Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
Реальний крок розвитку укр.кіна
Перейти до сторінки назад  1, 2

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кіноклуб KINO-КОЛО
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Daomaster

Повідомлення: 172

ПовідомленняНаписане: 26.02.2008 15:00:46    Тема повідомлення: Re: Реальний крок розвитку укр.кіна Відповісти цитуючи

dima_elf написав:

укр.кіно є!...воно на хреновому рівні....у передсмертному стані...

Тогда зачем популяризировать агонии? Нужно снимать.

Цитата:
я бачив, що знімаєш ти - дивився пожирачів, дивився трейлери ......

"Пожиратели" и трейлеры УПВ - это не мои работы. В некоторых из них я принимал участие как актер, сценарист, или просто помогал материально и физически. У меня сейчас только должны появиться вторая видеоработа (и первая серьезная). Но у меня нет желания к популистским лозунгам. Хочешь изменить мир - начни с себя. Переводя на доступный язык - если хотите спасти украинское кино - начните с оригинальной идеи, правильного (по законам драмы) сценария и грамотной режиссуры. Если смогу чем-то помочь - с радостью подключусь. В авантюрах типа "соберемся - скажем как нам плохо" не хочу тратить время.

Цитата:
я зустрічався з багатьма людьми, які своїми силами щось та й знімають.... але популяризувати це не зовсім те слово... потрібно щоб про це знали...

Лучший способ, чтоб узнали о талантливом человеке - взять его работу, если она того заслуживает, и пойти к продюсерам с предложением о сотрудничестве. Пора понять: кино - это бизнес. никто не даст непонятному автору без работы, снятой за копейку, гривну на съемку мифического "прорывного" блокбастера. Сценаристы и режиссеры в СНГ сейчас на вес золота. А просить что-то у государства или пропагандировать смерть украинского кино - эта ниша уже занята официальными бездарями-"митцями".

Цитата:
потрібна система відбіру - кому врешті давати гроші на їхні проекти...... у рамках даного проекту - мають влаштовуватися громадські перегляди......

Через год это станет новой кормушкой для очередных бездарей. Вы предлагаете советскую систему планового распределения - в ней всегда будут "крысы", которые ничего не умеют, но гребут деньги лопатами. Учитесь зарабатывать сами.

Цитата:
я не умовляю конкретно вас - я кажу, що акціонерна система допоможе зібрати (якщо таки допоможе) якісь кошти які допоможуть щось робити....власне, іншим ентузіастам....

Только под конкретные проекты, как в случае УПВ. Мы - разные люди с разными взглядами. И мы поддерживаем внутри нашей организации те проекты, которые нам самим нравятся. Оборудованием, реквизитом, финансами, транспортом или помощью в съемках. И только снимая можно снять фильм. А пропагандой должно заниматься государство. Поэтому я и говорю - предложите конкретный проект, а не спасение мира, и не только я помогу вам в его осуществлении.
Проблема кино в другом - многие считают себя гениями (я вот - нет, я средней руки сценарист, хороший актер и трюкач, вынужденно ставший на путь режиссуры), но очень мало кто действительно может снять у нас что-то, что захотели бы посмотреть миллионы. Нет школы, нет профессионального подхода к жанру, нет желания слышать и слушать, учиться и вкалывать. Редко кто задумывается при написании сценария о таких понятиях как бюджет, целевая аудитория, маркетинговые исследования, бизнес-план, структурные элементы трехактного сценария, биография и мотивация героев. Отсюда море дебильнейших по своему замыслу космических опер в условиях Мухосранска с вовлечением в сюжет орд аццкого Сотоны. И все это - при полнейшей безграмотности. По роду службы я уже насмотрелся, какие "гениальные" идеи присылают горе-сценаристы, как свои работы нахваливают горе-режиссеры. Причем, что страшно, многие из них с дипломами и опытом работы.
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
lomik2008

Повідомлення: 71

ПовідомленняНаписане: 26.02.2008 16:27:38    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ну як успіхи? назбирали з світу по нитці? Бачу що 140 чоловік переглянули повідомлення і чомусь не стали в чергу з допомогою. Отой чоловяга з серпом і молотом діло пише. Треба закотити рукава і знімати фільми. Тільки не для того знімати щоб показувати на фестивалям якимсь збоченцям ( бо нормальний глядач обригає крісла в залі) А такий фільм щоб на квитки була черга. Хоча б із двох чоловік. Тоді це буде діло. Біда в тому що в кіно 90% це нездари. Включіть канал ..Кіно.. і подивіться передачу Кіно і крапка. Піаряться випускники режисери. Тупо кіно і німці.
Догори
dima_elf
Адміністратор форуму

Повідомлення: 149

ПовідомленняНаписане: 26.02.2008 21:23:23    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ну...збирати я ще не починав - мені просто була цікава реакція + надіявся почути справді корисні речі....

....щось таки почув.....

але у необхідності - періодичної кіно-газети - я переконаний...газета яка висвітлює, взагалі, кіно і українське, зокрема...

так само я переконаний у необхідності кінофесту кіна цифрового формату - і певен, що це справді добра система відбору, якщо компетентне журі......неймовірна кількість режисерів зявилася завдяки фестам - зокрема, такий любимий на форумі - Квентін Тарантіно та Роберт Родрігез........

та якщо ідеї здаються вам безглуздими - поки що, "далі працюватиму над собою" =))))..... як допрацююсь - знову в люди Підморгую
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
denis_kant

Повідомлення: 40

ПовідомленняНаписане: 26.02.2008 23:55:25    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

я б підтримав би таке товаритсво Усміхаюся

50 грн не шкода, але питання чи можна дійсно щось зробити за ці кошти......

хоча на фест особливих грошей не треба. а от на видання - було б непогано Усміхаюся
Догори
Pirat

Повідомлення: 36

ПовідомленняНаписане: 27.02.2008 09:43:57    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

я думаю - идея хорошая. по большому счету абсолютно все так называемые "новые волны" рождались благодаря разного рода сообществам. но, как только дело доходит до денег, их необходимо хоть как то отрабатывать. все члены любого платного сообщества что-то от него должны получать!

мое мнение.
Догори
lomik2008

Повідомлення: 71

ПовідомленняНаписане: 27.02.2008 12:42:01    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Якщо вже зібралась ЮРБА зацікавлених то пишіть устав і записуйте бажаючих. Тільки акценти треба робити на корисних і практичних речах. По перше пропіарити по газетах можливо по новинах. Зацепитись за міністерство культури (Щоб була можливість вирвати пару гривень з бюджетних коштів) І взагалі Підтягувати треба тих хто не тільки критик а перш за все щось робить. Знімає чи пише чи ще щось робить. Щоб формувалась база спеціалістів. Нехай це аматори зате буде можливість знайти потрібних людей під проекти. Буде щось схоже , люди потягнуться. Я б і сам прийшов.
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кіноклуб KINO-КОЛО Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2
Сторінка 2 з 2

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму