Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
Відкрита ніч 2007
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4, 5  далі

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кіноклуб KINO-КОЛО
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Tomash

Повідомлення: 168

ПовідомленняНаписане: 24.06.2007 04:03:19    Тема повідомлення: Відкрита ніч 2007 Відповісти цитуючи

Таки не уснул Усміхаюся
Уж лучше бы поспал...
Кто еще смотрел сие? Усміхаюся
Есть куча мыслей по поводу увиденного, но хочется спать Усміхаюся
Вот список фильмов, из которого более-менее вменяемые не больше восьмиУсміхаюся Остальное просто жуть..

ЗАГАЛЬНА ПРОГРАМА:

"А сенс?", анімація, Аліна Комська
"Блаженні острови", неігровий, Олександр Дірдовський
"Борг", ігровий, Марина Горбач
"Все буде добре", неігровий, Юлія Старосельська
"Гамма До-мажор", ігровий, Ольга Молоканова
"Жах", ігровий, Мирослав Слабошпицький
"Клоун", ?, Андрій Романьков
"Лесичку, до тебе прийшли", ігровий, Яна Антонець
"Мамочки", неігровий, Тарас Томенко
"Музикант", ігровий, Володимир Кратінов
"Назавжди", ігровий, Антон Петрусевич
"Нитка Аріадни", ігровий, Мар'ян Бушан
"Одна", ігровий,Дмитро Мойсеєв
"Половина танцю", ?, Максим Ксєнда
"Потяг", ігровий, Нонна-Анна Стефанова
"Приблуда", ігровий, Валерій Ямбурський
"Слідом", ігровий, Аріна Сінаєва
"Стіна", ігровий, Роман Бровко
"Стрибок у небо", ігровий, Юрій С'єдін
"Тупік", ігровий, А.Чаговець
"Фото-токсикоз", ігровий, Олександр Бєляєв
"Хто такий Версаче", ?, Олексій Даруга
"Це обурливо!", ігровий, Максим Осін
"Чорнобильська казка", неігровий, Оксана Чепелик

Конкурс "Відкрите кіно":

"Вальс", ігровий, Кирило Баранов
"Вранішні пісні сміттярів", ігровий, Наталя Бабінчук
"Дем", ігровий, Володимир Сердюк, Петро Кришталович
"Золота рибка", ігровий, Роман Бровко
"Крила", ігровий, Олександр Усік
"Люблю - туфлі куплю", ігровий, Вікторія Хан

Конкурс "мІнІанІма":

"Історія замку червоних троянд", Віктор Тупік
"Кухня", Василь Корецький
"Надобраніч", Миленко Максим
"Поза грою", Дмитро Колосов, Анна Валєнса
"Репетиція", Анастасія Любченко
"Сама", Ганна Новіцька
"Шнурочек", Людмила Сасова
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
Daomaster

Повідомлення: 172

ПовідомленняНаписане: 24.06.2007 09:13:07    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А я не решился смотреть этот поток "гениального". Мне хватило трех "произведений", чтобы составить впечатление об общей тенденции. Никогда не любил артхауза и авторского кино, теперь лишь укрепился в мысли о том, что съемка без каких бы то ни было ограничений в собственных изливаниях - дело дурное и гадко выглядящее на выходе.
Догори
Lurdes

Повідомлення: 13

ПовідомленняНаписане: 24.06.2007 12:15:57    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дивилась "Відкриту ніч" з першої до четвертої ночі, просто цікаво було дізнатися, в якому ж стані у нас в країні зараз молоде кіно.
Як на мене, то перспективи є.

З переглянутого можу поділитися наступними враженнями:
"Жах" - гостренький і довить реалістичний сюжет.
"Крила" і "Золота рибка" - непогана якість з'йомки, завдяки Першому національному.
"Поза грою" - цікава задумка, хоча загалом анімаційні не сподобалися.
Ну і ще мабуть деякі моменти були цікавими зі скороченого "Тибет. Нелегал".

Ну, принаймні, можна сказати, що українське молоде кіно є, а це не може не радувати Усміхаюся
Догори
mojo-jojo

Повідомлення: 46

ПовідомленняНаписане: 24.06.2007 12:29:20    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Кино есть, но у меня хватило сил до 3 ночи только этого кина вытерпеть)
Даже перечислять не хочется, большинство Тупость редкая.
Томаш правильно написал "более-менее вменяемые не больше восьми"

А "Поза грою" я такую идею раньше наблюдал, не помню только где, но это уже было.

Анимации в стране нет.

А кино еще учится, учится и еще раз учится.

Змінено: mojo-jojo (24.06.2007 20:54:53)
Догори
Lurdes

ПовідомленняНаписане: 24.06.2007 12:48:43    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ну, по крайней мере хоть что-то уже есть)))
Значит есть чему и куда развиваться.

Ведь умеют же наши снимать клипы и рекламные ролики, значит и перспективы кино не за горами Усміхаюся
Догори
Tomash

ПовідомленняНаписане: 24.06.2007 14:18:24    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
Никогда не любил артхауза и авторского кино

Извини, но ты пропускаешь важную штуку..
Это не кино! Это учебные работы! Причем я вообще не понимаю
по каким критериям комиссия отбирала этот ужос... Брать учебные работы второго курса и ставить их в одну программу с дипломными работами и фильмами уже зрелых режиссеров - бред.
Показывали такое, что мне было жалко тех людей сидящих на пластиковых стульчиках в столь прохладную ночь...
Затянутые до безобразия видеоподелки без всякоого чувства меры, зрителя просто имели во все дыры...
Могу назвать действительно достойные фильмы, а не пробы девочек и мальчиков...
"Жах", "Борг" - кстати, работа моей однокурсницы Усміхаюся , "Приблуда", "Крила", "Потяг" - тоже моя однокурсница Усміхаюся (хвастаюсь)
Все. (ну, может пропустил чего, извините)
Такого уровня должны были быть все фильмы - чуть хуже, чуть лучше но на уровне...
Кроме того, многие не понимают, что такое "короткий метр", а это жанр, в котором надо уметь работать.

Ведущий - карлик полный идиот Усміхаюся Я понимаю, что на первом национальном все такие, но тот паренек просто отжигал...

Замечательная идея с голосованием, но в то же время лажовая...
Больше голосов получили те, кого показывали в 00 - 1 ночи... Фильмы которые были показаны часика эдак в три не набирали и десятка...

А вообще, молодцы. Сильных лаж небыло. Замечательная идея с замком Ричарда, кино над небом голубым (правда тучки были) и все такое... Но народ смотрящий кино явно скучал...

Цитата:
А кино еще учится, учится и еще раз учится.

В точку! Учиться это хорошо, но насиловать своими поделками зрителя ненадо - он может больше не придти..

п.с. Я смотрел фест с самого начала и до самого конца Усміхаюся

Останні зміни: Tomash (07.07.2007 12:52:29); всього змін: 2
Догори
Lurdes

ПовідомленняНаписане: 24.06.2007 14:38:40    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Tomash написав:

Затянутые до безобразия видеоподелки без всякоого чувства меры, зрителя просто имели во все дыры...

100% очень много необоснованно затянутых было...

Tomash написав:

Ведущий - карлик полный идиот Усміхаюся Я понимаю, что на первом национальном все такие, но тот паренек просто отжигал...

Просто нужно было как минимум двоих ведущих ставить, ведь вести всю ночь прямой эфир - это не шутки.

А судя по мелькавшим зрителям, что находились в тот момент "в зале" под открытым небом, то они и вправду временами очень скучали.
Догори
Парвулеско

Повідомлення: 77

ПовідомленняНаписане: 24.06.2007 15:00:00    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Чесно гарного кіно(відео) на фесті було мало...(
Приз режисури дають фільму "стіна", а там була взагалі режисура??? Там тільки був сценарист М.Іллєнко.
Під ранок один молодий чоловік почав кричати в п`яному просонні "ганьба укркіно" і т. д. з ним можна погодитись.
Анімація "Поза грою" - ідеї на півхвилини, а стрічка тянеться і тянеться....
"Стіна" вже згадана нагадує Єралаш, до того ж настільки відверто.
"Назавжди" який був так тепло сприйнятий публікою - антикультурне явще.
"Мамочки" наче і гарний фільм, але чомусь складається враження що це держзамовлення і автор стрічки (пробачте якщо помиляюсь) не знає про що говорить. Як таке дивитись жінці яка зробила аборт.
Фільм "Крила" - акторська гра зводить на нівець все що можна було вичавити доброго з стрічки. Ну невірю.
"Дем" - мені сподобалось.
"Все буде добре" - доволі приємна картина.
"Люблю - туфлі куплю" - приємно було за дівчину-режисера із криму яка говорила українською, так тримати Вікторія. Фільм також не останній.
"Вальс" - не погано, а якщо ще хтось пояснить чому така назва буду вдячним... нажаль ведучий не здогадався запитати про це.
"Музикант".... скрипку показали, а музику вставили яку-попало.... що це ніхто не вміє на скрипці грати? і напевно це слугувало основою неприязні моєї до фільму.
"Блаженні острови" +. Головне, що присутній сформований світогляд режисера. Дякую за це.
"Тибет нелегал"... до чого така нежанровість? То тобі документ, то тобі "Священа Гора".
"Чорнобильська казка" - автор хоч сама бачила цілісність у картині?
всі решта фільмів по різним причинам не були побачені або оцінені, особливо прикро за дві останні картини, які були з`їдені світанком.

"Потяг" - найкраща стрічка ночі. Нонна-Анна Стефанова молодець. І приз за операторську роботу треба було давати Юрію Мещерякову. Прикро, що глядач слабо оцінив це творіння. А з такими речами можна і міжнародних призів виграти. Не геніально, але дуже добре. І до того ж актриса, яка грала у фільмі старшу із двох жінок передала у своєму погляді дуже багато.
Це все моя особиста думка і ні в якому разі не докори авторам. Вони молодці.

І чи вправі ми ображати ведучого Tomash? Чим він гірше нас?
Догори
Lurdes

ПовідомленняНаписане: 24.06.2007 17:59:10    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Парвулеско написав:

"Вальс" - не погано, а якщо ще хтось пояснить чому така назва буду вдячним... нажаль ведучий не здогадався запитати про це.

Аналогічним питанням задаюсь.
Також у героїні жахлива українська мова була.
Догори
Tomash

ПовідомленняНаписане: 24.06.2007 19:49:54    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Lurdes написав:
Парвулеско написав:

А Вам не показалось, что игра девушки мягко говоря не точная?
Проговаривала заученный текст, а не разговаривала с человеком из трубки.. Ляп, который сводит на нет всю идею Сумую
Цитата:

І чи вправі ми ображати ведучого Tomash? Чим він гірше нас?

Быть в кадре большая ответственность, никто не говорит, что он плохой человек Усміхаюся, но быть хорошим человеком - не профессия Підморгую

Змінено: Tomash (07.07.2007 12:54:32)
Догори
Парвулеско

ПовідомленняНаписане: 24.06.2007 20:09:46    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Tomash написав:
Lurdes написав:
Парвулеско написав:

Проговаривала заученный текст, а не разговаривала с человеком из трубки.. Ляп, который сводит на нет всю идею Сумую

Так якось в мене склалось враження що відеоряд і звукова доріжка були взагалі чужі Усміхаюся . І справді не вірилось що вона з ким говорить по телефону.
Tomash, а ти знаєш Нонну Стефанову?
Догори
Tomash

ПовідомленняНаписане: 24.06.2007 20:31:32    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сміюся Ну как сказать... Знаю немного.. Мы проучились вместе 5 лет в универе Карпенка-Карого..
А что?
Догори
Парвулеско

ПовідомленняНаписане: 24.06.2007 21:12:41    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Tomash написав:
Сміюся Ну как сказать... Знаю немного.. Мы проучились вместе 5 лет в универе Карпенка-Карого..
А что?

Та просто треба люди які б сказали їй, що її стрічка з ряду дуже гарних і щоб вона молодчина так тримала далі, я це їй доречі вже говорив на самому фесті, але для впевненості треба повторити Усміхаюся .
Догори
Tomash

ПовідомленняНаписане: 24.06.2007 22:01:44    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вона про це сама прекрасно знає Усміхаюся
Догори
Lurdes

ПовідомленняНаписане: 24.06.2007 22:39:43    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Tomash написав:
Lurdes написав:
Парвулеско написав:

Дуже навіть здалося.

А взагалі, як на мене, то фестивалю не вистачаяє більш веселих і динамічних фільмів, особливо враховуючи, що вони транслюються вночі.
Аж занадто багато філософсько-драматичних стрічок, баланс на їх користь зашкалює.
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кіноклуб KINO-КОЛО Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4, 5  далі
Сторінка 1 з 5

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму