Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
Що це таке - "Дім кіна"?
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3  далі

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Дім кіна
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
want_moon

Повідомлення: 5

ПовідомленняНаписане: 22.04.2006 09:43:10    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

згідна, що в дім кіна треба зробити відкритий доступ.
хоча якось знайшла спосіб пробиратися в цей чудовий заклад. підходили ми з подругою до адміністратора, що сидить внизу і просто казали "нам потрібні запрошення на такий-то показ". дивно, але давали. при чому нас ніхто не знав і хто ми такі навіть не питали, і до кінематографістів не мали ніякого відношеня... Дуже радий
тепер можна і по студентському пройти, але бажання все менше і менше. печально якось. пусто. похилі члени спілки кінематографістів і відповідні фільмі, що ледве дихають. радують хіба що фестивалі (до яких теж чомусь доступ закритий, хоча на тому ж "контакті" зали пусті були не тілки вранці) та акціі аргумент кіно -коло Підморгую а так зайдеш, глянеш на ті афіші радянського зразка і враження що їх просто років десять не перемальовували, тільки вішають згідно датам. і вирушаєш або в який-небудь кіноклуб, або в той же кінотеатр, якщо є щось цікаве (що трапляється)
а дім кіна - то дійсно якийсь прихисток абсурду і застиглих спогадів, замість того щоб бути кіноцентром. там тільки і живе, що бар на другому поверсі з палкими дискусіями про незняте кіно і горілкою.
правда, в нас яке кіно, такий і будинок....
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
R.M.N.

ПовідомленняНаписане: 22.04.2006 13:56:41    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Voytenko написав:
...сподіваюся, не секрет - а як вам вдається туди потрапляти для проведення свого дозвілля - ви член Спілки кінематографістів?.. якщо ні, то як - ви родич члена Спілки кінематографістів?.. коли ні, то що - це правда - Саша не кіносвятий і все ж пивом бере?.. Підморгую

Не секрет, я знаю пароль. І я не член спілки і нічий не родич.
Думаю, що Вам, як редактору журналу "Кіно-Коло" буде туди потрапити ще простіше.
А Саша.. не знаю, може й бере пиво. Хто ж пиво не любить.
Але пускати він справді не любить. Що поробиш? - Робота така. Може він читає цей форум? То хай сам щось напише
Догори
R.M.N.

ПовідомленняНаписане: 22.04.2006 14:03:15    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

want_moon написав:

хоча якось знайшла спосіб пробиратися в цей чудовий заклад. підходили ми з подругою до адміністратора, що сидить внизу і просто казали "нам потрібні запрошення на такий-то показ". дивно, але давали. при чому нас ніхто не знав і хто ми такі навіть не питали, і до кінематографістів не мали ніякого відношеня... Дуже радий

От бачиш ти знайшла вихід з ситуації!

Цитата:

а дім кіна - то дійсно якийсь прихисток абсурду і застиглих спогадів, замість того щоб бути кіноцентром. там тільки і живе, що бар на другому поверсі з палкими дискусіями про незняте кіно і горілкою.
правда, в нас яке кіно, такий і будинок....

Дім Кіна застиг в ритмі соц-реалізму. І в цьому його особливість. Чим Вам не подобаються афіші? Вони чарівні, бо їх малювала рука людини. Чи краще сотні друкованих палітурок по місту?
І Бар на другому поверсі чудовий. Там є ще й бар на третьому поверсі. (або це й є той що на другому - залежить від того, як рахувати поверхи). В кожному з цих барів свої невеликі особливості.
Єдиний мінус який я бачу - що немає цілодобового бару. Над цим варто задуматись керівництву. Якщо хтось з керівництва (чи ті хто спілкується з ними) це читають - подумайте над цим. Було б добре.
Догори
Настя Лаур-Балауровна

Повідомлення: 3

ПовідомленняНаписане: 22.04.2006 18:58:13    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ишь, Саня им не нравится!.. Да будет вам известно, что, когда я и Имя Розы были еще желторотыми девчонками, то не раз мечтали, о том, что придет тот денек, когда заменим мы бабушек на страже Дома Кина. И уж тогда ни одна когутня не пролезет в храм двух царевн-лягушек. Но мы подросли, возмужали – одна стала Василисой Прекрасной, другая – Премудрой (до сих пор спорим какая из нас какая). И тут появился Сашок… Между прочим, он увлекается чтением прессы о кино… А еще я видала его на Майдане в повязке то ли дружинника, то ли еще какого-то сказочного персонажа. Теперь о том, кто же заслужил место охранника в Доме Кино. Я лично предлагаю одного режиссера, который стал практически мифом нашего кино. И это не Володька Тихий. Правильные ответы прошу присылать по адресу: Министерство контркультуры, кинотеатр Аврора (Горилла знает более точный адрес)
Voytenko
Адміністратор форуму

Повідомлення: 23

ПовідомленняНаписане: 22.04.2006 22:29:31    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

...зворушливе запевнення збоку R.M.N. стосовно моїх великих шансів пробратися в Дім кіна... Підморгую відповідь, по суті, в дописі want_moon... а от стосовно цілодобового бару, то, сказати б, прєдложеніє дєльноє... будемо сподіватися, що читають... Підморгую
Догори
Pirat

Повідомлення: 36

ПовідомленняНаписане: 23.04.2006 16:16:42    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

и еще туалет бесплатный и во время футбольных матчей хотдоги с семечками!!! тоже круглосуточно. одновременно с церквями и пресс-центром евробочення. всеми призедентами и Сашами. одним слов - наш общий дом, дом кино... пути приобщения к высокому неисповедимы Дияволію
Догори
R.M.N.

ПовідомленняНаписане: 24.04.2006 22:37:11    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Voytenko написав:
відповідь, по суті, в дописі want_moon...

щось не бачу я цього допису

Цитата:

а от стосовно цілодобового бару, то, сказати б, прєдложеніє дєльноє... будемо сподіватися, що читають... Підморгую

Я теж на це дуже сподіваюсь. І не тільки я.
Догори
Nashman

Повідомлення: 16

ПовідомленняНаписане: 28.04.2006 00:53:24    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Привіт,
Хочу поділитися однією думкою. Дім кіна в "Києві" - це добре... Але...
не тільки в Києві живуть люди, котрі хочуть бачити і робити саме українське кіно Усміхаюся. Але що їм робити? Якщо є талан, але лекше получити "Зелену картку" в США, ніж місце в українському кіно. Дім Кіно - це має буди не Саксаганського, а обєднання кіноматографістів, наприклад в одному місті вона на Саксаганського в другому - на Бердичівській... У тому можливо і є проблема українського кіно, що для майстрів не має ні шансу, ні можливості робити кіно...

ПС: Це тільки ідея..

Tuco

Повідомлення: 29

ПовідомленняНаписане: 29.04.2006 13:13:00    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Почитал я тут вас, и возник у меня вопрос: ЩО ЦЕ ТАКЕ - ДІМ КІНА??? Сміюся Сміюся Сміюся
Alex Machen

Повідомлення: 71

ПовідомленняНаписане: 29.04.2006 13:21:19    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

риспект Туко, ти читаш мої думки Сміюся Закочую очі Сміюся
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
feruda

ПовідомленняНаписане: 16.05.2006 16:56:27    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Что это за Дом кино, если в нем простые смертные не могут кино посмотреть? Охранники какие-то, господи, это же ужасно! Давали бы для продажи билетов 20 хотя бы! При чем тут "належність чи причетність" к каким либо Спилкам? А вот люди хотят... А потом некоторые возмущаются, мол, народ у нас неграммотный, не знает про новое кино... Эх...
pepper

Повідомлення: 30

ПовідомленняНаписане: 17.05.2006 19:37:17    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дом Кино - неплохое место, чтобы попить пива. А без него лучше не ходить, кино там показывают чаще неинтересное, особенно на Молодости. Ну, бывает что-то иногда сломается - и покажут хороший фильм, но его можно и на диске достать.
Natalka

Повідомлення: 38

ПовідомленняНаписане: 18.05.2006 16:11:44    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А я ось була недавно в Домі кіна, зустріла там Сашу, про якого тут багато йшлося Усміхаюся Так він, до речі, заходить на наш форум, усе про себе читає Усміхаюся і висловив побажання стати героєм конференції на нашому порталі і відповісти на всі питання Усміхаюся Ну взагалі-то ми з ним домовилися, що він для початку зареєструється і просто на форумі поспілкується. Саша, ти вже зареєструвався? Може, ти під якимсь таємним іменем? дай знати! Усміхаюся
feruda

ПовідомленняНаписане: 18.05.2006 16:21:07    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Наташа, может, Вы нам объясните, как попадать в Дом кино людям-некиношникам, или это исключено? Неужели без Саши не обойтись?
Natalka

Повідомлення: 38

ПовідомленняНаписане: 18.05.2006 16:45:57    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ой, це дуже складно. "Лічно" я Усміхаюся оце ходила на акцію KINO-КОЛА, так що запрошення взяла у нас в редакції. Ну і в принципі Саша і інший народ в Домі кіна мене знає "в ліцо" (на це пішло багато років кінематографічної праці Усміхаюся), так що є шанс, що мене пропустять і без запрошення, але ніколи не можна наперед точно знати, так шо в принципі я без запрошень не ризикую майже ніколи ходити.
Ну а взагалі ситуація така. Якщо якийсь показ організовує Спілка кінематографістів, то там в Домі кіна є кабінет на другому поверсі (номер, на жаль, не пам’ятаю), і туди теоретично може будь-хто прийти і отримати запрошення. Питання в тому, як пройти до того кабінету (бо це ж треба в Дім кіна зайти якось для цього), ну і запрошення там не завжди є і не завжди дають. Це я зі свого досвіду. Скажу чесно, це ненадійний спосіб отримати запрошення.
Інша справа, якщо подію разом зі Спілкою організовує Гете-Інститут, чи Французький культурний центр, чи Чеський центр, чи Польський інститут, чи посольство якоїсь країни... Тоді вони запрошення ділять - частина лишається Дому кіна (вони між членами Спілки розповсюджуються чи куди там ще ідуть, не знаю), частина іде оцим співорганізаторам закордонним, у них можна отримати, як правило, значно легше. Підійти і отримати. Вони зацікавлені, щоб було побільше людей і, якщо в них є, завжди дають запрошення.
Ну і ще бувають різні покази, на які взагалі майже ніхто не приходить. Ну ось була кілька років тому ретроспектива "Українське кіно 90-х", то зали були фактично порожні. На такі покази іноді взагалі запрошень не питають на вході. А іноді буває так по-дурному - людей в залі немає, а тих, хто проситься зайти і не має запрошень, не пускають. Ну, мабуть, в Домі кіна бояться тероризму Усміхаюся
О, ще згадала спосіб. За правилами Дому кіна член спілки кінематографістів (вони ходять за своїми посвідченнями, їм не треба запрошень) може завести з собою на будь-який показ одну людину без запрошення. Так що треба подружитися з якимсь членом чи членкинею Усміхаюся і можна ходитиУсміхаюся
В принципі, оце всі відомі мені способи проникнути в Дім кіна. Ну, звичайно, ще можна тусуватися там біля входу і просто "прослизнути" чи вмовити охорону пустити, ну це само собою зрозуміло, я думаю.
Отакі справи.

Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Дім кіна Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3  далі
Сторінка 2 з 3

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму