Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
"Сім’я" Олег Драч

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Сценарії
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
RA

Повідомлення: 64

ПовідомленняНаписане: 13.04.2006 17:26:22    Тема повідомлення: "Сім’я" Олег Драч Відповісти цитуючи

Сценарій сподобався. Мої враження:

Цікаво те, що автор не шукає легких шляхів- коли здається, що, борючись за револьвер, чоловіки випадково вбивають Ганну, вона несподівано відкриває очі та ще й дає чоловікам ляпаса. Такаж ситуація у кінці сценарію з вбивством Івана серпом.

Незвичний погляд на "жизнь втроем" у екстремальних умовах, де кохання стоїть далеко не на першому місці. Головне- взаємодопомога.

Не знаю як саме автор хотів показати образ жінки, але прочитавши, одразу згадуєш: « и в горящую избу войдет и коня на скоку остановит». З усіх важких ситуацій ця жінка змогла знайти вихід. Розуміючи, що більше чекати свого чоловіа ( який зник) неможливо- вона бере собі пололненого, Ганна не розгубилася , коли замість одного, у неї з’явивилося двое чоловіків... Це відповідає становищу жінок під час війни, залишившись без чоловіків, вони повинні самі турбуватися про своє життя. Тому чоловіки, які зображені ( не враховую Андрія та Степана) у сценарії – не викликають почуття захощенності, а навпаки- є небезпечні...

Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Сценарії Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму