознавця С.Тримбача, кінокритика Л. Брюховецької

Фрагменти з фільмів «Та, що входить в море» (1965), «Хто повернеться - долюбить» (1966), «Камінний хрест» (1968), «Захар Беркут» (1971), «Увійдіть, стражденні» (1987), «Етюди про Врубеля» (1989), «Подарунок на іменини»  (1991),

«Гетьманські клейноди» (1994)

 Початок о 18 годині 30 хвилин

**

13 березня, п’ятниця, Синій зал

Показ документальних фільмів:

«БОРИС МОЗОЛЕВСЬКИЙ. ЗНАК СКІФІЇ»,

«СКІФСЬКА УКРАЇНА»

Автор сценарію Наталя Коваленко

Режисер Олександр Рябокрис

Оператори: Фелікс Шевардін, Андрій Опанасенко, Сергій Ілінський

Національна телекомпанія України, 2017 рік

 Початок о 18 годині

**

13 березня, п’ятниця, Червоний зал

Алік Шпилюк представляє проект

«Мистецькі фільми у Будинку кіно»

В рамках фестивалю «ЄВРОФЕСТ:кіно для кожного»

Премія за найкращий сценарій Каннського кінофестивалю;

номінація на премії «Золотий глобус» та BAFTA за найкращий іншомовний фільм,одинадцять номінацій на премію «Сезар»

Художній фільм «ПОРТРЕТ ДІВЧИНИ У ВОГНІ»

Режисер Селін Сьямма

У головних ролях: Адель Енель, Ноемі Мерлан,

 Валерія Голіно

Франція, 2019 рік

Початок о 19 годині

**

13-14 березня, п’ятниця-субота, Блакитна вітальня

Міжнародна науково-практична конференція «Режисура екранних мистецтв:актуальні питання професії, методологія навчання»

(КНУТКТ ім. І. К. Карпенка-Карого

Інститут екранних мистецтв)

Початок об 11 годині

**

14 березня, субота, Синій зал

ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ ФІЛЬМ

«ІМЕНІ ВИГОВСЬКОГО»

Режисер Олег Волоткевич

Автор сценарію Богдан Жолдак

 Кіностудія «Кінематографіст»

За підтримки Міністерства культури України, 2019 рік

 Початок о 17 годині

**

16 березня, понеділок, Синій зал

НАШ ІЛЮЗІОН   

Цикл «Наші співвітчизники у світовому кіно» РЕЖИСЕР ЛЕОНАРД НІМОЙ (1931-2015)

Художній фільм «СВЯТІ УЗИ ШЛЮБУ»

Режисер Леонард Німой

В ролях:  Патрісія Аркетт, Джозеф Гордон-Левитт,

 Армін Мюллер-Шталь, Тейт Донован, Джон Шак

 США, 1994рік

Автор та ведучий проекту Станіслав Сукненко

 Початок о 18 годині  30 хвилин

**

17 березня, вівторок, Синій зал

РЕТРОСПЕКТИВА ФІЛЬМІВ КІНОРЕЖИСЕРА ВАЛЕРІЯ БАЛАЯНА

Триптих про філософів, автор і режисер

 Валерій Балаян, «Григорій Померанц», 2003 

Оператори Юрій Єрмолін і Валерій Рябін

«Олександр Пятигорський. Чисте повітря твоєї свободи», 2005, оператори О. Комов, В. Балаян

«Мераб Мамардашвілі» (з циклу «Острови»), 2005 Оператори А.Мазурін, В.Балаян.

 Початок о 18 годині 30 хвилин

**

17 березня, вівторок, Червоний зал

КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ

Художній фільм «ОБІЦЯНКА НА СВІТАНКУ»

(за однойменним автобіографічним романом Ромена Гарі)

Режисер Ерік Барб'є

У головних ролях: П'єр Ніне, Шарлотта Генсбур,

Дідьє Бурдон

Франція, Бельгія, 2017 рік

Початок о 19 годині

 **

18 березня, середа, Синій зал

Посольство Аргентинської Республіки

в Україні представляє

«ЦИКЛ ВЕЧОРІВ ІСПАНОМОВНОГО КІНО»

За окремою програмою

 Початок о 19 годині

**

19 березня, четвер, Малий зал

РАДА ВЕТЕРАНІВ НСКУ

Шлях до творчих вершин

Вітання ювілярів

Початок о 13 годині

**

19 березня, четвер, Синій зал

ЕКРАН І СЦЕНА: НЕЗАБУТНІ ПОСТАТІ

ЦИКЛ ВЕЧОРІВ З НАГОДИ 100-ЛІТНЬОГО ЮВІЛЕЮ НАЦІОНАЛЬНОГО АКАДЕМІЧНОГО ДРАМАТИЧНОГО ТЕАТРУ імені І.ФРАНКА

Спільна акція НСКУ, Театру ім. І.Франка та Центрального державного кінофотофоноархіву

 ім. Г.Пшеничного (ЦДКФФА).

Вечір другий. Творчість актора і режисера, засновника Театру імені І.Франка ГНАТА ЮРИ.

Про Г. ЮРУ, особливості його акторської культури, техніки і стилістики говоритиме народний артист України БОГДАН БЕНЮК.

Фрагменти фільмів  «Прометей» (1936), «Кармелюк» (1938), «Щорс» (1939), «Тарас Шевченко» (1951), «Незабутній 1919 рік» (1952), «Мартин Боруля»

 (1952, актор і співрежисер Г. Юра).

Фільм-вистава «Сто тисяч»

Київська кіностудія імені О.Довженка, 1958

 В основі вистава Театру імені І.Франка,

 режисер вистави Г. Юра.

Режисер В.Іванов, оператор С. Шахбазян,

 художник М. Липкін.

У ролях: Г. Юра, Д. Мілютенко, І. Маркевич,

В. Чайка, В. Івашова, М. Панасьєв, П. Бондарчук,

Г. Бабенко, Б. Лук’янов.

Модератор Сергій Тримбач

 Початок о 18 годині 30 хвилин

**

20 березня, п’ятниця, Синій зал

ЖИТТЯ КОРОТКЕ, МИСТЕЦТВО ВІЧНЕ

Кінорежисер, кінооператор, сценарист, багатолітній очільник Національної спілки кінематографістів                      МИХАЙЛО БЄЛІКОВ –

яким він живе у нашій пам’яті...

Сумні і веселі, ліричні й епічні оповідки про друга, колегу: він робив фільми і не помітив,

як змінив саме життя

Фільм "Бесіди з Михайлом"

 (автори: Георгій Давиденко, Олександр Бєліков)

Художній фільм "Ніч коротка"

Режисер Михайло Бєліков

В ролях: Сергій Каніщев, Едік Соболєв, Тетяна Каплун, Наталія Селіверстова, Ігор Охлупін,

 Євген Паперний

Кіностудія ім. О. Довженка, 1981 рік

Модератор Сергій Тримбач

 Початок о 18 годині 30 хвилин

**

23 березня, понеділок, Синій зал

НАШ ІЛЮЗІОН   

Цикл «Наші співвітчизники у світовому кіно» РЕЖИСЕР ЛЕОНАРД НІМОЙ (1931-2015)

Художній фільм «ДИВНА РІЧ - КОХАННЯ»

Режисер Леонард Німой

В ролях:  Джин Уайлдер, Крістін Лахті,

Робер Проскі,  Мері Стюарт Мастерсон,

Стівен Тоболовські

 США, 1990 рік

Автор та ведучий проекту Станіслав Сукненко

Початок о 18 годині  30 хвилин

**

24 березня, вівторок, Синій зал

Посольство Аргентинської Республіки та

Посольство Республіки Куба в Україні представляють

«ЦИКЛ ВЕЧОРІВ ІСПАНОМОВНОГО КІНО»

За окремою програмою

Початок о 19 годині

**

24 березня, вівторок, Червоний зал

 «Золотий лев» за найкращий фільм Фестивалю у Гдині

Прем’єрний показ художнього фільму

 «ЦІНА ПРАВДИ»

Режисер Аґнешка Холланд

Продюсери: Клаудіа Смея, Станіслав Дзідзіч, Єгор Олєсов, Ангус Ламонт

У головних ролях: Джеймс Нортон, Ванесса Кірбі, Пітер Сарсгаард

Польща, Україна, Велика Британія, 2019 рік

 Початок о 19 годині

**

25 березня, середа, Синій зал

Презентація нових книжок редакції журналу

"Кіно-Театр", зокрема збірника "Українська кінооператорська школа. Вибране"

В програмі вечора - екслюзивний показ документальних фільмів Юліана Дороша

(Львів, 1930-ті), вступне слово Ірини Патрон (Львів) та Олександра Дебича.

Ведуча Лариса Брюховецька

 Початок о 18 годині

**

26 березня, четвер, Синій зал

«МІЙ КИЇВНАУКФІЛЬМ»

Ювілейний вечір заслуженого діяча мистецтв України, режисера

ВОЛОДИМИРА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

(кіноспогади, зустріч з друзями)

 Початок о 18 годині 30 хвилин

**

27 березня, п’ятниця, Синій зал

ТВОРЧА ДИСКУСІЯ. «МОРФОЛОГІЯ ЖІНКИ»

 КІНОВЕРСІЇ О. ДОВЖЕНКА ТА Ф. ФЕЛЛІНІ

Версії версій від С.Чернілевського і С.Тримбача

Фрагменти фільмів «Ягідка кохання»,

«Сумка дипкур’єра», «Земля», «Аероград», «Мічурін» О. Довженка, «Дорога», «Ночі Кабірії», «Солодке життя», «Джульєтта і Духи», «Казанова Федеріко Фелліні» Ф.Фелліні

Початок о 18 годині 30 хвилин






RSS

Кіноклуби

Архів


Новости кино ukrfilm.com