Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
В КАКОЙ ПРОГРАММЕ СОЗДАТЬ ЭФФЕКТЫ?

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Коло-кіношні теми
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Alejandra

Повідомлення: 37

ПовідомленняНаписане: 14.07.2008 09:41:03    Тема повідомлення: В КАКОЙ ПРОГРАММЕ СОЗДАТЬ ЭФФЕКТЫ? Відповісти цитуючи

Друзья! Монтирую кино уже не первый год, но в самой простой программе - Windows Movie Maker. Логотип своей супер-пупер компании я вообще рисовала в пэйнте и по старой доброй технологии - наложением десятка кадров один на другой с постепенным изменением рисунка - добивалась "живого" логотипа. Теперь хочу сделать все профессионально. Работать буду в Пинакле - последняя версия. А что делать с логотипом? Я хочу лого не хуже Юниверсала)))) чтобы все крутилось, вертелось )) Подскажите, друзья! СПАСИБО!
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення MSN
LSD

Повідомлення: 5

ПовідомленняНаписане: 06.07.2010 13:02:10    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Якщо ти хочеш щоб усе крутилося і вертілося то треба 3D Max, але це професійне програмування. Я би радив Adobe Flash, але цю програмку також спочатку треба трохи вивчити перш ніж зможеш шось зробити, робота в Флеш нагадує пейнт але там картинка стає динамічною. А взагаліто ліпше зробити статичний але якісний логотип ніж динамічний але не якісний.
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Коло-кіношні теми Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви не можете додати атачмент до цього форуму
Ви не можете завантажувати файли з цього форуму