Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
Статті про неіснуюче кіно

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Статті
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Fima
Гість

ПовідомленняНаписане: 13.12.2006 01:18:31    Тема повідомлення: Статті про неіснуюче кіно Відповісти цитуючи

Всі ми колись бачили рецензії на фільми, існування яких викликає великий сумнів.

Сьогодні цей феномена середини 1990-х, здається, остаточно зник. Пишу роботу на цю тему і буду вдячна, якщо хтось згадає і підкине посилання на такі _опубліковані_ в пресі матеріали...
Догори
dosh13

Повідомлення: 28

ПовідомленняНаписане: 13.12.2006 12:39:07    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я не видел. Подскажите, где такое можно увидеть, прочитать?
denya
Адміністратор форуму

Повідомлення: 121

ПовідомленняНаписане: 13.12.2006 13:17:51    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дуже цікаво!
Наведіть приклади.
Може, йдеться про фільми, що не вийшли в прокат, а от як написати рецензію на неіснуючий фільм, для мене загадка.

Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email Відвідати сайт
dosh13

ПовідомленняНаписане: 13.12.2006 16:00:09    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

denya написав:
Може, йдеться про фільми, що не вийшли в прокат...

Возможно. Лорен Буттона вон зажал "Джорджино", который по откликам редких счастливцев видевших его на VHS в жутком качестве, возможно один из лучших фильмов 90-х годов прошлого века.

Fima
Гість

ПовідомленняНаписане: 13.12.2006 23:49:12    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

denya написав:
а от як написати рецензію на неіснуючий фільм, для мене загадка.

З технічної точки зору - навіть легше й цікавіше, ніж на існуючий фільм Усміхаюся

Сьогодні, коли є інтернет, звісно, немає ніякої потреби нічого вигадувати. Мінімальне знання англійської може забезпечити максимальне наповнення. Це така ідея-ностальжі з минулого кіножурналістики, але якби то 7-8 років тому, читаючи такі статті я подумала, що воно колись знадобиться... Добре, це було запитання до збирачів давнини, але, бачу, бібліотеки лінивим не уникнути. Що справедливо...
Догори
dosh13

ПовідомленняНаписане: 14.12.2006 14:27:03    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Fima, вы бы всё-таки объяснили о чём вы пишите-то? Что за странные такие рецензии? За те 16 лет, что я увлекаюсь кинематографом впервые слышу о таком чуде.
Fima
Гість

ПовідомленняНаписане: 20.12.2006 18:40:31    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Тема не така вже й дивна, Ви, напевне, просто не звертали на такі речі уваги. До речі, я її "позичила" з сусідньої (через одну) дискусії "Сучасна українська кінопреса". Але вже залишила, бо фактичний матеріал виявився ледь вловимим...
Догори
dosh13

ПовідомленняНаписане: 21.12.2006 17:24:52    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А зачем вам такая ерунда, простите?
Dmitrov

Повідомлення: 36

ПовідомленняНаписане: 23.12.2006 21:32:30    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

dosh13 написав:
Fima, вы бы всё-таки объяснили о чём вы пишите-то? Что за странные такие рецензии? За те 16 лет, что я увлекаюсь кинематографом впервые слышу о таком чуде.

дай бог пам'яті, в журналі "НАШ" якось давно була рецензія фестивалю якогось неіснуючого навіть.

Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email Відвідати сайт AIM Yahoo Messenger MSN
dosh13

ПовідомленняНаписане: 25.12.2006 10:53:16    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Dmitrov написав:
дай бог пам'яті, в журналі "НАШ" якось давно була рецензія фестивалю якогось неіснуючого навіть.

А. Ну это же клинический случай - журнал "НАШ". Мощный креатифф, или как там сейчас принято говорить?

Fima
Гість

ПовідомленняНаписане: 27.12.2006 14:41:28    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

dosh13 написав:
А зачем вам такая ерунда, простите?

Це не єрунда, а дослідження колективного несвідомого!

Dmitrov написав:
в журналі "НАШ" якось давно була рецензія фестивалю якогось неіснуючого навіть

Дякую. Але я вже зрозуміла, що назбираю на таку тему фактичний матеріал десь на своє 85-річчя Закочую очі
Догори
Dmitrov

Повідомлення: 36

ПовідомленняНаписане: 29.12.2006 22:28:37    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Fima написав:

Dmitrov написав:
в журналі "НАШ" якось давно була рецензія фестивалю якогось неіснуючого навіть

Дякую. Але я вже зрозуміла, що назбираю на таку тему фактичний матеріал десь на своє 85-річчя Закочую очі

постараюся дізнатися деталі, але самі розумієте як це Підморгую

Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email Відвідати сайт AIM Yahoo Messenger MSN
dosh13

ПовідомленняНаписане: 04.01.2007 09:35:46    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Fima написав:
Це не єрунда, а дослідження колективного несвідомого!

Не очень-то оно и колективное, если о нём знают единицы. Да и сомнительно это всё - я знаю лишь нескольких людей способных написать рецензию, которая может быть лучше фильма, либо заочно влюбить тебя в фильм. Рецензия же на несуществующий фильм... Не знаю, наверное, кому-то и интересно изучать колективное бесознательное на примере творчества Петросяна.

Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Статті Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму