Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
А ГДЕ ВСЕ?
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3  далі

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кіноклуб KINO-КОЛО
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Tuco

Повідомлення: 29

ПовідомленняНаписане: 05.07.2006 20:28:21    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Коллекция нормальная, конечно. Спасибо за предложение. Но я откушаю этого дела у других ребят. Меня и MPEG4 в нормальном виде пока устраивает, пишу на DVD - меньше места все это барахло занимает, и так спасу от этих дивидюков нет, некуда их тулить.
"Штайнером", кстати, дедуганов-ветеранов классно дразнить - забавно выходит Дуже радий , круче чем "последними бункерами" и прочими "нескореннными".
Ну а вообще, приятно, что на этом форуме некоторые еще смотрят кино, а не порнухой словесной занимаются Усміхаюся.

Gorilla

Повідомлення: 51

ПовідомленняНаписане: 06.07.2006 08:26:48    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А с чего Вы взяли, что люди, занимающиеся "словестной порнухой", не смотрят кино? Смотрят, и очень многие. В штате "Киноколо", например, судя по уровню редактуры журнала, работают лучшие в Украине специалисты не только по украинскому, но и по зарубежному кино.
Просто такие люди, как правило, не афишируют свои знания без надобности. Точно так же, как по-настоящему сильный и психически полноценный человек никогда не станет "смеха ради" демонстрировать мощное рукопожатие.
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
Hombre

Повідомлення: 11

ПовідомленняНаписане: 08.07.2006 11:12:35    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Tuco написав:
Там кстати и люди нормальные, могут выложить в и-нете такие раритеты, что вам и не снилось. Если захотите - могу ссылки подогнать.

Я хочу.
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
Tuco

ПовідомленняНаписане: 12.07.2006 07:54:33    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Hombre написав:
Я хочу.

Вот сЦылка - senatorinfo.com
Этого пока хватит - переварите хоть это Усміхаюся

Natalka

Повідомлення: 38

ПовідомленняНаписане: 12.07.2006 19:35:52    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Tuco написав:
Вы уж простите, но этот форум - полный отстой. Сами посмотрите - тут не про кино разговаривают, а про дерьмо какое-то. Поищите лучше другие ресурсы.
Шановний Tuco! Чесно кажучи, я довгий час вважала і зараз, в принципі, теж вважаю, що майже кожен форум - "повний отстой". Це така розвага для людей, яким нічим зайнятися і хочеться "потрепаться". Мені дивно, що Ви, досі такий активний учасник цього "отстою", висловлюєте такі думки. Ну, Ваше право.
І ще. Саме наш форум частково змінив мою думку про форуми взагалі. Я читаю написані тут повідомлення (деякі з них) і бачу, що комусь це справді цікаво, хтось знаходить тут відповіді на свої питання і допомогу у тому, що їм необхідно. Частина повідомлень, звичайно, викликає думки про "отстой", але є речі цікаві і конструктивні.
Щодо оговорень фільмів - це справді штука дуже специфічна. Я ще не бачила, щоб хтось когось переконав, що фільм гарний чи поганий, якщо людина думає інакше, так що тут дискусії в принципі неперспективні. Це сумно і свідчить про людську "некомунікабельність", але що поробиш Плачу

dima_elf
Адміністратор форуму

Повідомлення: 149

ПовідомленняНаписане: 13.07.2006 00:01:10    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Natalka написав:
Щодо оговорень фільмів - це справді штука дуже специфічна. Я ще не бачила, щоб хтось когось переконав, що фільм гарний чи поганий, якщо людина думає інакше, так що тут дискусії в принципі неперспективні. Це сумно і свідчить про людську "некомунікабельність", але що поробиш Плачу

не можу повністю погодитись....питання в тому, що на цьому форумі відсутній розділ в якому можна обговорити будь який фільм....чому б замість "кіна на відео" та "кінопрес”єр" не зробити один розділ....от подивився я "професію - репортер" який мені дала дівчина з цього ж форуму....і обговорювали враження від фільму в приваті...замість того щоб створити тему....в якій можливо б підключився ще хтось....щодо впливу чи то переконання про якість фільму...ну навіть не знаю...максимальний ефект який спричиняло обговорення фільму на форумі на мене, так це повторний перегляд стрічки...чи змінював я після цього свою думку?...були, хоча й одиничні, такі випадки.....
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
denya
Адміністратор форуму

Повідомлення: 121

ПовідомленняНаписане: 13.07.2006 10:39:04    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

dima_elf написав:
питання в тому, що на цьому форумі відсутній розділ в якому можна обговорити будь який фільм....чому б замість "кіна на відео" та "кінопрес”єр" не зробити один розділ....от подивився я "професію - репортер" який мені дала дівчина з цього ж форуму....і обговорювали враження від фільму в приваті...замість того щоб створити тему....в якій можливо б підключився ще хтось....

Може, нам не вистачає часу, може, ми не прислуховуємось до порад... Хороша пропозиція, на неї можу відповісти теж пропозицією. Всі бажаючи можуть стати модераторами цього форуму, якщо це піде йому на користь. Ми ж із задоволенням долучимось до обговорення цікавих фільмів Підморгую Тож, якщо ти не проти, давай спробуєм... Можемо дати іншу назву темі "кіна на відео"... ми завжди відкриті до пропозицій, порад і цікавих розмов!

Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email Відвідати сайт
dima_elf
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 15.07.2006 16:51:18    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

denya написав:
Може, нам не вистачає часу, може, ми не прислуховуємось до порад... Хороша пропозиція, на неї можу відповісти теж пропозицією. Всі бажаючи можуть стати модераторами цього форуму, якщо це піде йому на користь. Ми ж із задоволенням долучимось до обговорення цікавих фільмів Підморгую Тож, якщо ти не проти, давай спробуєм... Можемо дати іншу назву темі "кіна на відео"... ми завжди відкриті до пропозицій, порад і цікавих розмов!

з радістю....й було б не погано зробити розділ на кшталт "коло-кіношні теми...." щи щось подібне.....
Догори
Tuco

ПовідомленняНаписане: 15.07.2006 18:28:53    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Natalka написав:
Шановний Tuco! Чесно кажучи, я довгий час вважала і зараз, в принципі, теж вважаю, що майже кожен форум - "повний отстой". Це така розвага для людей, яким нічим зайнятися і хочеться "потрепаться". Мені дивно, що Ви, досі такий активний учасник цього "отстою", висловлюєте такі думки. Ну, Ваше право.
І ще. Саме наш форум частково змінив мою думку про форуми взагалі. Я читаю написані тут повідомлення (деякі з них) і бачу, що комусь це справді цікаво, хтось знаходить тут відповіді на свої питання і допомогу у тому, що їм необхідно. Частина повідомлень, звичайно, викликає думки про "отстой", але є речі цікаві і конструктивні.

Миль пардон, пани Наталя, за мою категоричность и бестактность, но таким уж уродился я моральным уродом Дуже радий! Вы можете мне рассказывать байки про то, что Ваш форум лучший и все такое, но позвольте мне вторично подчеркнуть, что этот форум - отстой. А причина такого положения вещей состоит в том, что, как вы правильно заметили, здесь собираются люди, которым нефиг делать, а не люди, которых интересует кино. Я ни в коем случае говорю не о Вас и не Ваших коллегах, а о многих временно залетных, сообщения которых являются ничем иным, как пердежом в воздух, которым действительно больше делать нефиг, как портить атмосферу. И все молчат и всем приятно. Вы просто заигрались в демократию, господа-либералы. Так же как и наши достопочтенные правители-пчеловоды. Сидели сопли жевали, пока их не взяли за задницу гребанные шахтари.
А поповоду "оговорень фильмив", то Вы уж простите меня, недалекого и недоделанного кинолюбителя, но ЧЕМ ЕЩЕ ЗАНИМАТЬСЯ НА КИНОФОРУМЕ, КАК НЕ ОБСУЖДЕНИЕМ КИНОФИЛЬМОВ??? Я не собираюсь никому доказывать, что "Принесите мне голову Альфредо Гарсиа" лучше супер-мега хита "Штольня", который тут пережевывали, пока всем не затошнило. Потому что и так ясно, что "Штольня" лучше, бо вона наша Дуже радий Дуже радий Дуже радий . У меня есть масса знакомых, с которыми мы можем присесть за чашкой кофе и трепаться про тот или иной фильм часами. При этом ни одного из нас не совпадают пристрастия в жанрах. И единственное, что нас объединяет - это любовь к киноклассике.
Ну а по поводу того, какого кара я здесь делаю. Мне не безразлична судьба этого форума, туды его и розсюды. Люблю я его, но особенной любовью Дуже радий . Единственный нормальный украинский журнал про кино, единственный национальный, понимаешь, кинопортал, а на форуме скоро начнут обсуждать, сколько стоят семечки на базаре. Ну сидите, обсуждайте. А то что dima elf сказал, что на КИНОФОРУМЕ НЕТ РАЗДЕЛА, ГДЕ МОЖНО ФИЛЬМЫ ОБСУЖДАТЬ, то это как раз в точку. Че это за кинофорум такой, а? И не надо тут обижаться на меня, потому что я всегда прав Дуже радий . Все, пока.

Веселка

Повідомлення: 81

ПовідомленняНаписане: 15.07.2006 20:18:38    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Шановний Tuco, Ваші пропозиції???
Чи лайка, на Вашу думку, кращий стимул "підірвати" народ?
Ви забули коли в останнє обговорювали тут фільми? Чому ж тоді не видно тем, створених Вами і присвячених диву - кіно?

denya
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 18.07.2006 10:57:49    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

dima_elf написав:
з радістю....й було б не погано зробити розділ на кшталт "коло-кіношні теми...." щи щось подібне.....

Пропонуємо такі теми:
замість "кіно на відео":
1. Обсмоктати фільм
Безкомпромісне обговорення кінострічок
Модератори: dima_elf, та всі бажаючі Усміхаюся

нова тема:
2. Не про кіно
Друзі, не кінематографом єдиним живе людина

Якщо приймається, сьогодні зробимо.

Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email Відвідати сайт
dima_elf
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 18.07.2006 19:47:55    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

denya написав:
Пропонуємо такі теми:
замість "кіно на відео":
1. Обсмоктати фільм
Модератори: dima_elf, та всі бажаючі Усміхаюся

нова тема:
2. Не про кіно
Друзі, не кінематографом єдиним живе людина

Якщо приймається, сьогодні зробимо.

в мене "обсмоктати фільм" одразу асоціюється з форумом на який я колись забрів....тільки там замість обсмоктати, здається, було "обсосать".....а після кіно тема - "музыка, бля" з підзагаловком "панкам - хой! попса - ацтой!"....для серйозного ж форуму не впевнений що це підходяща назва, в такому разі вже краще просто - фільми....

інша ж тема - думаю, що нормально....
Догори
RA

Повідомлення: 64

ПовідомленняНаписане: 19.07.2006 14:33:21    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:

Пропонуємо такі теми:
замість "кіно на відео":
1. Обсмоктати фільм

пропоную назву "навколо фільму"

denya
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 19.07.2006 15:50:54    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

а може КОЛО ФІЛЬМУ?
RA

Повідомлення: 64

ПовідомленняНаписане: 19.07.2006 16:08:43    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
КОЛО ФІЛЬМУ

з огляду на назву кінопорталу- це очевидно, але неоригінально.
навКОЛОфільму - це як навколо світу...

Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кіноклуб KINO-КОЛО Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3  далі
Сторінка 2 з 3

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму