Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця



Новини

Статті


Лучшие шоссейные велосипеды в Украине продают тут.
погода семей

Кіноклуби

03.05.2019 13:41

Дім кіна Національної спілки кінематографістів України

Календарний план заходів у столичному Домі кіна на травень-червень 2019 року

05 травня, неділя, Червоний зал

Алік Шпилюк представляє проект

«Мистецькі фільми у Будинку кіно»

Позаконкурсна програма Каннського кінофестивалю 2018,

призи Іспанської та Бельгійської кіноакадемій 

Художній фільм «ЧОЛОВІК, ЯКИЙ ВБИВ ДОН КІХОТА»

Режисер Террі Гілліам 
У ролях: Адам ДрайверДжонатан Прайс, 

Стеллан Скарсгард, Ольга Куриленко

Іспанія, Бельгія, Франція, Португалія, Великобританія, 2018 рік

Початок о 17 годині

**

06 травня, понеділок, Синій зал

НАШ ІЛЮЗІОН   

Цикл «Наші співвітчизники у світовому кіно»

КОМПОЗИТОР ДМИТРО ТЬОМКІН (1894-1979)

Художній фільм « ВЕЛИКИЙ ВАЛЬС»

 Режисер Жюльєн Дювів’є

У головних ролях: Фернан Гравей, Міліца Кор’юс

США, 1938 рік

Автор та ведучий проекту Станіслав Сукненко

 Початок о 18 годині  30 хвилин

 

**

07 травня, вівторок, Синій зал

Цикл вечорів НЕІГРОВЕ/ХУДОЖНЄ 

Документальний фільм «МОЄ ПОКОЛІННЯ» 

Режисер Девід Бетті

В ролях: Майкл Кейн, Джоан Коллінз,

Пол Маккартні

Великобританія, 2018 рік

 Початок о 18 годині 30 хвилин

 **

08 травня, середа, Синій зал

Вечір присвячений Дню Перемоги

«ДИТИНСТВО, ОПАЛЕНЕ ВІЙНОЮ»

У програмі перегляд фрагментів фільмів:

«Ми часто грали у війну…», реж. О. Давиденко

«Час недитячий», реж. О. Самолевська

Початок о 18 годині 30 хвилин

** 

08 травня, середа, Малий зал

Посольство Аргентинської Республіки та

Посольство Іспанії в Україні представляють

«ЦИКЛ ВЕЧОРІВ ІСПАНОМОВНОГО КІНО»

Художній фільм «18 СТРАВ» 

Режисер Хорхе Койра

Іспанія, 2010 рік

Початок о 19 годині

**

12 травня, неділя, Червоний зал

ФІЛЬМИ-ПРИЗЕРИ МІЖНАРОДНИХ КІНОФЕСТИВАЛІВ

Гран-прі журі Берлінського МКФ

Художній фільм «ОБЛИЧЧЯ/РИЛО» 

Режисер Малґожата Шумовська

В ролях: Матеуш КосьцюкевичРоман Ганцарчик
Агнешка Подсядлік, Малґожата Ґороль

Польща, 2018 рік

Початок о 17 годині

**

13 травня, понеділок, Синій зал

НАШ ІЛЮЗІОН   

Цикл «Наші співвітчизники у світовому кіно»

КОМПОЗИТОР ДМИТРО ТЬОМКІН (1894-1979)

Художній фільм «ЧЕМПІОН»

Режисер Марк Робсон

У головних ролях: Кірк Дуглас, Мерилін Максвелл

США, 1949 рік

Автор та ведучий проекту Станіслав Сукненко

 Початок о 18 годині  30 хвилин

**

14 травня, вівторок, Червоний зал

КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ

В рамках фестивалю

 «Тиждень австрійського кіно – 2019»

Художній фільм «МАШИНА КОХАННЯ»

Режисер Андреас Шмід
У ролях: Томас Штіпсіц, Клаудія Котталь

Австрія, 2019 рік

Початок о 19 годині

**

15 травня, середа, Червоний зал

ДИВІМОСЬ, ХТО ПРИЙШОВ

Громадська організація

«Сучасне Українське Кіно» (СУК) представляє:

«PUBLIC TALK З РЕЖИСЕРОМ ТА ХУДОЖНИКОМ МИКОЛОЮ РІДНИМ».

Показ епізодів із серіалу «ОЗБРОЄННІ ТА НЕБЕЗПЕЧНІ». 

 Початок о 19 годині

**

15 травня, середа, Малий зал

Посольство Аргентинської Республіки

в Україні представляє

«ЦИКЛ ВЕЧОРІВ ІСПАНОМОВНОГО КІНО»

Художній фільм «СОМНАМБУЛА»

Режисер Фернандо Спінер

Аргентина, 1998 рік

Початок о 19 годині

**

16 травня, четвер, Синій зал

Ретроспективні покази з нагоди

100-річчя Одеської кіностудії

Художній фільм «Нічний візник», ВУФКУ,1928

Режисер Георгій Тасин

Автор сценарію Моісей Зац

В ролях: Амвросій Бучма, Марія Дюсиметьєр, Карл Томський, Юрій Шумський,

Микола Надемський

Художній фільм «Зелений фургон»

(з нагоди 100-річчя Одеської кіностудії,

100-річчя від дня народження Юрія Тимошенка,

60-річчя виходу фільму на екран)

 Одеська кіностудія, 1959 рік

Режисер Генріх Габай

Автор сценарію Григорій Колтунов

В ролях: Юрій Тимошенко, Володимир Колокольцев, Микола Волков, Віктор Мізіненко, Ольга Лисенко

Модератор Сергій Тримбач

Початок о 18 годині 30 хвилин

 **

17 травня, п’ятниця, Синій зал

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ СЦЕНАРНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ «КІНОСКРИПТ»

Вечір присвячений пам’яті письменника, сценариста, драматурга БОГДАНА ЖОЛДАКА

Початок о 18 годині

18 травня, субота, Синій зал

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ СЦЕНАРНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ «КІНОСКРИПТ»

Кращі фільми фестивалю «КІНОМАРШРУТ»

(Початок о 14 годині)

Дискусійна панель журі (Початок о 16 годині)

Нагородження переможців

(Початок о 18 годині)

**

18 травня, субота, Малий зал

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ СЦЕНАРНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ «КІНОСКРИПТ»

ЯРМАРКА СЦЕНАРІЇВ

Початок о 14 годині

19 травня, неділя, Червоний зал

РОДИННИЙ КІНОЗАЛ

Анімаційний фільм «Навсікая з Долини Вітрів»

Автор сценарію та режисер Хаяо Міядзакі
Японія, 1984 рік

Початок о 14 годині

**

20 травня, понеділок, Синій зал

НАШ ІЛЮЗІОН   

Цикл «Наші співвітчизники у світовому кіно»

КОМПОЗИТОР ДМИТРО ТЬОМКІН (1894-1979)

Художній фільм «НЕЗНАЙОМЦІ В ПОТЯЗІ»

Режисер Альфред Хічкок

У головних ролях: Фарлі Гренджер, Роберт Уолкер

США, 1951 рік

Автор та ведучий проекту Станіслав Сукненко

 Початок о 18 годині  30 хвилин

**

21 травня, вівторок, Синій зал

ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ

«ОЛЕКСАНДР АСКОЛЬДОВ. НЕВІДОМЕ…»

Вечір веде Народна артистка України

Раїса Недашківська

Початок о 18 годині 30 хвилин

**

22 травня, середа, Малий зал

Рада ветеранів НСКУ

«Шлях до творчих вершин»

Вітання ювілярів

Початок о 13 годині

**

22 травня, середа, Малий зал

Посольство Аргентинської Республіки та

Посольство Республіки Куба в Україні представляють

«ЦИКЛ ВЕЧОРІВ ІСПАНОМОВНОГО КІНО»

Художній фільм «НЕХАЙ ЖИВЕ КУБА»

Режисери Хуан Карлос Кремата та

Іраіда Мальберті Кабрера

Куба, 2005 рік

Початок о 19 годині

**

22 травня, середа, Червоний зал

ФІЛЬМИ-ПРИЗЕРИ МІЖНАРОДНИХ КІНОФЕСТИВАЛІВ

Німецька кінопремія «Найкращий актор у головній ролі»,

Призи на фестивалях у Берліні, Афінах, Неаполі, Вальядоліді

Художній фільм «МІЖ РЯДАМИ»

Режисер Томас Штубер

В ролях: Франц Роговські, Сандра Хюллер,

Герді Цинт, Матіас Бреннер

Початок о 19 годині

**

23 травня, четвер, Синій зал

Прем’єрний показ короткометражного фільму

"КОЛІР ФАСАДУ: СИНІЙ"

Режисер Олексій Радинський

Україна, 2019 рік

Початок о 19 годині

**

24 травня, п’ятниця, Синій зал

НОСТАЛЬГІЧНІ ПОРТРЕТИ НЕЗАБУТНІХ

Прем’єра документально-музичного телефільму «ЄЛИЗАВЕТА ЧАВДАР»

Автор і режисер Олег Бійма

Проект Лідії Павлюк

«Укртелефільм», 2018 рік

 Початок о 18 годині 30 хвилин

**

25-26 травня, субота-неділя, Синій зал

ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ КІНОФЕСТИВАЛЬ

«ЗОЛОТЕ КУРЧА» (За окремою програмою)

Проведення майстер-класу –

25 травня, Блакитна вітальня, 15:00-18:00

 Початок о 13 годині

** 

26 травня, неділя, Червоний зал

ФІЛЬМИ-ПРИЗЕРИ МІЖНАРОДНИХ КІНОФЕСТИВАЛІВ

Премії «Ніка» та «Білий слон» за найкращу чоловічу роль, Премія Венеційського МКФ за найкращу жіночу роль

Художній фільм «Людина, яка здивувала всіх»

Автори сценарію та режисери

Наташа Меркулова та Алєксєй Чупов

В ролях: Євгеній Циганов, Наталія Кудряшова,

Юрій Кузнєцов, Павєл Майков, Васілій Попов, Алєксєй Філімонов

Росія, Естонія, Франція, 2018 рік

Початок о 17 годині

**

27 травня, понеділок, Синій зал

НАШ ІЛЮЗІОН   

Цикл «Наші співвітчизники у світовому кіно»

КОМПОЗИТОР ДМИТРО ТЬОМКІН (1894-1979)

Художній фільм «АНГЕЛЬСЬКЕ ОБЛИЧЧЯ» Режисер Отто Премінгер

У головних ролях: Джин Сіммонс, Роберт Мітчем

США, 1952 рік

Автор та ведучий проекту Станіслав Сукненко

 Початок о 18 годині  30 хвилин

**

28 травня, вівторок, Червоний зал

ФІЛЬМИ-ПРИЗЕРИ МІЖНАРОДНИХ КІНОФЕСТИВАЛІВ

«Золотий Ведмідь» та приз за найкращий дебют Берлінського МКФ

Художній фільм «[НЕ] ТОРКАЙСЯ МЕНЕ»

Режисер Адіна Пинтиліе

В ролях: Лора Бенсон, Томас Лемаркус, Ірмена Чичикова, Кристіан Байерляйн, Ханна Хофман

Румунія, Німеччина, Чехія, Болгарія, Франція, 2018 рік

Початок о 19 годині

**

29 травня, середа, Малий зал

Посольство Аргентинської Республіки та

Посольство Мексики в Україні представляють

«ЦИКЛ ВЕЧОРІВ ІСПАНОМОВНОГО КІНО»

Художній фільм «Коли діти повертаються»

Режисер Уго Лара

Мексика, 2017 рік

Початок о 19 годині

**

29 травня, середа, Синій зал

Екран і сцена: незабутні постаті

Вечір пам’яті легендарного актора театру і кіно, Народного артиста України ВІКТОРА ХАЛАТОВА

У програмі вечора: показ фрагментів фільмів, розповіді, спогади та коментарі театро- та кінознавців. Показ телепрограми «Чарівник сцени. Віктор Халатов» (із циклу «Театральні силуети», ДТРК Культура»)

Автор циклу і ведучий Олег Комаров

 Початок о 18 годині 30 хвилин

**

03 червня, понеділок, Синій зал

НАШ ІЛЮЗІОН   

Цикл «Наші співвітчизники у світовому кіно»

КОМПОЗИТОР ДМИТРО ТЬОМКІН (1894-1979)

Художній фільм « ЦЕ ДИВОВИЖНЕ ЖИТТЯ»

 Режисер Франк Капра

У головних ролях: Джеймс Стюарт, Донна Рід

США, 1946 рік

Автор та ведучий проекту Станіслав Сукненко

 Початок о 18 годині  30 хвилин

**

04 червня, вівторок, Синій зал

ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ НАРОДНОГО АРТИСТА УКРАЇНИ ЮРІЯ ТИМОШЕНКА (ДО 100-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ)

Модератор Сергій Тримбач

Початок о 18 годині 30 хвилин

 **

04 червня, вівторок, Червоний зал

КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ

Художній фільм «МІЖ НАМИ, ДІВЧАТАМИ»

Режисер Крістіна Коменчіні

В ролях: Паола Кортеллезі, Мікаела Рамаццотті,
Едуардо Вальдарніні, Елеонора Данко

Італія, 2017 рік

Початок о 19 годині

 **

08 червня, субота, Червоний зал

ЗАКРИТТЯ XLV СЕЗОНУ БУДИНКУ КІНО

Прем’єрний показ художнього фільму «ДИКЕ ПОЛЕ»

П’ять нагород Національної кінопремії «Золота Дзиґа»

Автори сценарію: Сергій Жадан, Наталія Ворожбит, Ярослав Лодигін

Режисер Ярослав Лодигін

Оператор Сергій Михальчук

Продюсер Володимир Яценко

В ролях: Олег Москаленко, Володимир Ямненко, Георгій Поволоцький, Олексій Горбунов, Руслана Хазипова, Євгенія Муц, Роман Халаїмов,

Ігор Портянко, Сергій Жадан та ін.

Україна, Нідерланди, Швейцарія, 2018 рік

Початок о 17 годині




RSS

Кіноклуби

Архів


Новости кино ukrfilm.com