Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця



Новини

Статті


Кіноклуби

30.10.2016 19:30

Дім кіна Національної спілки кінематографістів України

Календарний план заходів у столичному Домі кіна на листопад 2016 року...

**


2 листопада, середа, Синій зал

Прем’єра документального фільму

«МИХАЙЛО ГРУШЕВСЬКИЙ»

(із серіалу «Гра долі»)

Режисер В. Вітер

Оператор Г. Кривошеєнко

Ведуча Н. Сопіт

Студія «Віател», 2016 рік

Початок о 18 годині 30 хвилин

**

3 листопада, четвер, Малий зал

Круглий стіл на тему:

«ІВАН ДРАЧ І УКРАЇНСЬКЕ КІНО»

За участі: І. Драча, В. Скуратівського,

А. Ткаченка, Б. Жолдака, С. Чернілевського

Ведуча – Лариса Брюховецька

Початок о 17 годині

**

3 листопада, четвер, Синій зал

Прем’єрний показ документального фільму

«АКАДЕМІК СЕРГІЙ КОМІСАРЕНКО»

Режисер О. Муратов

Оператор В. Басс

Продюсер І. Тарабан

Продюсерський центр некомерційних медичних фільмів, Україна 2016 рік

Зустріч з видатним біохіміком

Сергієм Комісаренком

Початок о 18 годині 30 хвилин

**

7 листопада, понеділок, Синій зал

НАШ ІЛЮЗІОН

Цикл «Наші співвітчизники у світовому кіно»

Кіноактор ДЖЕК ПАЛАНС (Володимир Палагнюк)

(1919-2006)

Художній фільм

«КАФЕ «БАГДАД»

Режисер П. Адлон

В ролях: М. Загебрехт, Сі Сі Е. Паундер, Д. Паланс,

К. Кауфман

США, 1987 рік

Ведучий проекту – Станіслав Сукненко

Початок о 18 годині 30 хвилин

**

8 листопада, вівторок, Синій зал

І пленум Правління НСКУ

Початок о 16 годині

 **

9 листопада, середа, Сині зал

Творча зустріч з режисером Сергієм Рахманіним

Показ художнього фільму

«ЛЮДИНА К»

Режисер С. Рахманін

Оператор В. Соколов-Олександров

Одеса, 1993 рік

Модератор вечора – кінооператор Юрій Гармаш 

Початок о 18 годині 30 хвилин

**

10 листопада, четвер, Синій зал

ЮВІЛЕЙ ФІЛЬМУ

 «ЗАРУЧНИКИ ЧАСУ»

Режисер В. Степанян

Оператор В. Дембський

В ролях: А. Джигарханян, В. Степанов, Т. Яценко,

Ю. Рудченко, Ю. Муравицький

Україна, 2001 рік

Початок о 18 годині

**

13 листопада, неділя, Червоний зал

Алік Шпилюк представляє проект

«Мистецькі фільми в Будинку кіно»

Художній фільм

«ДЖУЛЬЄТТА»

Режисер П. Альмодовар

В ролях: Е. Суарес, А. Угарте, Р. де Пальма,

М. Хеннер

Іспанія, 2016 рік

Премія за найкращу режисуру Міжнародного товариства сінефілів Каннського МКФ

Початок о 17 годині

**

14 листопада, понеділок, Синій зал

НАШ ІЛЮЗІОН

Цикл «Наші співвітчизники у світовому кіно»

ЕДВАРД ДМИТРИК (Дмитрюк)

(1908-1999)

Художній фільм 

«ПЕРЕХРЕСНИЙ ВОГОНЬ»

Режисер  Е. Дмитрик

В ролях: Р. Янг, Р. Мітчем, Р. Райан, Г. Грем

США, 1947 рік

Ведучий проекту  кінознавець Станіслав Сукненко 

Початок о 18 годині 30 хвилин

**

16 листопада, середа, Малий зал

Рада ветеранів НСКУ

«Шлях до творчих вершин»

Вітання ювілярів

Початок о 13 годині

** 

16 листопада, середа, Синій зал

Прем’єрний показ документального фільму

«МИХАЙЛО ГРИШКО. ТРІУМФ І ТРАГЕДІЯ ТАЛАНТУ»

Режисер Ж. Бебешко

Оператори: В. Риков, С. Карапищенко

ДТРК «Культура», 2016 рік

Початок о 18 годині

**

16 листопада, середа, Червоний зал

КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ

Художній фільм

«КАПІТАН ФАНТАСТІК»

Режисер М. Росс

В ролях: В. Мортенсен, Д. МакКей, С. Іслер

США, 2016 рік

Премія за найкращу режисуру Каннського МКФ, «Особливий погляд» Каннського МКФ

Початок о 18 годині 30 хвилин

** 

17 листопада, четвер, Синій зал

Вечір пам’яті видатного українського режисера науково-популярного кіно, лауреат Державної премії СРСР ФЕЛІКСА СОБОЛЄВА

У програмі: спогади друзів, колег, фрагменти з фільмів

Початок о 18 годині

ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ -  за адресою вул. Червоноткацька, 49 (м. Дарниця)

Початок о 13 годині 

 **

18-20 листопада, п’ятниця-неділя

XXIІІ Міжнародний фестиваль анімаційних фільмів

«КРОК-2016: У РІДНІЙ ГАВАНІ»

За окремою програмою

 **

21 листопада, понеділок, Синій зал

НАШ ІЛЮЗІОН

Цикл «Наші співвітчизники у світовому кіно»

ЕДВАРД ДМИТРИК (Дмитрюк)

(1908-1999)

Художній фільм 

«МОЛОДІ ЛЕВИ»

Режисер  Е. Дмитрик

В ролях: М. Брандо, М. Кліфт, Д. Мартін, М. Шелл

США, 1947 рік

Ведучий проекту  кінознавець Станіслав Сукненко

Початок о 18 годині 30 хвилин

**

22 листопада, вівторок, Синій зал

ЗАБУТЕ КІНО

Художній фільм

«РЕБЕККА»

Режисер А. Хічкок

В ролях: Л. Олівє, Д. Фонтейн, Д. Сандерс, Г. Купер

США, 1940 рік

Вступне слово кінознавця Оксани Мусієнко                                 Початок о 18 годині

** 

23 листопада, середа, Червоний зал

ФІЛЬМИ-ПРИЗЕРИ МІЖНАРОДНИХ КІНОФЕСТИВАЛІВ

Художній фільм

«МАРГАРИТА»

Режисер К. Джаннолі

В ролях: К. Фро, А. Маркон, М. Фо, К. Тере

Франція, Чехія, Бельгія, 2015 рік

4 премії «Сезар», премія «Люмєр»

Початок о 18 годині 30 хвилин

 **

25 листопада, п’ятниця, Синій зал

Прем’єра документально-просвітницького фільму

«ЗАГАЛЬНИЙ ЗШИТОК»

Автор сценарію С. Тримбач

Режисер Ю. Лазаревська

Оператор М. Мандрич

Продюсер С. Степаненко

Кіностудія «Кінематографіст» на замовлення Державного агентства України з питань кіно, 2016 рік

Початок о 18 годині 30 хвилин

**

28 листопада, понеділок, Синій зал

Відкриття Київського Міжнародного фестивалю документальних фільмів «Кінолітопис-2016»

У програмі: прем’єрний показ документального фільму

«МИКОЛА ВІНГРАНОВСЬКИЙ. ВІН НАРОДИВСЯ НА СОНЯЧНІЙ СТОРОНІ»

Режисер Л. Михалевич

Показ документального фільму

«ГОЛУБІ СЕСТРИ ЛЮДЕЙ»

Режисер М. Вінграновський

Початок о 18 годині

 **

29 листопада, вівторок, Синій зал

Ювілейний вечір ІВАНА ДРАЧА

У програмі: вітання ювіляра, фрагменти з фільмів, прем’єрний показ документального фільму

 «ІВАН ДРАЧ. В ПОШУКАХ МАРОЙКИ»

Режисер І. Шатохіна

Україна, 2016 рік

Початок о 18 годині

**

30 листопада, середа, Синій зал

Закриття Київського Міжнародного фестивалю документальних фільмів «Кінолітопис-2016»

У програмі: ретро показ документальних фільмів до 85-річчя студії «Укркінохроніка» 

Початок о 18 годині 




RSS

Кіноклуби

Архів


Новости кино ukrfilm.com