Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
нові сценарії
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Сценарії
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
valikdm

Повідомлення: 105

ПовідомленняНаписане: 19.09.2006 17:12:27    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

на счет моего нытья по поводу работы?????
А вы ребята работаете??? Вы отрабатываете бабки потраченые на фильм?
Вы не знаеете что это такое по этому не стоит влезать.

Я ною. Так я не умею улыбать ся стоя по пояс в го.вне.Извините уж.
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
Nazik Awensio

Повідомлення: 19

ПовідомленняНаписане: 19.09.2006 18:00:12    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я ПРЕКРАСНО знаю що таке бути в повному гамні і в самих низах, коли здається, що світ тебе використовує як тряпку. Але так, я вмію усміхатися, коли стою по вуха в гамні. Але в мене завжди чудовий настрій не тому, що я мозахіст, чи кайфую від запаху поносу, а від того, що розумію - якими темними не були б хмари, яким сильним не був би дощ, після нього завжди світить сонце. Нащастя, я в моральному плані пішов далеко, і розумію - світ настільки прекрасний, наскільки я його можу пережити (побачити, відчути, почути і освідомити). Я незалежний від обставин. Не обставини керують мною, а я обставинами! Між іншим, хто в подібній ситуації (в повному гамні), і дуже-дуже-дуже хоче вибратися з нього, можу порадити бібліотеку http://www.theosophy.ru/byauthor.htm Теософічного Братства. Хоч дуже мало людей навіть після стількох НАДЗВИЧАЙНО корисних книжок змінюють своє життя хоч трохи. Знайте, спочатку створюється ментальний образ того, яким би ти хотів бачити майбутнє, аж потім потроху (залежно від використаної сили волі, постійної впевненості і постійних намагань, їх кількість залежить від бажаного результату) те твоє уявне майбутнє перетворюватиметься в реальність. І Владік, ти замість того, щоб жаліти самого себе краще шукай вихід - бо він є, ти його просто не бачиш і НЕ УСВІДОМЛЮЄШ! Ага, і вибач, що ізза моєї рецензії в тебе виникло ще більше негативних емоцій (тобто ти ще більше погруз в своє гамно), але, на жаль, твій сценарій є тим чим є...
МОЯ МЕТА - ДОПОМОГТИ !!! Дуже радий Дуже радий Дуже радий

valikdm

ПовідомленняНаписане: 19.09.2006 18:23:13    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Для начала Я НЕ ВЛАДИК, СОИЗВОЛЬ быть внимательным

Вы ж читаете а вголове свист вакуума.
Ты ж похвалил мою импровизацию-идею, какого мне станет хуже?похвалил и не заметил.

И посколку психолог ты плохой то не лезь ко мне, изза своих поверхностных суждений.

Мир прекрасен, но вы ж безмозгов и желаний. у вас же нет мечтаний.
вы ж только лечите(как ты только что), ну вообщем и тд и т п.
И хватит.
Здесь про сценарии говорят
Догори
Nazik Awensio

ПовідомленняНаписане: 19.09.2006 18:48:04    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так я напевно багато що незамітив, бо навідміну від тебе не сижу і не вивчаю кожне слово на форумі як якийсь маньяк, щоб лише посіяти негативні емоції, бо я працюю, пишу сценарій! Я і не сумнівався, що ти мене не зрозумієш, і повністю підтримую тебе - вистачить нісенітниці на форумі писати, просив же не коментувати рецензії? просив!
valikdm

ПовідомленняНаписане: 19.09.2006 18:57:23    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

gjitk yf [eq ,fhfy

IQ
Догори
надія

ПовідомленняНаписане: 27.09.2006 21:13:12    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ми з Nazikом Awensio зробили це!

Ми написали кіносценарій повнометражного пригодницького комедійного фільму українською мовою!

Ми зробили це!
За сім днів!
Написали синопсис і весь сценарій! Удвох, без сторонньої допомоги.
Обоє ми працюємо на постійних роботах. Зранку до вечора. Та ми написали його. За сім днів! І готові запропонувати наш сценарій для фільмування!

І знаємо, що написати можна навіть за сім днів, якщо працювати і працювати... І не шкодувати власних сил та часу.

Усім, котрі не вірять у власні сили, привіт!
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
RA

Повідомлення: 64

ПовідомленняНаписане: 28.09.2006 08:40:07    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

гм. прям бібілійний сюжет... за сім днів...

удвох, трьох це не грає великої ролі. на мою думку у такій роботі не повинно бути поспіху. і я не кажу, що потрібно писати сценарій 5 років... у зв'язку з цим питання: а яка ЯКІСТЬ цього "опусу", а???

надія

ПовідомленняНаписане: 28.09.2006 11:20:56    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хотілося б мені знати RA, що ви встигли напиcати взагалі і скільки ваших сценаріїв зафільмували?
Догори
Nazik Awensio

ПовідомленняНаписане: 28.09.2006 15:24:32    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Анно, можу тебе запевнити, що якщо сам зміст та ідея сценарію не була б достатньої якості, щоб по ньому знімати професійний фільм для екранізації, то ніхто б його не писав би. Я не збираюся переконувати ні тебе, ні взагалі нікого - що цей сценарій дійсно хороший, якісний та професійний, тим більше, що в ньому врахована малобюджетність українських фільмів ізза відсутності великих коштів. І кожен, хто зацікавлений у сценарії для зйомки повнометражного фільму, може звернутися до мене, або до Надії, авторів сценарію, і ми йому вишлемо синопсис. Так, цей сценарій написаний і з комерційною ціллю, і з ціллю доставити максимум задоволення для глядача, і ще й продюсер зможе гроші зекономити і більше заробити. В крайньому випадку я знімлю цей фільм сам, хоч для цього трохи грошей доведеться зібрати, але це дрібнички, адже в його успіху я впевнений. Це безпрограшна лотерея, як то кажуть. І, будь ласка, ніяких коментарів - повідомлення Надії вище - це скоріше як підсумок ідеї співавторства, запропонованого раніше, яке дало дуже хороші результати, а не тема для критики. Дуже радий Дуже радий Дуже радий
RA

ПовідомленняНаписане: 28.09.2006 17:52:30    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

надія написав:
Хотілося б мені знати ?

я, мабуть, вас розчарую, бо судячи з постановки питання, ви чекаєте не такої відповіді. так от, я маю два сценарія для повнометражного фільму один з яких став лаурятом Коронації слова ( я вже про це писала на форомі. втрете повторювати не буду. на мою думку не варто цим затикати усі діри, але спеціально для вас... ) та який можна втілити у життя, враховууючи реалії нашого кінематографу; три короткометражних та два оформлені синопсіси.
жоден з них не зафільмований. тому це запитання я переадресую до вас. зараз працюю над новим "повнометражним" сценарієм. Будуть ще питання - задавайте. відповім.

Цитата:
ньому врахована малобюджетність українських фільмів ізза відсутності великих коштів.

я переконана- якщо ви плануєте знімати малобюджетне кіно, то це не означає, що на сценарій потрібно витрачати так само мало часу як і грошей на фільмування.

Цитата:
Я не збираюся переконувати ні тебе, ні взагалі нікого - що цей сценарій дійсно хороший, якісний та професійний,

правильно. не переконаєш. щоб скласти свою думку про якусь річ, я повинна побачити/прочитати, а не користуватись характеристиками його (сценарію) творців чи тих, хто переглянув/прочитав. таким чином, знаючи, що нашвидкоруч добре не зробиш (як правило), я піддаю сумніву якість вашого сценарію.

Nazik Awensio

ПовідомленняНаписане: 28.09.2006 18:18:26    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
правильно. не переконаєш. щоб скласти свою думку про якусь річ, я повинна побачити/прочитати, а не користуватись характеристиками його (сценарію) творців чи тих, хто переглянув/прочитав. таким чином, знаючи, що нашвидкоруч добре не зробиш (як правило), я піддаю сумніву якість вашого сценарію.

Думаю, було б раціональніше сказати: "я не знаю, якої якості ваш сценарій"
Скажу лише, щоб жив такий собі співак в США (помер в 1996р. - його застрілили) - репер Тупак Амару Шакур. Він в останні тижні свого життя ПРИДУМУВАВ І ЗАПИСУВАВ ПО 3 ПІСНІ В ДЕНЬ (!!!) - а пісні його були настільки якісними і морально високими, що він став легендою репу і найшанованішим співаком цього жанру в США (і не тільки). Я і близько не порівнюю чи щось в тому роді себе з ним, я просто наводжу приклад - що творчу річ треба просто творити. Якщо є талант, можна написати повнометражний сценарій і за 1 день, а якість буде першокласною. І я зовсім не спішив, коли писав його, і цей сценарій писався без врахування часу ( можливо ти знаєш, що творча частина мозгу, біля лоба, немає поняття часу) - так що нашвидкоруч він не міг бути написаним. Але то таке.
Але ти мені, Аню, скажи, чому ти почала на повідомлення Надії наїжджати? Чому ти не написала щось типу "бажаю вам успіху"?
От я тобі, Аню, бажаю пробитися зі своїми сценаріями в кінобізнес і щоб по них зняли повнометражний фільм - хай тобі щастить! Усе ще попереду! Дуже радий Дуже радий Дуже радий

RA

ПовідомленняНаписане: 28.09.2006 22:29:57    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Nazik Awensio написав:

Але ти мені, Аню, скажи, чому ти почала на повідомлення Надії наїжджати? Чому ти не написала щось типу "бажаю вам успіху"?

надія вже початком свого питання задала певний тон- відповідь була адекватна питанню. чому я не побажала успіху? відверто- не знаю. але якщо для тебе це важливо- тоді бажаю всім безперервного натхнення і хрошого, власного кінА.

Nazik Awensio написав:
Скажу лише, щоб жив такий собі співак в США (помер в 1996р. - його застрілили) - репер Тупак Амару Шакур. Він в останні тижні свого життя ПРИДУМУВАВ І ЗАПИСУВАВ ПО 3 ПІСНІ В ДЕНЬ (!!!)

а стосовно всім відомого Тупака Шакура, я скажу, що таке трапляється- натхнення і таке інше... але погодься, що це буває не кожного дня ( останні тижні свого життя!). я не буду з тобою сперечатися про талант і геніальність, час і простір, бо це все одно ні до чого не призведе. Але то таке. суб'єктивне. не будемо вступати у полеміку...

P.S. взагалі , це кінопортал - давайте говорити про кіно без цих "побажань" та "свистящего в голове вакуума". пропоную детальніше поговорити про жанрове кіно , зокрема комедії. звичайно, у контексті даної теми.

надія

ПовідомленняНаписане: 01.10.2006 18:40:41    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Можна й поговорити.

РА, що ви думаєте про сценарій "Штольні"?

Ось прочитала і плакати захотілося.
Догори
valikdm

ПовідомленняНаписане: 02.10.2006 17:50:07    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Почему 7 дней - мало?(для меня). Вот я могу очень хорошо рассказать-написать-снять про некоторые вещи, то есть о чем-то.Это будет то что я хорошо знаю, сам прошел и почувствовал и заметил это на других людях и при других обстоятельствах. Но моего опыта и наблюдений не так много, что-то я знаю, многого не знаю. Фантазия? Возможно... Но разве можно описать то чувство которого ты не знал никогда, или ситуацию в которой не был? Да придумать можно, но те мелкие детали которые сделают ситуацию РЕАЛИСТИЧНОЙ будут опущены, так как неведомы.
Люди хотят необычного и красивого.
почему таланты-гении психи? Или почему психи - гении? Они необычны, их мышление необычно то есть отлично от масссы.
Нельзя написать сценарий про лакоголизм не зная что это.
Нельзя написать психодельический наркоманкий бред не зная его.
Тем более за семь дней не спеша.
Я исхожу из своего опыта и своей логики в даном вопросе.
НО исключения бывают, все возможно в нашем мире.
БОЛЬШЕ всего меня настараживает восхвадение автора его произведения дотако степени.
Догори
Nazik Awensio

ПовідомленняНаписане: 02.10.2006 18:16:33    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

7 днів - це не лише написання сценарію. Він сам придумувався десь 2 дні здається, без врахування часу. Але ще ж треба його гарно розписати, багато раз перечитати, щоб виправити кожну помилочку, щось підправити, перевірити, чи все збігається, чи логічно, чи оригінально, і тд. Ще є синопис, штука тонка. Це все враховано в 7 днів. Але як на мене - такий термін якраз нормальний. Це не швидко (ніхто ж при написанні сценарію не спішить) і не повільно. Все залежить від людини. Для РА це зашвидко, для когось номально, для когось повільно. А якщо сценарій писати для себе, то це взагалі процес надшвидкий. Пригадую, як мав знімати 1 короткометражку - стоять біля мене мої актори, і чекають, поки я настрочу сценарій. А я нашвидкоруч строчу, щоб вже бігти знімати (але не що-небудь, ідея приблизно нормальна тоді вийшла, хоч це була короткометражка і знімав я її, щоб потренуватися в усьому процесі власне створення фільму, а не в чудовому сценарії). Ну ось щось таке. Дуже радий
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Сценарії Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі
Сторінка 5 з 7

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму