Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
Franc+Поліна

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Навколо Фільму
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
red

Повідомлення: 6

ПовідомленняНаписане: 23.07.2008 22:55:51    Тема повідомлення: Franc+Поліна Відповісти цитуючи

не знаю, можливо цей фільм вже й обговорювався, але хотілося б почути думку шановних форумчан Усміхаюся
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
dima_elf
Адміністратор форуму

Повідомлення: 149

ПовідомленняНаписане: 29.07.2008 21:53:01    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

чесно - вперше чую =)

на кінопошуці - дізнався, що фільм 2006 року, білорусія та росія....

а власне, яка ваша думка про фільм? =)
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
red

ПовідомленняНаписане: 29.07.2008 23:13:23    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

раджу подивитись, гарний фільм про війну, яких мало тепер знімають-та й чи знімають взагалі...
власні судження-гарна робота оператора (особливо вразив початок), нестандартний підхід режисера.фільм про людські відносини, про кохання есесмана до білоруської дівчини. перекладу немає, німці розмовляють німецькою-відчуття реальності якоїсь, чи що-впреше дивився з "супругой", тож вона трохи перекладала мені. доречі, її теж зачепило кіно, не відривалася хоч спершу і не хотіла дивитись. ну а в кінці навіть розплакалась трохи.
потім скажу, як людина, що трохи знаеться на цьому-до уніформи, різних дрібниць які є побутовим фоном ніби причепитись не можна. все витримано до дрібниць, навіть розпізнавальні жетони на есесах ніби копані-чи то так здалось мені...дуже достовірні мотоцикли та вантажівка.
Усміхаюся вибачаюсь за сумбурність, просто тільки з ефіру прийшов, хочеться тільки чаю та спати. фільм змушує думати та виикликае емоції, що не часто зустрінеш в сучасних фільмах про війну...і взагалі, приваблює простотою та достовірністю, якось по людські все показано
Догори
dima_elf
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 29.07.2008 23:24:42    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

а "кукушку" ви дивилися?!...
...мені сподобалося =).... а ще з останніх - "кавказький полонений" та "війна" балабанова...але то вже схлже на "версію" його ж таки "брата"...

...і, безумовно, "йди та дивись" ))

Цитата:
тільки з ефіру

а де ви працюєте? )) (якщо інформація секретна - можете не відповідати =)
Догори
red

ПовідомленняНаписане: 30.07.2008 23:50:35    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

"кукушку" дивився, теж сподобалась.гарний фільм, нічого не скажеш!
з Вашою оцінкою "війни" цілком згоден, це здаеться фільм для одноразового перегляду (ну може ще разочок можна глянути)
Дуже радий а де працюю таємниці ніякої і немає-оператор на місцевому телебаченні...але оскільки штат зтиснутий по саме не хочу-доводиться сидити і на монтажі і щей ефір пускати))) отакі-то курбети долі-оператор з дипломом філолога Дуже радий

PS а от "йди та дивись" не бачив, хоча книжку читав...
а якщо говорити про захдні военні фільми-це "взвод", апокаліпсис наших днів" (певно, мій найулюбленіший), "цельнометалічна оболонка" і ще може "дас бот"... а ваші?)))
Догори
dima_elf
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 31.07.2008 21:56:28    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

red написав:
///а якщо говорити про захдні военні фільми-це "взвод", апокаліпсис наших днів" (певно, мій найулюбленіший), "цельнометалічна оболонка" і ще може "дас бот"... а ваші?)))

безумовно,названі вами =)))... але "дас бот (підводного човна?)" -- не бачив =).... що додати... "врятувати райна" --- хай спілберг та фільм якісний =) + "тонка червона лінія" маліка.... "бункер"... "тропи слави" кубрика.... а якщо брати "інші" війни - "хоробре серце" гібсрна =) + ловрен аравійський та міст через річку квай.... здається все =)
Догори
red

ПовідомленняНаписане: 01.08.2008 17:32:00    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Усміхаюся якщо говорити про інші війни, то "апокаліпсис" гібсона поза чергою...памятаю-впреша як дивився-відчув шок, але кінець вивів з себе, зпересердя запалив (а я тоді саме починав намагатися кинути) - кінцівка змазана якась, слабенька,як мені здалось.
щобо "бункера"-то це випадково не фільм про останні дні райху? я його не бачив, але чув що кіно гарне...

"дас бот"-в мене е книжка, яка теж варта уваги. написав її буххайм-один з "сірих вовків"( Дуже радий ) Деница, тобто він знав що писав і що радує-крім знання теми ще й вмів писати. якщо цікаво-звертайтесь, перешлю...

ось тільки що знайшов ссилочку на перегляд онлайн "на західному фронті без змін"-але не той що шукав...це кіно 1979 року, а я шукав оригінальну екранізацію 1930 р. ніде її знайти не можу Сумую
Догори
dima_elf
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 01.08.2008 18:39:05    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

апокаліпсис мені не дуж сподобався - можливо саме кінцівка зіпсувала враження...
...бункер - саме про остані дні рейху =)...

...а щодо західного фронту - навпаки дивився тільки оригінал... знайшов його,здається на торентах..... =)
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Навколо Фільму Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму