Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
Тату де море???

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кіноклуб KINO-КОЛО
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
lomik2008

Повідомлення: 71

ПовідомленняНаписане: 25.02.2008 01:31:46    Тема повідомлення: Тату де море??? Відповісти цитуючи

Перечитав майже всі теми форуму. Ну і в чому прикол ? хоч хтось знімає кіно чи може хоче знімати.? Думав що форум для координації ентузіастів. А тут кіно і німці.
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
dima_elf
Адміністратор форуму

Повідомлення: 149

ПовідомленняНаписане: 25.02.2008 03:12:23    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

я - щось знімаю......і ще ряд людей знімаю, що я точно знаю......

більше того - через цей форум - особисто я - знайшов цікавих і потрібних людей, які у тій чи іншій мірі зі мною "співпрацювали".......
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
lomik2008

ПовідомленняНаписане: 25.02.2008 17:32:43    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Кожна жаба хвалить своє болото. Це щодо адміністратора форуму. А взагалі хтось є бажаючий спробувати сінема? Маю на увазі аматорів. Можна зкооперуватись. Не всі теми впираються в гроші. До речі цікавий факт - автор фільму ..Діти шпигунів... свій перший фільм зняв з бюджетом в пять штук зелені (І це в США) а нашим давай 50 тисяч 100тисяч. Ви і на 5 не заробили. Взагалі знайома картина. Багато часу віддав біржевій торгівлі ФОРЕКС. На форумах по форексу така ж картина. 4-5 відсотків трейдерів заробляють на біржі гроші а інші 95 триндять на форумах - Що заважає танцору??? Бачу що в кіно така сама тенденція- один знімає а 100 думають про кіно і міркують- А все таки що заважає танцору?
Догори
kot1975

Повідомлення: 5

ПовідомленняНаписане: 01.03.2008 20:42:33    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

lomik2008-ты сказал правду.Молодец!
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
Daomaster

Повідомлення: 172

ПовідомленняНаписане: 01.03.2008 20:44:58    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

lomik2008 написав:
До речі цікавий факт - автор фільму ..Діти шпигунів... свій перший фільм зняв з бюджетом в пять штук зелені (І це в США) а нашим давай 50 тисяч 100тисяч.

Это Родригес? Первый свой фильм "El Mariachi" он снял за 70 тысяч долларов. В Мексике. Потом переснял его в Голливуде уже за 7 миллионов с Бандерасом в главной роли. Кстати, те самые 70 тысяч он заработал для своей картины, работая испытателем лекарственных препаратов.
Догори
denis_kant

Повідомлення: 40

ПовідомленняНаписане: 02.03.2008 02:03:31    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

хочете ще одну "реальну пробему форуму"?!....

.....а те - що найбільше тут тріпаються про те що не треба тріпаться, а треба працювати.....

....
Цитата:
lomik2008-ты сказал правду.Молодец!

Діма Ельф, до речі, теж правду сказав - про те що він знімає і співпрацює з деким з форумкан.....власне, і я з ним теж через форум познайомилися і він звів мене з чоловіком який монтажем займається....

але то все не до того....

.....просте, скоріш за все, хто хоч щось робить - на цьому форумі не сидить....а якщо і заходить інколи - на нього накидаються, кажуть що він нічого не роблють і називають жабою......

власне, брррр.....бридко таке чути
Догори
lomik2008

ПовідомленняНаписане: 02.03.2008 11:21:16    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я з вами згоден припиніть обзивати ЖАБОЮ. краще ЛЯГУШКОЮ так милозвучніше. А взагалі зауваження дуже актуальне.
Догори
lomik2008

ПовідомленняНаписане: 02.03.2008 11:30:48    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

P.S про Родрігеса в мене точна інформація що на той фільм він витратив 5000 дол. Якщо у вас сумніви- нехай. Подивіться на суму 70 000 і на запити наших сучасників -продюсерів від сохи. Для них кошторис в 250000 це так, на морожене. Тепер ви згодні самі що не все впираеться в фінансування.???
Догори
lomik2008

ПовідомленняНаписане: 02.03.2008 11:43:50    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

На жаль чи на щастя в мене немає можливості кожного дня зависати на форумі. До речі поскільки всі досить добре шифруються в мене пропозиція. Кожний хто має бажання працювати не в підпіллі. нехай виложить в двох словах свої здібності і можливості. Там один чоловяга написав що через форум знайшов монтажера. мля так поділіться. Я теж хочу знати де водяться монтажери і оператори. Можливо рівень відвідувачів не настільки високий щоб виходити з підпілля. Ну то що- скооперуватись можна. При любих розкладах можна напрягтись і зняти..Прибытие поезда-2..
Догори
Daomaster

Повідомлення: 172

ПовідомленняНаписане: 02.03.2008 12:06:13    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

lomik2008 написав:
Кожний хто має бажання працювати не в підпіллі. нехай виложить в двох словах свої здібності і можливості.

Сценарист, актер, каскадер, постановщик боев. До лета будет существовать возможность пользовать камеру (Canon XL 1) и свет.
Догори
lomik2008

ПовідомленняНаписане: 02.03.2008 12:52:24    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Реально!
Догори
damn

Повідомлення: 58

ПовідомленняНаписане: 02.03.2008 15:46:46    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

lomik2008 написав:
Там один чоловяга написав що через форум знайшов монтажера. мля так поділіться. Я теж хочу знати де водяться монтажери і оператори.

А ручки есть чтобы порезать кусочки и склеить? Ума-то палата сразу видно. Самый агрессивный а понятие склейка ему незнакомо Дияволію

Подивіться на суму 70 000 і на запити наших сучасників -продюсерів від сохи. Для них кошторис в 250000 це так, на морожене
НА самом деле толковые ребята есть. И они знают ЧТО они хотят, и для реализации идей действительно нужны определенные суммы. Необязательно милионы. Когда ты снимешь чтонибудь - то перестанешь волать на весь форум. Сними одну работу - и посмотрим как и ты захочешь бюджет - ведь это кино. Кино дорогой вид исскуства.[/i]
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
lomik2008

ПовідомленняНаписане: 02.03.2008 15:53:35    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Поговорили Дуже радий
Догори
lomik2008

ПовідомленняНаписане: 02.03.2008 16:35:26    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

damn писал ..Ума-то палата ( Не храбрым дается победа, не проворным дается быстрый бег и не умным дается багатство. Но для всех их ВРЕМЯ И СЛУЧАЙ) притчи царя Соломона.
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кіноклуб KINO-КОЛО Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму