Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
Громадянин Кейн

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Навколо Фільму
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
dima_elf
Адміністратор форуму

Повідомлення: 149

ПовідомленняНаписане: 29.08.2006 19:40:05    Тема повідомлення: Громадянин Кейн Відповісти цитуючи

найкращий фільм століття....

часто дивишся стрічки зі схожими описами - й залишаєшся розчарованим...в мене вже неодноразово було таке з класичними фільмами...але "громадянин кейн" дійсно гідний цього звання!!!

перш за все вразила тема журналістики...
операторська робота - вражаюча гігантоманія, хоча вона проявляється і у всіх декораціях, чого лишень коштує сам замок...
сам сценарій...фрази...навіть в російському перекладі - є надзвичайно цікаві фрази, деякі я до сих пір цитую, просто при спілкуванні....
ще виникає питання щодо порушення хронології подій у фільмі...а чи не Орсон Уелс вперше використав то?!
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
dima_elf
Адміністратор форуму

Повідомлення: 149

ПовідомленняНаписане: 29.08.2006 19:48:12    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

в свій час дав цей фільм одній феї.....
так оть що вона мені написала (текст був написаний серед ночі; опечатки й помилки я не виправляв =)

Частина перша – асоціативна, писана під час перегляду фільму. Я її навіть не редагувала, я не змогла втриматись. Там люди так фантазуюють, пишуть новини...Оть, друга частина – післяфільмові висновки, узагальнені, але знову ж таки на емоціях(напишу, якщо не розбужу мамі биттям по клавішам).Оть так
Ідейний початок... Сніг та кулька! Шкло розбивається...значить у фільмі шось буде не гаразд. Хочу такий самий палац!!!!!!!!!!!!!!!!!!!А чого тільки пірнатим тварям по парі.. А якщо у тебе крил немає, то ти не паруєшся. А от яким чином, в 41 році, в період сталіна в російській газеті під назвою „Бєднота” – 3чі перематала будуть писати про смерть газетного магната буржуазного. Це ж немануче зло.. Хопа, неувязочка=0 Шо таке „розовий бутон” – моя надія олексіївна назвала б це журналістською супер-фразою.. використовується в заголовку, ліді та останньому абзаці, така собі замануха. Оть тобі і методи збирання інформації... Лізти в чужі щоденники...не коректно. Якщо між різдвом і новим роком 25 років мінус 6 років... ааааааааааааайййййййййй Який він нюнічка я довго не писатиму. Ви всегда били слишком старим. Чого замінили актора!!!!!!Коли кіно було шоу... Память самое ужасное проклятие, которое свалилось на род человеческийНапрасно ты вышла за газетчика, они хуже моряков Единственная правильная любовь для каждого – его собственная. Прекрасні часи... Коли журналістика була чоловічою справою..А театрознавець, заснувший на машинцы ы в кадр попадаэ половина пляжки. Поміть, журналістипрацюють здебільшого вночі. Обожнюю атласну постільну бідизну.. Навіть яко він бє все навкло, таку білизну гріх чіпати....
От з такими бурними словами я подивилась фільм. Ласне, було багато моментів про які хотілось ситуативно сказать. Але хотілось дивитись далі і помічати кожну деталь... Тому що данний фільм слід розглядати в контексті історичному (не лише через його античність).
1. Сюжетна лінія(загальний вид) у США є репортерська журналістика, зявляються багатотиражки та жовта преса. Весь світв погоні за новинами..догнав...написав..а як подати не знає. Критерії власної точки зору як субєктивізм у журналістиці завжди займали певне місце. А доля Кейна – обурлива та осуджена, чувак обрав не типову американську мрію(хоч і прикрився демократичними засадами0 і поплатився не типовою американською смертю. І оть тобі знову всі витоки з дитинства(ну всьо по Фрейду), і ці санки його. Знаєш в чому сила цього фільму і мого алкоголю в крові. Останній кадр, коли коріла”роза” на певні секунди мені здалось, що я відчуваю жар вогню, що іде від монітору. Чорнобілий вогонь викликав у мене таке сприйняття. Цей момент, не зважаючи на скептичний текст, який написаний вище, має дати тоьі зрозуміти, що мене фільм потряс. Я би просто не хотіла вдаватисьу соплі і слюні „оооооооооой, якаааа красааааааааа, а тааааааааааам .... а пооооооооооотім...а моооооооооооже” – ну і так далі, настрій у мене не такий, тай фільм не для розмазування.А взагалі така неконкретна озвучка першим ділом видає людей трохи недалких, так би мовить=)
2. . якщо я почала пункт 1й, то очевидно хотіла бути послідрвно.Історичний контекст... гут. Тре розуміти, що як тільки зявилось кіно, вся атрибутика і техніка, у людей відкрився світ шалених модливостей. Раніше всі явища тре булоописувати, а тут можна це показати...Вааау. Але, фільм(ми говорилиз тобою про це раніше) починається і закінчується однаково. То є метод перегорнутої піраміди (є результат, а далі пояснюється чого ж це сатлось). А ще – це чиста літературщина. Тобто абсолютно книжковий прийом. Цей фільм має грандіозне знімання. Чому? Бо кожен кадр(моя теорія) є заздалегідь виваженим, продуманим, перезнятим. Кожен відтворений момент життя сприймається оператором, режисером, сценаристом як маленьке диво, щось грандіозно-неповторне. І тому туди вкладається дуже велика енергетика і бажання символізувати всі пердмети, явища та зміни. Я думаю, про знімання ти розкажеш краще, ти - майбутнє укр камер. Я ж по аматорськи, по-піонерськи. Оть
3. Власне, герої долі можливості, тема ідея мета, чому навіщо за що, я в контексті контекст у мені - герменевтика себто(а може й гермАневтика, тре словник поглянуть. Але розуміння і інтрепритація твору тобто)...Зараз я ще про це писать не готова. Воно має пройти через моє свідоме, потім потрапити у підсвідому, там організуватись у текст до сприйняття9 а не по Дерешу окремими буквами скакати) , а тоді вже за допомогою невеликої к-сті алкоголю воно і вийде з вичт моїх. Доречі про вуста(те шо в побутовому губи)... мої вуста ніжно те цілують, зі щирою подякою за таку Фільму! Дімочка, маю тобі пояснити цей текст.(ну це наче я намагалась хоч якогось стилю триматись=)
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
HATTAB

Повідомлення: 2

ПовідомленняНаписане: 15.04.2008 13:22:20    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

що тут скажеш? після перегляду справжнього кіна жалишається мовчки ніяковіти і дивуватися тому, яке досконале павутіння зплів режисер. дивився багато разів, але кожний раз бачив його як вперше.
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Навколо Фільму Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму