Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
В КАКОЙ ПРОГРАММЕ СОЗДАВАТЬ ЭФФЕКТЫ

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Зйомки
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Alejandra

Повідомлення: 37

ПовідомленняНаписане: 14.07.2008 09:38:26    Тема повідомлення: В КАКОЙ ПРОГРАММЕ СОЗДАВАТЬ ЭФФЕКТЫ Відповісти цитуючи

Друзья! Монтирую кино уже не первый год, но в самой простой программе - Windows Movie Maker. Логотип своей супер-пупер компании я вообще рисовала в пэйнте и по старой доброй технологии - наложением десятка кадров один на другой с постепенным изменением рисунка - добивалась "живого" логотипа. Теперь хочу сделать все профессионально. Работать буду в Пинакле - последняя версия. А что делать с логотипом? Я хочу лого не хуже Юниверсала)))) чтобы все крутилось, вертелось )) Подскажите, друзья! СПАСИБО!
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення MSN
red

Повідомлення: 6

ПовідомленняНаписане: 22.07.2008 07:51:44    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

як так треба, то запитаю сьогодні в нашого рекламного генія, він же теж зробив нам лого, що рухаеться
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
Prim

Повідомлення: 73

ПовідомленняНаписане: 03.08.2008 12:18:41    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

After Effects
red

Повідомлення: 6

ПовідомленняНаписане: 11.08.2008 19:57:24    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

After Effects

точно!
Догори
Daomaster

Повідомлення: 172

ПовідомленняНаписане: 11.08.2008 22:36:31    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

red написав:
After Effects

точно!

Ну, теперь девушка быстро разберется! Дуже радий Главное, знать название программы, выбираешь там нужный спецэффект (Кинг-Конг красиво дерется с тиранозавром) - и опа! Готово!
Догори
AmikusVW

Повідомлення: 11

ПовідомленняНаписане: 01.12.2009 12:07:46    Тема повідомлення: Re: В КАКОЙ ПРОГРАММЕ СОЗДАВАТЬ ЭФФЕКТЫ Відповісти цитуючи

Alejandra написав:
Друзья! Монтирую кино уже не первый год, но в самой простой программе - Windows Movie Maker. Логотип своей супер-пупер компании я вообще рисовала в пэйнте и по старой доброй технологии - наложением десятка кадров один на другой с постепенным изменением рисунка - добивалась "живого" логотипа. Теперь хочу сделать все профессионально. Работать буду в Пинакле - последняя версия. А что делать с логотипом? Я хочу лого не хуже Юниверсала)))) чтобы все крутилось, вертелось )) Подскажите, друзья! СПАСИБО!

Думаю, после Windows Movie Maker и Пинакла (надеюсь, что не Студия - в ней можно сделать только качаственный фильм для домашнего просмотра) - в Adobe After Effects Вам разобраться будет трудно... Попробуйте 3D Pruduction Studio от Ulead - хорошо подходит для создания заставок, всяких там логотипов. Для титров еще можно TitleMotion - там тоже есть анимация и 3D шрифты.
Пробуйте и у Вас получится!!!
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Зйомки Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму