Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця



Новини

Статті


Кіноклуби

21.10.2005 11:07

Програма показів МКФ "Молодість"

28 жовтня

Червона зала

Конкурсна програма: повнометражні фільми

9:30 - "Кинути жереб", Угур Юцель (Турція, Греція, 102’)

11:00 - "Полумгла", Артем Антонов (Росія, 97’)

15:00 - "Мій ангел", Серж Фридман, (Франція, 94’)

Позаконкурсна програма

18:30 - Ретроспектива Маргарете фон Тротти, "Сестри або Баланс щастя", (Західна Німеччина, 95’)

20:30 - Річниця Помаранчевої революції, "Непохований", Марта Месарош (Угорщина, 127’)

Синя зала

17:00 Прес-конференція з учасниками конкурсної програми

Позаконкурсна програма

18:30 - Особлива подія, "Російські корені або одного разу в Оренбурзі", Олена Фетісова(Росія,52’)

"Увесь наступний день", Тетяна Янкевич (Росія, 33’)

20:30 - Особлива подія, "Кличучи Хеді Ламар", Джордж Міш (США, 112’)

29 жовтня

Червона зала

Конкурсна програма: повнометражні фільми

9:30 - "Каркаш", Камал Саданах (Iндія, 86’)

11:00 - "Близько", Маркус Ленц (Німеччина, 89’)

15:00 - "Айсберг", Фіона Гордон, Домінік Абель, Бруно Ромі (Бельгія, 84’)

Позаконкурсна програма

18:30 - "П’ятниця, або інший день", Іван Ле Муан (Бельгія, Чехія, Франція, Італія, Словаччина, 120’)

21:30 - Особлива подія "Одеса! Одеса!", Мішель Боганім (Ізраїль, Франція, 102’)

Синя зала

16.30 Прес-конференція з організаторами кінофестивалю „Кінотавр”

18:00 Прес-конференція з учасниками конкурсної програми

Позаконкурсна програма, 18:30 Фільми з Гьотеборзької кіношколи

"Заощадження", Марія Енг (Швеція, 20’)

"Рятувальник", Йон Петерсен (Швеція, 28’)

"Шлях додому", Мая Кеконіус (Швеція, 17’)

"Кохання 2000", Шахріяр Латіфзаде (Швеція, 29’)

Позаконкурсна програма, 20:30 Панорама українського кіна

"Гладій. Повернення", Мирослава Хорошун (28’)



RSS

Кіноклуби

Архів


Новости кино ukrfilm.com