Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця



Новини

Статті


Кіноклуби

29.04.2015 18:41

Дім кіна Національної спілки кінематографістів України

Календарний план заходів у столичному Домі кіна на квітень 2015 року

**

5 травня, вівторок, Синій зал

ТИМ, ХТО НЕ ПОВЕРНУВСЯ З ВІЙНИ, ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ!

Показ короткометражних художніх фільмів до

70-річчя від дня Перемоги

«ХТО ПОМРЕ СЬОГОДНІ»

Автори сценарію: В. Гресь, В. Мережко

Режисер В. Гресь

Оператор О. Мартинов

Композитор В. Губа

Художник А. Мамонтов

В ролях: Б. Бабкаускас, В. Горобей, В. Волков,

К. Крупеннікова, Б. Таратута, В. Воронін

НКХФ ім. О.П. Довженка, 1967 рік

«ДИТИНА»

Автор сценарію та режисер М. Мащенко

Оператор В. Квас

Художник А. Добролежа

Композитор В. Філіпенко

В ролях: Т. Осика, В. Фролов, Ю. Миколайчук, У. Пуцитіс

НКХФ,1968 рік

«РІКА»

Автор сценарію та режисер Т. Карпінська

Оператор Д. Гаврилюк

Художник О. Шеремет

Композитор Г. Гаврилюк

В ролях: К. Качан, Д. Гаврилов, Й. Найдук, С. Дудко

НКХФ, 2008 рік

Початок о 18 годині 30 хвилин

**

6 травня, середа, Червоний зал

Алік Шпилюк представляє проект

«Мистецькі фільми в Будинку кіно»

Художній фільм

«ПОБАЧЕННЯ НАОСЛІП»

Автор сценарію та режисер Л. Когуашвілі

В ролях: А. Сахварелідзе, І. Сухіташвілі, А. Кікодзе,

В. Чачанідзе, К. Кавсадзе

Україна, Грузія, 2013 рік

Найкращий фільм Одеського МКФ, спеціальний приз журі кінофестивалю в Абу-Дабі, приз фестивалю «GoEast», головний приз «Золоте оливкове дерево» кінофестивалю в Лечче (Італія)

Початок о 18 годині 30 хвилин

**

6 травня, середа, Синій зал

Дні німецького кіно у Клубі документального кіно

«КРУПНИМ ПЛАНОМ» (Close up)

У співпраці з Goethe-Institut

Показ документального фільму

«ЧОРНА СКРИНЬКА НДР»

Режисер А. Вайль

Модератори: Світлана Зинов’єва і                

                        Тетяна Кононенко

Початок о 19 годині

**

7 травня, четвер, Червоний зал

Прем’єрний показ художнього фільму

«НЕЗЛАМНА»

Автор сценарію: М. Бударін, Є. Олесов,

Л. Корін, М. Данкевич

Режисер С. Мокрицький

Оператор Ю. Король

Композитор Є. Гальперін

Продюсери: Є. Олесов, Н. Мокрицька

В ролях: Ю. Пересильд, Є. Циганов, О. Васильков,

Н. Тарасов, Д. Блекхем, П. Пахомова, В. Лінецький, А. Кот,

С. Боклан, А. Сергійко, С. Сипливий, С. Косолапова,

А. Шпилюк

Україна, Росія, 2015 рік

ТОВ Студія «Кінороб», кіностудія «Новые люди», за підтримки Державного агентства України

з питань кіно 

Початок о 18 годині 30 хвилин

**

12 травня, вівторок, Малий зал

«ЛАБОРАТОРІЯ ДРАМАТУРГІЇ»

Модератори: Оксана Артеменко, Марина Артеменко

Початок о 17 годині

**

12 травня, вівторок, Синій зал

Вечір пам’яті сценариста, публіциста, поета

ЛЕОНІДА ЧЕРЕВАТЕНКА

У програмі: спогади друзів, колег, показ документального фільму

«ЄВГЕН ДЕСЛАВ»

Автор сценарію та режисер Л. Череватенко

Оператори: Е. Тімлін, В. Філіппов, А. Химич

Текст читають: Л. Череватенко, О. Фролов

Кіностудія «Контакт», 2008 рік

Початок о 18 годині

**

13 травня, середа, Синій зал

Дні німецького кіно у Клубі документального кіно

«КРУПНИМ ПЛАНОМ» (Close up)

У співпраці з Goethe-Institut

Показ документального фільму

«ВІДЕОГРАМА РЕВОЛЮЦІЇ»

Режисер Х. Фарокі

Модератори: Світлана Зинов’єва і Тетяна Кононенко

Початок о 19 годині

**

14 травня, четвер, Синій зал

Прем’єрний показ документального фільму

«ПО КОЛУ»

Режисер Т. Коцюба

В головній ролі Р. Зюбіна

Кіностудія «Taras Kotsyuba studio»

Україна, 2015 рік

Початок о 18 годині 30 хвилин

**

14 травня, четвер, Червоний зал

Прем’єрний показ документального фільму

«УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ ЗА СПОГАДАМИ ВСЕВОЛОДА ПЕТРІВА» (перша та друга серії)

Режисер І. Канівець

Оператор В. Каштанов

Композитор А. Пархоменко

За участі: Б. Бенюка, О. Донія, Б. Іванько

Україна, 2015 рік

Початок о 19 годині

**

15 травня, п’ятниця, Синій зал

УКРТЕЛЕФІЛЬМУ - 50!

Вечір третій

«МІЖ ВІЙНАМИ І МИРОМ»

Початок о 18 годині

**

16 травня, субота, Червоний зал

РОДИННИЙ КІНОЗАЛ

Художній фільм

«ЧАКЛУНКА»

Автор сценарію Л. Вулвертон

Режисер Р. Стромберг

В ролях: А. Джолі, Ш. Коплі, Е. Фаннінг,

Д. Темпл, С. Райлі

США,  2014 рік

Початок о 15 годині

**

17 травня, неділя, Червоний зал

КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ

Художній фільм

«ВЕЛИКІ ОЧІ»

Режисер Тім Бьортон

Оператор Б. Дельбоннель

В ролях: Е. Адамс, К. Вальц, Д. Г’юстон,

Т. Стемп, К. Ріттер, Д. Шварцман

США,  2014 рік

Премія «Золотий глобус», номінант на премію «BAFTA»

Початок о 17 годині

**

19 травня, вівторок, Синій зал

Прем’єрний показ художнього фільму

«НАКАЗАНО ЗАБУТИ»

Автори сценарію: С. Заурбеков, Р. Коконаєв

Режисер Х. Еркенов

Оператор А. Петріга

Композитор В. Дашкевич

В родях: Х. Ахмадова, Ш. Мітраєв, М. Атаєв, Р. Хайрулліна, Р. Кузнеченко, Р.Коконаєв, Д. Омаєв, М. Дудаєв, З. Улабаєва

Росія, 2014 рік

Зустріч з режисером фільму

 Початок о 18 годині 30 хвилин

**

21 травня, четвер, Малий зал

Рада ветеранів НСКУ

«Шлях до творчих вершин»

Вітання ювілярів.

Початок о 13 годині

**

21 травня, четвер, Червоний зал

ФІЛЬМИ-ПЕРЕМОЖЦІ МІЖНАРОДНИХ ФЕСТИВАЛІВ

Художній фільм

«ІДА»

Автори сценарію: П. Павліковський, Р. Ленкевіч

Режисер П. Павліковський

Оператори: Л. Зал, Р. Лєнчевский

В ролях: А. Кулєша, А. Тшебуховська, Д. Оґроднік, Й. Куліґ, Є. Треля, А. Шишковський, Х. Скочинська, Д. Кудук,

Н. Лонґєвчик

Польща, Данія, 2013 рік

Володар премії «Оскар», премії «BAFTA», премії «Гойя» (Іспанія) за кращий європейський фільм, 6 нагород Європейської кіноакадемії, 4 нагороди МКФ у Торонто, Гран-прі Міжнародного фестивалю операторського мистецтва «Camerimage», «Золотий лев» МКФ у Гдині, Гран-прі МКФ «Лістапад», 3 премії «Golden Trailer Awards» (Лос-Анджелес)

Початок о 18 годині 30 хвилин

**

21 травня, четвер, Синій зал

Прем’єрний показ художнього фільму

«ХВИЛИНА УСВІДОМЛЕННЯ»

Автор сценарію О. Тичина

Режисер К. Кужалев

Композитор О. Разумовський

В ролях:  Ю. Сак, І. Соснитський, Ю. Барок,

В. Кульба, , Є. Степанов, М. Леонтович,

В. Степанчук, та ін. 

Україна, 2015 рік

Початок о 19 годині

**

22 травня, п’ятниця, Синій зал

Дні німецького кіно у Клубі документального кіно

«КРУПНИМ ПЛАНОМ» (Close up)

У співпраці з Goethe-Institut

Показ документального фільму

«ПОКЛИКАНІ СЦЕНОЮ»

Режисер А. Вайль

Модератори: Світлана Зинов’єва і Тетяна Кононенко

Початок о 19 годині

**

25 травня, понеділок, Синій зал

НАШ ІЛЮЗІОН

Проект Бориса Шиленка

Художній фільм

«БЕККЕТ»

Режисер П. Гленвілл

В ролях: Р. Бертон, П. ОТул, Д. Гілгуд

США, 1964 рік

Володар премії «Оскар», 2 премії «Золотий глобус», 3 премії «BAFTA»

Початок о 18 годині

**

26 травня, вівторок, Синій зал

ВАЛЕРІЙ БАЛАЯН представляє документальні фільми, які так і не бачив глядач:

«ВОЛОДИМИР ВОЙНОВИЧ. ЗАЛИШИТИСЯ СОБОЮ», 2013 рік

Оператор С. Амірджанов

«РОМАНС НАДІРА», 2008 рік

Оператор В. Сачков

«ОЛЕКСАНДР АСКОЛЬДОВ. ДОЛЯ КОМІСАРА», 2006 рік

Оператор В. Сачков

Початок о 18 годині 30 хвилин

**

27 травня, середа, Червоний  зал

Прем’єрний показ документального фільму

"НАЇВНЕ МАЛЯРСТВО МИХАЙЛА ОНАЦКА"

Автор сценарію  М. Лєбєдєв, за участі Т. Кислої

Режисер М. Лєбєдєв

Оператор-постановник О. Лєбєдєв

Головний художник-аніматор А. Зоріна

Композитор Л. Каневський

Виробництво АЕРОМЕДІА.

За участі Народного ансамблю української музики «Роксоланія» та  ІНСТИТУТУ ФІЛОЛОГІЇ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ім. Т.Г. ШЕВЧЕНКА,

за підтримки Першої Національної Школи Телебачення. 

Україна, 2015р.

Початок о 18 годині 30 хвилин

**

27 травня, середа, Синій зал

Клуб документального кіно

«КРУПНИМ ПЛАНОМ» (Close up)

Показ документального фільму

«КУЗЕН ЖЮЛЬ»

Режисер  Д. Бенішеті,

Франція, 1972 

Модератори: Світлана Зинов’єва і                

                        Тетяна Кононенко

Початок о 19 годині

**

28 травня, четвер, Червоний зал

ЗАКРИТТЯ ХХХХІ СЕЗОНУ БУДИНКУ КІНО

Вручення призів Національної спілки кінематографістів України.

ВЕЛИКА КІНОПРОГРАМА




RSS

Кіноклуби

Архів


Новости кино ukrfilm.com