Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця



Новини

Статті


Кіноклуби

22.10.2015 16:00

Дім кіна Національної спілки кінематографістів України

Календарний план заходів у столичному Домі кіна на листопад 2015 року

**

2 листопада, понеділок, Синій зал

«УГОЛ НЕВСКОГО И КРЕЩАТИКА»

Презентація книги віршів Тетяни Вольтської та Вадима Жука

Поети Петроградської сторони великого

Санкт-Петербурга присвячують свої чесні вірші людям

і подіям великого Києва.

Початок о 16 годині 30 хвилин

**

2 листопада, понеділок, Синій зал

Вечір пам’яті сценариста, публіциста, поета

ЛЕОНІДА ЧЕРЕВАТЕНКА

У програмі: спогади друзів, колег, показ документального фільму

«ЄВГЕН ДЕСЛАВ»

Автор сценарію та режисер Л. Череватенко

Оператори: Е. Тімлін, В. Філіппов, А. Химич

Текст читають: Л. Череватенко, О. Фролов

Кіностудія «Контакт», 2008 рік

Початок о 19 годині

**

3 листопада, вівторок, Синій зал

ЮВІЛЕЙ УКРАЇНСЬКОГО ФІЛЬМУ

З нагоди 50-річчя художнього фільму

«НАШ ЧЕСНИЙ ХЛІБ»

Режисери: К. Муратова, О. Муратов

Оператори: Ю. Романовський, О. Рибін

В ролях: Д. Мілютенко, М. Чеботаренко, Г. Бутовська, В. Шульгін, О. Фандера, В. Мірошниченко, Г. Юхтін

Одеська кіностудія, 1964 рік

Вступне слово режисера Олександра Муратова,  кінознавця Лариси Брюховецької

Початок о 18 годині 30 хвилин

**

4 листопада, середа, Синій зал

«МАЙСТЕР ТА ЙОГО УЧНІ»

Перегляд дипломних робіт студентів Інституту кіно і ТБ КНУКіМ

Майстерня кінорежисера Володимира Хмельницького

Початок о 18 годині 30 хвилин

**

5 листопада, четвер, Синій зал

Пам’яті МИКОЛИ СТОРОЖЕНКА

Прем’єрний показ документального фільму

«ВОЗНЕСІННЯ»

Режисер Є. Політов

Оператор В. Політов

Україна, 2015 рік

Початок о 18 годині 30 хвилин

**

6 листопада, п’ятниця , Синій зал

Прем’єрний показ документального фільму

«ОСТАННЯ ПОЕМА»

Автор сценарію, режисер, оператор В. Балаян

Композитор О. Рибніков

Студія «VBstudio», Україна, 2015 рік

Початок о 18 годині 30 хвилин

**

8 листопада, неділя, Червоний зал

Алік Шпилюк представляє проект

«Мистецькі фільми в Будинку кіно»

Художній фільм

«ТАКСІ»

Автор сценарію та режисер Д. Панахі

«ЗОЛОТИЙ ВЕДМІДЬ» Берлінського кінофестивалю, 2015

Іран, 2015 рік

Початок о 15 годині

**

9 листопада, понеділок, Синій зал

НАШ ІЛЮЗІОН

Цикл «Наші співвітчизники у світовому кіно»

Художній фільм

«НІНОЧКА»

Режисер Е. Любич

В ролях: Г. Гарбо, М. Дуглас, І. Клер, А. Гранах,

Б. Лугоші

США, 1939 рік

Ведучий проекту  – кінознавець Станіслав Сукненко

Початок о 18 годині 30 хвилин

**

10 листопада, вівторок, Синій зал

Вечір екологічного кіно, присвячений 75-річчю студії «Київнаукфільм» («Національна кінематека України»)

У програмі: уривки з документальних стрічок, присвячених проблемам Дніпра:

«ВОГНІ УКРАЇНИ», 1960 рік 

Режисер Л. Островська, оператор Н. Ширман

«І ПОТЕЧЕ ДНІПРО ЗА ПЕРЕКОП», 1962 рік

Режисер Г. Александров, оператор В. Преображенський

«У ПЛАВНЯХ ДНІПРА», 1965 рік

Режисер І. Негреску, оператор А. Серебреников

«ТОЧКА РОСИ»,  1989 рік

Режисер С. Лосєв, оператор В. Чупринін

«ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ ДНІПРА», 1989 рік

Автор В. Колодний, режисер О. Гендельман

«ЗАРУЧНИКИ ДНІПРОВСЬКИХ МОРІВ», 1991 рік

Автор І. Зубавіна, режисер Г. Давиденко

Початок о 18 годині 30 хвилин

**

12 листопада, четвер, Синій зал

Вечір пам’яті з нагоди  105-ї річниці від дня народження заслуженої артистки України, поетеси НАТАЛІЇ ГЕБДОВСЬКОЇ

У програмі: спогади друзів, колег, читання віршів актриси, покази документальних фільмів:

«АНДРОМАХА»

Режисер Г.Черняк

«СУПЕР БАБУСІ»

Режисер Д. Томашпольський

Початок о 18 годині 30 хвилин

**

14 листопада, субота, Червоний зал

КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ

Художній фільм

«КАЗКА КАЗОК»

Автори сценарію: М.Гарроне, У.Чіті

Режисер М. Гарроне

В ролях: С. Гайєк, В. Кассель, Т.Джонз, Д.Сі Райлі,

Ш. Гендерсон

Італія, Франція, Великобританія, 2015 рік

Номінація на «ЗОЛОТУ ПАЛЬМОВУ ГІЛКУ» Каннського МКФ,2015

Початок о 17 годині

**

16 листопада, понеділок, Синій зал

ЗАБУТЕ КІНО

До 100-річчя від дня народження Інгрід Бергман 

Художній фільм

«ГАЗОВЕ СВІТЛО»

Режисер Д. Кюкор

В ролях: І. Бергман, Ш. Буає, Д. Коттен, А. Ленсбері

США, 1944 рік

2 премії «Оскар»

Вступне слово кінознавця Оксани Мусієнко

Початок о 18 годині

**

17 листопада, вівторок, Синій зал

ЗІРКИ СВІТОВОГО КІНО

Художній фільм

«РАПСОДІЯ»

Режисер Ч. Відор

В ролях: Е. Тейлор, В. Гассман, М. Чехов, С. Ловскі

США, 1954 рік

Початок о 18 годині

**

18 листопада, середа, Червоний зал

КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ

Художній фільм

«БЕТІБУ»

Режисер М. Коан

В ролях: М. Моран, Д. Фанего, А. Амманна,

Х. Коронадо

Аргентина, 2014 рік

2 призи Аргентинської кіноакадемії

Початок о 18 годині 30 хвилин

**

19-22 листопада, четвер-неділя

XXIІ Міжнародний фестиваль анімаційних фільмів

«КРОК-2015: У рідній гавані»

За окремою програмою

**

23 листопада, понеділок, Синій зал

НАШ ІЛЮЗІОН

Цикл «Наші співвітчизники у світовому кіно»

Художній фільм

«РАСКОЛЬНІКОВ»

Режисер Г. В. Пабст

В ролях: Г. Хмара, А. Тарасова, М. Тарханов,

М. Германова

Німеччина, 1922 рік

Ведучий проекту  – кінознавець Станіслав Сукненко

Початок о 18 годині 30 хвилин

**

24 листопада, вівторок,  Малий зал

Рада ветеранів НСКУ

«Шлях до творчих вершин»

Вітання ювілярів.

Початок о 13 годині

**

24 листопада, вівторок, Синій зал

«КІНОШНІ БУВАЛЬЩИНИ»

Пам’яті народного артиста України

АНАТОЛІЯ БАРЧУКА присвячується.

Початок о 18 годині 30 хвилин

**

25 листопада, середа, Синій зал

ЮВІЛЕЙ УКРАЇНСЬКОГО ФІЛЬМУ

З нагоди 25-річчя документальної стрічки

«МАНДРИ В КРАЇНУ ЧАЯНОВА»

(«Царське полювання»)

Режисер М. Ткачук

Оператор І. Мамай

Композитор В. Сільвестров

Вступне слово кінознавця  Вадима Скуратівського

Початок о 18 годині

**

27 листопада, п’ятниця, Синій зал

Звіт Херсонського осередку НСКУ

Початок о 15 годині

КІНОВЕЧІР

«Відлуння Х  фестивалю аматорського кіно «КІНОКІМЕРІЯ» - показ фільмів-переможців.

Показ фільмів-переможців 76-го та 77-го міжнароднихфестивалів незалежного кіно «UNICA».

Майстер-клас із сценарної майстерності кінодраматурга Богдана Жолдака.

Початок о 15 годині 30 хвилин

**

27 листопада, п’ятниця, Червоний зал

Прем’єрний показ документального фільму

«ПРИСМЕРК»

Режисер та оператор В. Васянович

Продюсер І. Мислицька

Кінокомпанія «Гармата фільм продакшн», на замовлення Державного агентства України з питань кіно

Україна, 2014 рік

«Золотий Дюк» за найкращий український фільм Одеського МКФ, 2014 року

Початок о 18 годині 30 хвилин

**

28 листопада, субота, Синій зал

«ЛАБОРАТОРІЯ ПРОЕКТІВ НСКУ» представляє:

Кінематографічний гурток  «Наукова думка»

Модератор  Дмитро Томашпольський

Початок о 17 годині

**

29 листопада, неділя, Червоний зал

РОДИННИЙ КІНОЗАЛ

Художній фільм

«РОЗРОБНИК ІГОР»

Режисер Х.П. Бускаріні

В ролях: Д. Файнса, Т. Кевени

Аргентина, 2014 рік

Приз  Аргентинської кіноакадемії

Початок о 14 годині

**

30 листопада, понеділок, Синій зал

Вечір пам’яті з нагоди 125-річчя корифея  українського кіно АРНОЛЬДА КОРДЮМА

У програмі: фрагменти з фільмів «Джальма», «Останній порт», «Минуле лишається з нами», спогади, виступи відомих діячів культури.

Початок о 18 годині 30 хвилин




RSS

Кіноклуби

Архів


Новости кино ukrfilm.com