Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця



Новини

Статті


Кіноклуби

22.10.2004 12:00

Молодість 2004.

25 жовтня

Червонa залa

11:00 – 13:30 Конкурсна програма: студентські фільми

"Ніч напередодні" - Нільс Борге Т. Сандвік, Німеччина 11’

"Коханя по-турецьки" - Озґур Ілдрім, Німеччина 12’

"Бог грає на саксофоні, Диявол - на скрипці" - Александра Ґулеа, Німеччина 45’

"Король дурнів" - Олаф Енке, Німеччина 9’

"Марко та вовк" - Кіліан фон Кейсерлінк, Німеччина 15’

"Лучія" - Фелікс Ґьонерт, Німеччина 9’

15:30-17:00 Конкурсна програма: короткометражні фільми

"До пари" - Рідван Ассім, Австралія 8’

"Настрій" - Фредерік Бонд, Велика Британія/Іспанія 10’

"Тінь Дастін" - Демрі-Бернс, Метт Піндер, Велика Британія/Шотландія 11’

"Проти сонця" - Валентин Васянович, Україна 20’

"Ательє" - Марина Кондратьєва, Україна 10’

"Пересохла земля" - Тарас Томенко, Україна 24’

18:30 Панорама українського кіна

"Залізна сотня", Олесь Янчук 90’

20:30 Ретроспектива фільмів Ж. Ґабена

"Пепе Ле Моко", Франція 93’

Синя залa

18:30 Панорама українського кіна

"Банка" - Марина Горбач 6'30''

"Фантазія №11" - Юрій Ластівка 6'

"Гунька" - Олена Маришкіна 10'

"Машуся в країні чудес" - Марина Матвійчук 16'

"Саша Путря" - Микола Бурнос 17'

20:30 Ретроспектива фільмів О.Йоселіані

"Прощавай, рідний дім" - Франція/Італія, 118’

Малa залa

17:00 Панорама українського кіна

"Cон художника" - Микола Бондарчук 3'33''

"Хор глухонімих" - Оксана Чепелик 5'

"Білявка вмирає двічі" - Віра Яковенко 5'

"Кадр" - Олександр Безручко 8'

"Оля Гаврилюк" - Олександр Безручко 5'

"4 слова" - Геннадій Іванов 8'

"Їжак Марк" - Марк Горобець 3'

"Професіонал" - Марк Горобець 9'

"Не вірю в Золоту Рибку" - Марк Горобець 11'

"Триптих" - Ольга Самолевська 23’

"Реванш" - Наталія Зарицька 4'10''

26 жовтня

Червонa залa

10.30 – 13:30 Конкурсна програма: короткометражні фільми

"Тімор Лоро-Сае" - Віктор Лопес, Португалія 12’

"Дозвольте бути четвертим" - Альсім Падільон, Франція 14’

"Реґулятор" - Філіпп Ґрамматікопулос, Франція 16’

"Перепона" - Люїс-Мартен Сусі, Франція 8’

"Аве Рафаель" - Ґшвінд, Швейцарія 5’

"Убий, кого кохаєш" Сара Софі Флікер, Максімілла Лукач, США 25’

"2+1=" - Єлєна Чернова Росія 6’

"Іван Хуан" - Стєпан Бірюков, Константін Арєф’єв Росія 6’

"Моє перше кохання" - Сосо Джачвліані, Грузія 15’

"Токіо Алекс" - Радемакерс Лобет, Іспанія 10’

"Сімейний бізнес" - Андрус Туїск, Естонія 12’

"Малюнок" - Хосе Беспросвані, Бельгія 9’

"Останя ферма" - Рунар Рунарссон 17’

15:30-17:00 Конкурсна програма: короткометражні фільми

"Пофарбуйте це в чорне" - Нікос Лерос, Греція 12’

"Варта по-сусідськи" - Петер Барлах, Швеція 13’

"Ейфелева вежа" - Ніклас Радстрьом, Швеція 13’

"Щасливого Різдва, Фкліксе!" - Ізабела Рібен, Семі Бен Юссеф, Швейцарія 6’

"Вже мертвий" - Томас Вендріх, Німеччина 17’

"Ще якісь питання?" - Манохер Гошбахт, Німеччина 7’

18:30 Панорама українського кіна

"Ігри дорослих дівчат" - Сергій Лялін, Україна 120’

20:30 Ретроспектива фільмів Я.Я.Кольського

"Пожнив’я" (Польща, 72’)

Синя залa

15:30 Еротичні історії №10

"Музика" - Амос Коллек, Ізраїль/Німеччина 30’

"Ґалерея" - Йос Стеллінґ, Нідерланди/Німеччина 30’

"Літо моєї дефлорації" - Сюзен Стрейтфілд, США/Німеччина 30’

18:30 Ретроспектива фільмів Ж.Ґабена

"Людина-звір" - Жан Ренуар, Франція 100’

20:30 Ретроспектива фільмів О.Йоселіані

"Ранок понеділка" (Франція 120’)

Малa залa

17:00 Панорама українського кіна 2003-2004

"Пробач..." - Тетяна Новохатько 12'

"Ключ" - Олег Педан 13'

"Дрібний дощ" - Георгій Делієв 26'

"Банка" - Марина Горбач 6'30''

"Жили-Були" - Сергій Крутін 9'

"Натхнення" - Сергій Крутін 8'

"Oh, Shit..." - Марія Халпахчі 1'30''

"Ангели" - Андрій Бондар 1'30''

"Малювати кров'ю" - Мирослав Домалевський 12'

27 жовтня

Червонa залa

Конкурсна програма: повнометражні фільми

10:00 "Варшава" - Даріуш Ґаєвський, Польща 107’

12:00 "Містерії. Окупація" - Андрєй Кудіненко, Білорусь 90’

15:30 "Після меси" - Папріка Стеен, Данія 101’

18:30 Ретроспектива фільмів О. Йоселіані

"Жив співучий дрізд" (Грузія 85’)

20:30 Краще з Догми

"Італійська для початківців" - Лоне Шерфіґ, Данія 90’

Синя залa

18:30 Ртероспектива фільмів Ж. Ґабена

"Французький канкан" - Жан Ренуар, Франція 105’

20:30 Особлива подія

"Я помер у дитинстві" - Ґєорґій Параджанов, Росія 51’

Малa залa

17:00 Особлива подія

"Йоселіані без назви" - Пьотр Шепотинник, Росія 44’



RSS

Кіноклуби

Архів


Новости кино ukrfilm.com