Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
хто знає-чому Штольня-4 міліона?

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кіноклуб KINO-КОЛО
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
MotowDog

Повідомлення: 13

ПовідомленняНаписане: 15.04.2007 09:32:47    Тема повідомлення: хто знає-чому Штольня-4 міліона? Відповісти цитуючи

на що вони потратили стільки грошей?
скільки в Україні коштує актор на 6 тижнів по 12 годин 5 днів в тиждень?

P.S. Хто любить Тарантіно, Кемерон, Стоун, Хіл, Бесон, Ву, Раймі, Сталон, Іллєнко, Параджанов, Бондарчук, Лукас, Фінчер -
хочу вас почути!

фак Феліні на разі! Ліпи ряд!

P.P.S.- на російській мові прошу НЕ відповідати !
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
anti

Повідомлення: 144

ПовідомленняНаписане: 15.04.2007 11:04:46    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

а ш овже є четверта Штольня? ого, а я другу і третю не бачив і не чув. Щось дуже багато грошей на такий дешевий фільм. Може це вони від податкової гроші приховали, нібито на фільм Усміхаюся
P.S. а чому неможна на російській? У нас тут що форум українських націоналістів? Чи я в правилах щось прогледів. Адже, я думаю, усі тут люди мистецтва, а воно не сприймає не щирості і брехні.

MotowDog

ПовідомленняНаписане: 15.04.2007 18:49:11    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

перша штольня коштує 4 міліона, за офіційними даними.
Я чув продюсер продав квартиру щоб докінчити проект. Тому я і запитую-на що такий дешевий фільм потратив 4 міла? Напевно на вигляд картинки, там стандартна Голівудська якість, тут такі штампують для кабельного телебачення і відео. При всіх за і проти Штольня виглядає супер. Діалоги бадиль, відчуття що це переклад з російської, і це не працює на українській мові. Як би фільм був німий вони би більше зібрали грошей. Усміхаюся
А продовження було б не погано побачити.
Можливо податки і приховали. В нас також вже таке практикується?

P.S.-Я не можу заборонити відповідати на російський, і я не націоналіст.
Але все таки прошу користуватись своїм.
і не діставайте мене через рос. . не будем перетворювати кіно форум на арену лінгвістичних дискусій.
Між іншим в Штатах нас називають Юкіс.
Догори
anti

Повідомлення: 144

ПовідомленняНаписане: 15.04.2007 19:16:58    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

перебільшення реального бюджету звична справа. 100К $ максимум.
От ви красавці, уїхали з Батьківщини і кажуть як нам бути...
А що таке Юкіс?

Tomash

Повідомлення: 168

ПовідомленняНаписане: 15.04.2007 22:08:33    Тема повідомлення: Re: хто знає-чому Штольня-4 міліона? Відповісти цитуючи

MotowDog написав:
на що вони потратили стільки грошей?
скільки в Україні коштує актор на 6 тижнів по 12 годин 5 днів в тиждень?

P.S. Хто любить Тарантіно, Кемерон, Стоун, Хіл, Бесон, Ву, Раймі, Сталон, Іллєнко, Параджанов, Бондарчук, Лукас, Фінчер -
хочу вас почути!

фак Феліні на разі! Ліпи ряд!

P.P.S.- на російській мові прошу НЕ відповідати !

Грамотей! Сміюся Російською мовою! От блин жлобье.
Чем тебе русский язык навредил, жлобяра? Ты и своего языка не знаешь. Дуже радий

Штольня не стоила таких денег.
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
Prim

Повідомлення: 73

ПовідомленняНаписане: 15.04.2007 22:23:16    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

та ні, 4 мільйони -- то занадто.
Догори
MotowDog

ПовідомленняНаписане: 15.04.2007 23:37:49    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

в принципі потратити 4 міліона (в гривнях) дуже навіть можливо, перевід в цифровий формат а потім виправлення кольору для повнометражного фільму справа не дешева, на скільки я знаю Штольню монтажували в Москві, напевно в Україні дорожче або ще не було апаратури, цікаво чи є зараз і скільки коштує. Інфо про Штольню я знайшов в Google i Yahoo.
Янчук мені розказував що за цифровий формат на Залізну сотню вони виклали 40К в доларах. Не знаю де вони це робили. В цілому на Залізну сотню пішло 2 міліона доларів.

P.S. Юкіс від слова Ukraine- Юкрейн.
Догори
Prim

ПовідомленняНаписане: 16.04.2007 07:13:23    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
напевно в Україні дорожче або ще не було апаратури, цікаво чи є зараз і скільки коштує.

наскільки мені відомо, такої апаратури у нас ще немає.
4 мільйони на це все-одно дуже важко витратити )
Догори
mojo-jojo

Повідомлення: 46

ПовідомленняНаписане: 17.04.2007 18:47:47    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вообще как можна 800 косарей зелёных потратить на такой калл? Все бабки вложили в картинку, а вот лучше бы сценарий человеческий откапали. Розлючений
Еще 2 часть собираются снимать Знічений я в шоке.
Догори
Tomash

ПовідомленняНаписане: 17.04.2007 19:09:34    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

mojo-jojo написав:
Вообще как можна 800 косарей зелёных потратить на такой калл? Все бабки вложили в картинку, а вот лучше бы сценарий человеческий откапали. Розлючений
Еще 2 часть собираются снимать Знічений я в шоке.

Дык Усміхаюся Автор сценария нашел деньги. Он диктует условия.
Насколько я знаю, Кобыльчук писал сценарий. Сам он не сценарист, а в прошлом археолог. В итоге герои у него получились не археологи, а кучка понтовых жлобов, которые набросились на героя-очкарика, при этом изовсех сил за хвост непонятно кого, притягивается мотивация...
Да.
Был бы сценарий хороший+актеры, а не аматоры, то могло получится просто офигенно! Учитывая замечательный жанр....
Но... Как всегда...
В одном прав Кобыльчук. С Штольней будут сравнивать фильмы подобного жанра, которые (дай бог) будут сняты в Украине... Вот это хуже Штольни, этот - лучше. Но поскольку Штольня была первой в этом жанре, то сравнивать будут. А быть первым всегда тяжело Усміхаюся
Догори
mojo-jojo

Повідомлення: 46

ПовідомленняНаписане: 18.04.2007 20:19:39    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Снять фильм хуже уже не выйдет) но если такое чудо появится я повешусь Здивований
Догори
Tomash

ПовідомленняНаписане: 18.04.2007 22:51:02    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

дай бог чтоб появилось Усміхаюся
Догори
Prim

ПовідомленняНаписане: 19.04.2007 04:38:43    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
а вот лучше бы сценарий человеческий откапали.

а ти пайді і найді!
Цитата:
А быть первым всегда тяжело

Правда.
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кіноклуб KINO-КОЛО Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму