Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
нові сценарії
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Сценарії
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
надія

Повідомлення: 19

ПовідомленняНаписане: 13.09.2006 18:04:32    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Тоді проведемо тест. Киньте на мою скриньку епізодик із вашого написаного.
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
MaJIOeTBaPb

Повідомлення: 4

ПовідомленняНаписане: 15.09.2006 22:03:46    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

надія написав:

а мыло дай своё...чёт скину наднях..просто щас времени маловато, но на выхадных скину !!!

надія

ПовідомленняНаписане: 16.09.2006 07:07:39    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

MaJIOeTBaPb написав:
надія написав:

а мыло дай своё...чёт скину наднях..просто щас времени маловато, но на выхадных скину !!!

Через приватну скриньку. Я ж не прошу трактат, а дві - три сцени
Догори
надія

ПовідомленняНаписане: 16.09.2006 20:27:23    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Шановний MaJIOeTBaPb! Я вам і листа відіслала, і тут розмовляю з вашим ніком. І все даремно. Так що можна вважати, що тест проведений і ви його не здали.
Пропозиція вперше пролунала 06 вересня. Сьогодні - 16 вересня. Пане, так справи не робляться. За цей час можна було сценарій написати. Ви "слабое звено", яке автоматично вибуває з гри.

Як ви, YellowRiver, ще не втомилися чекати, поки я проекзаменую вишезгаданого пана? То коли починаємо?
Оскільки ви запропонували перша жанр, тож і завязка ваша. Чекатиму на повідомлення!
Догори
Nazik Awensio

ПовідомленняНаписане: 16.09.2006 20:57:43    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Всім сценаристам: ви в цій темі багато говорили про те, що найбільше подобається людям в кіно. Психологи після довгих експериментів зробили висновок (може це ви знаєте, не знаю...), що при розмові людина отримує ~7% інформації - це зміст слів, ~35% - інтонація голосу, ~55% - невербаліка (візуальна інформація). Аналогію з фільмом проводьте вже самі. Але, звичайно, зміст лише робить фільм кращим. І можете не сумніватися - в Голівуді підхід не творчий, а науковий. Але на мою думку - яким би ерудованим би ти не був, які б найновіші підходи не використовував - творчість це все переплюне - бо це вищий рівень. Це моя думка. Між іншим, на рахунок сценаріїв можу до вас ПРИЄДНАТИСЯ Дуже радий . Так що напишіть мені на мило, якщо ще когось приймаєте, а там буде видно, в чому зможу бути корисним. Підморгую Цікаво, чи "здам тест"? Дуже радий Дуже радий Дуже радий (P.S. я завжди спішу Підморгую )
надія

ПовідомленняНаписане: 16.09.2006 22:05:47    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Іронію оцінила. Ми вам тест влаштовувати не будемо. Це був виняток для вищезгаданого пана, оскільки він не володіє українською мовою і попросив нас готовий ( у майбутньому) текст перекладати нам. От я й вирішила познайомитися з його творчістю і визначити на що він нас прирікав.
Думаю, що вас у компанію ми приймемо. Мені сподобалася ваша оперативність. Ви відразу зреагували на повідомлення. Це вас характеризує як зібрану людину. В іншому теж не сумніваюся.
Догори
YellowRiver

Повідомлення: 61

ПовідомленняНаписане: 17.09.2006 15:06:32    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Уфф! Здається я вже тут...вибачаюсь за довгу відсутність: навчання забирає переважну кількість часу Злий як біс ...Що ж...зав"язка - так зав"язка - в понеділок-вівторок вишлю на вашу, Надіє, скриньку! =) ОК?
YellowRiver

Повідомлення: 61

ПовідомленняНаписане: 17.09.2006 15:09:42    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

До речі, скиньте мені в ПП адресу свого E-mail Усміхаюся
valikdm

Повідомлення: 105

ПовідомленняНаписане: 18.09.2006 21:21:07    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

а чем базар? чем торгуем что продаем?
вы надежда кто ?продюсер, денежный мешок, и какого из черкю области вы здесь делаете7
если вы собираетесь фильмы так что вы оцените по двум сценам.
читайте мои 2 сцены:
1. ВАСИЛИЙ пошел в туалет. он там застрял надолго, и МАРИЯ устала его и потому сьела сама две кастрюли (заметьте кастрюли)
Злой Вася , а злой потому что опять без бумаги пришлось... выходит из вонючей комнатки и начинает ржать, он ржет , ржет. а потом стает серьезным, иговорит :
- я рад что я дурак. но еще более рад от моего АК
2.Василий мучит Марию. Возле него стоит с полсотни вазонов с небольшими кактусами, а напротив связаная голая Мария. Он бросает в нее этими колючими гадами, и на ее теле везде иголки.(если кто-то кололся кактусами то знает что э то больно).Она кричит , мучается, ее жалко. А изверг продолжает.
Спустя время. Типа Cut to:
Она лежит, тело опухло, он сидит напротив и курит.
Он говорит: больше не проси меня об этом.

3. Завтра они просыпаются обычной стандартной парой. КОГДА ОНИ БЫЛИ БоЛЬШИМИ ПРИДУРКАМИ? КОГДА ОНИ И ЗВРАЩАЛИСЬ ИЛИ КОГДА СТАЛИ ОБЫЧНЫМИ(это если вы с первого предложения не поняли, то есть для "тугеньких", тупых)

Спасибо, жду рецензии, ЗАЧЕТ??? Все права зарегистириврованы!!!1
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
надія

ПовідомленняНаписане: 18.09.2006 21:39:36    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Валік ! Ви запитували, чи можна по двох сценах визначити ваш талант. Можна !
Резюме: ви тест не пройшли. Ви нам не підходите. Приходьте іншим разом.
Догори
надія

ПовідомленняНаписане: 18.09.2006 22:30:26    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

valikdm написав:
а чем базар? чем торгуем что продаем?
вы надежда кто ?продюсер, денежный мешок, и какого из черкю области вы здесь делаете7
в

Забула спитати, де ті Бровари!
Стривайте!!
Відповідати не треба: щойно у новинах передали, що вулицю Грушевського перейменували на "Бровари".
Догори
MaJIOeTBaPb

Повідомлення: 4

ПовідомленняНаписане: 18.09.2006 22:49:23    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

надія написав:
Іронію оцінила. Ми вам тест влаштовувати не будемо. Це був виняток для вищезгаданого пана, оскільки він не володіє українською мовою і попросив нас готовий ( у майбутньому) текст перекладати нам. От я й вирішила познайомитися з його творчістю і визначити на що він нас прирікав.

Буэээ...цырк...ну вот все же могут ,надюша,прачитать мои немногочисленные месаджы которые тут опубликованы ,и кто умеет читать тот не найдёт в них слова "попросил" и "будущий текст",а знаеш почему ??? патамучто йа таких слов НЕ ПИСАЛ !
...и вроди написал что занят был немного...ну лана не хо. не на. )

ЗЫ.наверна непанравился мой аватар. Сміюся

надія

ПовідомленняНаписане: 18.09.2006 23:56:59    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Усі дивуються, що наш ринок такий бідний на сценаристів. А чому дивуватися? Мене це давно не дивує. Якщо всі такі, як ці, що мені лише репліки кидають, а на інше нездатні, то чому дивуватися?

З такими сценаристами ми ще років сорок будемо піднімати кінематограф. От так от, панове.
Догори
Nazik Awensio

ПовідомленняНаписане: 19.09.2006 06:08:38    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

MaJIOeTBaPb, невже ти думаєш, в когогось тут на форумі є багато вільного часу? Ти просто не вмієш або не хочеш розпланувати свій час, немаєш достатньо таланту або ентузіазму, отже - ти людина, яка не підходить для такої професії. Не ображайся. valikdm - якщо мені когось і шкода - так це тебе! Подивися на свій сценарій - він до кісточок просочений упадком духу, повною відсутністю життєрадісності, і навіть якщо від твоїх сцен може виникнути хоч якийсь сміх - то лише глибокоегоїстичний. Ти неповажаєш людей, у тебе вже давно припадок твої життєвих сил, суджу і по твоїх ниттях на форумі (я весь день працюю... ля-ля-ля...) - це жахливе існування, а не життя. СХАМЕНИСЯ! ПРОСНИСЯ! Не відписуй мені, не матери мене - я лише хочу тобі допомогти. Але зараз навіть не сідай ні за сценарій, ні за зйомку чого небудь - бо получиться непотріб.
(Я можу бути в корінь неправий, адже це моя власна думка)
Дуже радий Дуже радий Дуже радий

valikdm

Повідомлення: 105

ПовідомленняНаписане: 19.09.2006 17:08:51    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Nazik Awensio написав:
Подивися на свій сценарій - він до кісточок просочений упадком духу, повною відсутністю життєрадісності, і навіть якщо від твоїх сцен може виникнути хоч якийсь сміх - то лише глибокоегоїстичний.
Дуже радий Дуже радий Дуже радий

Я не ожидал такой рецензии. Спасибо. Значит я раскрыл суть сценария, суть идеи. А теперь к твоей характеристике моего сцена добвавь хорошую режиссуру и отличных актеров. Получится....как минимум хорошее психоделическое фестивальное кино. а может и в прокате пропхнет.()

НАДЕЖДААААААААААААА.
Я вижу ты гений. целый час думать что отписать прро Бровары? Шокований
Тест не прошла ТЫ. Собственно кто ты нах такаясякая? Я ж спросил в первом собщении--продюсер?денежный мешок? нехорошо не отвечать на вопрос.
Если ты сценарист то смотри на это: ты не придумала себе ник--почему?? потому что нет фантазии. ТОЧКА
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Сценарії Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі
Сторінка 4 з 7

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму