Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
VOLVER

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Навколо Фільму
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Alejandra

Повідомлення: 37

ПовідомленняНаписане: 13.09.2007 17:27:50    Тема повідомлення: VOLVER Відповісти цитуючи

Ребята! Фантастика! Уже несколько раз смотрю "Возвращение" и понимаю, с каким гением мы живем! Viva Espana! Дражнюся
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення MSN
Парвулеско

Повідомлення: 77

ПовідомленняНаписане: 14.09.2007 19:52:14    Тема повідомлення: Re: VOLVER Відповісти цитуючи

Alejandra написав:
Ребята! Фантастика! Уже несколько раз смотрю "Возвращение" и понимаю, с каким гением мы живем! Viva Espana! Дражнюся

Де це Ви з ним живете?Підморгую
А творіння Педро так і хочеться називати не /Повернення/ , а саме /Вольвер/, є в цьому слові щось і від сквозняків кастильських провулочків, і від коричневої крові на кухонному ножі, і від ненамвисного фемінізму.
Між іншим не знаю нікого, кого б не очарував цей фільм.
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
Alejandra

Повідомлення: 37

ПовідомленняНаписане: 15.09.2007 10:29:41    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

A якщо ще врахувати моє захоплення іспаською і останню подорож до Барселони... то я закохана по самісенькі вуха у це кіно... Там у центрі міста є музей - "Pueblo Espanol" - щось на зразок "Пірагово" у Києві. Я пройшлася вуличками Андалусії та Мадриду, постояла на площі Севілії і назавжди залишила своє серце у Барселоні Усміхаюся) Неймовірна країна - Іспанія....
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення MSN
Парвулеско

Повідомлення: 77

ПовідомленняНаписане: 15.09.2007 21:19:15    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Alejandra написав:
A якщо ще врахувати моє захоплення іспаською і останню подорож до Барселони... то я закохана по самісенькі вуха у це кіно... Там у центрі міста є музей - "Pueblo Espanol" - щось на зразок "Пірагово" у Києві. Я пройшлася вуличками Андалусії та Мадриду, постояла на площі Севілії і назавжди залишила своє серце у Барселоні Усміхаюся) Неймовірна країна - Іспанія....

Може, не по темі: але в свій час фанатів від пісеньки Manu Chao - Rumba De Barcelona.
А от Альмадовар все таки, здається, мадридець...
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
LSD

Повідомлення: 5

ПовідомленняНаписане: 06.07.2010 12:31:05    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Алехандра, подивися Vicky Cristina Barcelona Вуді Алена, якщо звичайно ще не бачила,, не сподобатись не може
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Навколо Фільму Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму