Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
Очередной "крок", но реальный до безобразия :)

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кіноклуб KINO-КОЛО
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
dimm

Повідомлення: 23

ПовідомленняНаписане: 27.02.2008 12:53:20    Тема повідомлення: Очередной "крок", но реальный до безобразия :) Відповісти цитуючи

Всвязи с тем, что тут http://kinokolo.ua/forum/viewtopic.php?t=717 и тут http://kinokolo.ua/forum/viewtopic.php?t=711 "плодотворная" дискуссия нарезает уже третий круг, передлагаю совершенно простую вещь, не требующую собо денег, а только желание. А именно:

1. Все желающие доказать себе и другим, что они действительно способны на созидательный труд на ниве видеоискусства, регистрируются в группу участников. Втечение нескольких недель, при условии наличия минимум 5-ти человек переходим к п.2

2. Регистрируем и создаём сайт для будующих работ, обсуждения, голосования и т.п (могу взять на себя)

3. Путём обсуждения выбираем тему короткого, например 3-х минутного ролика, который необходимо будет снять за оговоренное время, например 1 месяц, на любое доступное участнику снимающее устройство будь то камера или фотоаппарат. Также можем решить сброситься на призовой фонд Усміхаюся

4. Готовые работы выкладываем на сайт по мере готовности, причём до окончания (так сказать) срока сдачи просмотр из будет невозможен (дабы было честно), но возможно вести дисскусии, обсуждения и пропаганду (тут для Димы Эльфа непаханное поле развернуться будет Підморгую

5. Оцениваем готовые работы например таким образом: 50% голосов от участников (естественно что за себя голосовать нельзя) и 50% от зрителей (не анонимных естественно). Какие критерии оценивания оговариваем ... ну например общее впечатление, операторская работа, монтаж ...

6. Победитель(-ли) получает приз(-ы), всеобщий респект и моральное удовлетворение.

7. В случае если данный проект окажется интересен, возможно продолжение...

Таким образом: переходим от слов к делу, все в равных условиях, все демократично, всё прозрачно ... не замахиваясь на глобальные масштабы способствуем развитию кино в рамках творческих коллективов ... заодно вычисляем всех болтунов Усміхаюся
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
lomik2008

Повідомлення: 71

ПовідомленняНаписане: 27.02.2008 17:42:34    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Взагалі то мені бо боку ..развитие кино.. Навіщо займатись гонівом? щоб розподілити призові місця??? Давайте реально зберемся знімем щось толкове. Щоб можна було впарити якому небудь ТВ каналу. Заробим пару гривень. Кіно для того щоб заробляти . Чи я не туди попав?
Догори
dima_elf
Адміністратор форуму

Повідомлення: 149

ПовідомленняНаписане: 27.02.2008 22:27:57    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

тоді це все можна спростити до одноо пункта

- просто усім зібратися і показати хто що вже зробив...

ну й ще один =)

- поговорити у кого які задуми і чого для їх реалізації не вистачає.......от у мене з останнього часу стало проблемою - дістати нормальну цифрову відеокамеру....=)
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
lomik2008

ПовідомленняНаписане: 27.02.2008 22:50:12    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Це вже ближче до діла. Якщо хоча б десяток відвідувачів форуму поділиться ідеями і проблемами то буде більше користі. Можливо що головне це не українське кіно, чи виховання глядача а де купити нормальну камеру і знайти монтажера з оператором.
Догори
Daomaster

Повідомлення: 172

ПовідомленняНаписане: 28.02.2008 11:48:26    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вот разговоры по делу начались. В принципе, и идея dimm нравится - соперничество изначалльно подстегивает и повышает планку. И идея насчет "просто снимем - и заработаем". Причем, не вижу, чем они мешают друг другу. Снимем, победителей - на царство... пардон, на заработки Усміхаюся
Догори
lomik2008

ПовідомленняНаписане: 28.02.2008 22:15:29    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ну і що??? Це всі думки? Всі сказали що хотіли? МЛЯ Я ТРЕБУЮ ПРОДОЛЖЕНИЯ БАНКЕТА!!!
Догори
lomik2008

ПовідомленняНаписане: 02.03.2008 18:01:10    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Тема померла. Нічого дивного я пів дня тинявся по сайтах на яких можна переглянути роботи форумчан. Майже на кожному заголовок -..Молодий український режисер.. Якщо така самооцінка то звичайно що всі інші (не Режисери) навіть не мають морального права щось зауважити на тему кіно. Особисто я не маю бажання виснути на цьому форумі. Місяць шукав хоч когось щоб відзняти документалку. Пару людей відгукнулись і то їх пріоритети це авторське кіно. В мене ..-ума палата.. тому я впевнений що адекватні люди знімають кіно популярне(для глядача) а якщо режисер на перше місце ставить не тему а своє Я то кіно виходить авторське. Воно подобається тільки автору. Це моя особиста думка після перегляду ваших РОБІТ.
Догори
Daomaster

Повідомлення: 172

ПовідомленняНаписане: 02.03.2008 21:39:15    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

lomik2008 написав:
Тема померла. Нічого дивного я пів дня тинявся по сайтах на яких можна переглянути роботи форумчан. Майже на кожному заголовок -..Молодий український режисер.. Якщо така самооцінка то звичайно що всі інші (не Режисери) навіть не мають морального права щось зауважити на тему кіно. Особисто я не маю бажання виснути на цьому форумі. Місяць шукав хоч когось щоб відзняти документалку. Пару людей відгукнулись і то їх пріоритети це авторське кіно. В мене ..-ума палата.. тому я впевнений що адекватні люди знімають кіно популярне(для глядача) а якщо режисер на перше місце ставить не тему а своє Я то кіно виходить авторське. Воно подобається тільки автору. Це моя особиста думка після перегляду ваших РОБІТ.

Никогда не любил авторское кино.
А ты хочешь:
а) без бюджета снимать коммерческое кино?
б) без образования и опыта получить финансирование?
И вообще, не очень понимаю, документальное кино, которое хочешь снять ты - это и есть популярное кино?
А вообще, раз не нашел - занчит, либо плохо искал, либо твое время не пришло найти.
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кіноклуб KINO-КОЛО Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму