Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
нові сценарії
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Сценарії
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
valikdm

Повідомлення: 105

ПовідомленняНаписане: 02.10.2006 19:35:54    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

дашь почитать синопсис?Как называется?
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
RA

Повідомлення: 64

ПовідомленняНаписане: 02.10.2006 20:44:13    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

надія написав:
Можна й поговорити.

РА, що ви думаєте про сценарій "Штольні"?

Ось прочитала і плакати захотілося.

якщо говорити про саму ідею сценарію, то мені здається, що сюжет цієї "Штольні" якийсь "голий"- жодної побічної істрії, яка б розвивалася паралельно з головною. надто просто. для мене. студенти, маніяк "местного разлива" та закохано- врятовані у кінці... я розумію- жанрове кіно, але хотілося чогось більшого(все геніальне просто- така формула тут не пройде).

P.S. але сам факт існування такого укрфільму радує.

надія

Повідомлення: 19

ПовідомленняНаписане: 02.10.2006 20:53:10    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Валік! Хоч ви й закинули нам, що ми вихваляємо себе, та я напишу, що хотіла сказати.

Справа не в тому, чи це сім днів було чи більше. Пишіть за місяць, два. Не в цьому суть. А в тому, що якщо взятися - зробити можна. А то деякі, кого я запрошувала до співпраці - і досі думають. Не говорити на форумі треба, а писати. Навіть у співавторстві.

А щодо того, чому так швидко був написаний. І справді, ніхто нікуди не поспішав. Просто друкуємо ми обоє дуже швидко. Звісно, ця практика досяглася за роки. Тож на виклад на папері пішло мало часу. А все інше ... Я гадаю, у співавторстві з іншим кимось, а не з Назіком, ми писали б довше. Це його заслуга. Є у нашій країні невідомі генії. І не сприймайте це як вихваляння. Це констатація факту.
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
надія

ПовідомленняНаписане: 02.10.2006 22:11:41    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

РА! Згідна. Сам факт появи радує. І хлопці молодці, що почали. Це був початок, може трошки корявий у плані сценарію, дещо авторам треба попрацювати над собою. Над стилем зокрема. Нагадати собі, що виклад ведеться в теперішньому часі. Покласти біля себе словники і в словах автора виправити русизми. Це щодо викладу на папері.
А в сюжеті трохи скупі події. Знаю, що дітям 11-12 років подобається. Та думаю, коли він уже виставлений на сайті, вони почули відгуки, то все вже врахували. Ніколи не помиляється той, хо нічого не робить. Відома аксіома.
Вони вже й самі, напевне, бачать свої промахи. Адже все приходить із часом, а то й через власні помилки. Робота оператора краща, ніж сам сценарій. Та вже другий у них буде вдаліший, а там і справи підуть. Я їм бажаю на цій ниві успіхів. І не "бити " їх треба, як ми усі звикли, а підтримати.
Догори
Nazik Awensio

ПовідомленняНаписане: 03.10.2006 16:02:23    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

valikdm, дати почитати синопсис я тобі не можу, бо, по-перше, я співвласник його, а не повний власник, а по-друге, він написаний в комерційних цілях і я навіть на найменший потенційний ризик не піду. Але без проблем можу виложити скріншоти своїх мультів та короткометражок на форумі. Так, по пріколу, якщо хочеш. Але напиши в який розділ це все кинути, бо тут це буде не в тему. Дуже радий
valikdm

Повідомлення: 105

ПовідомленняНаписане: 15.10.2006 13:00:11    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

То NAZIK
Сколко денег ты хочешь за свой сценарий? Если боишся давать его читать мне то как ты даш ему кому нибудь вобще? зарегистрируй да и все дела.
Догори
Lola

Повідомлення: 5

ПовідомленняНаписане: 16.07.2007 17:51:43    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Всем здравствуйте! Может мне кто-нибудь подскажет кому и куда лучше отнести свои сценарии, если я до этого момента их никому не носила и не показывала? Знать бы адреса компаний или контакты нужных людей... Посоветуйте мне пожалуйста кто знает!
Спасибо!
Догори
Tomash

Повідомлення: 168

ПовідомленняНаписане: 16.07.2007 23:08:29    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Читайте книгу Скиппа Преса.
Догори
Lola

ПовідомленняНаписане: 17.07.2007 16:46:09    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А где можно найти эту книгу?
Догори
Daomaster

Повідомлення: 172

ПовідомленняНаписане: 17.07.2007 22:12:53    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Lola написав:
Всем здравствуйте! Может мне кто-нибудь подскажет кому и куда лучше отнести свои сценарии, если я до этого момента их никому не носила и не показывала? Знать бы адреса компаний или контакты нужных людей... Посоветуйте мне пожалуйста кто знает!
Спасибо!

Зайдите сюда:
http://www.screenwriter.ru/forum/index.php?act=idx
Есть тут такая тема "Список адресов кинокомпаний". Да еще и представители некоторых из них на форуме частые гости, можно непосредственно с продюссерами пообщаться и предложить свою идею.
Догори
anti

Повідомлення: 144

ПовідомленняНаписане: 19.07.2007 16:17:18    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

вот интересно, если отослать по мылу какому-то известному продюссеру сюжет своего сценария. А он используют твои идеи и ничего не заплатит. Как себя обезопасить?
Daomaster

ПовідомленняНаписане: 19.07.2007 16:29:59    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

anti написав:
вот интересно, если отослать по мылу какому-то известному продюссеру сюжет своего сценария. А он используют твои идеи и ничего не заплатит. Как себя обезопасить?

Иметь дело с известными, зарекомендовавшими свое доброе имя продюсерами и компаниями. Компания с хорошей репутацией не станет воровать одну идею, дабы не потерять потенциальных авторов. По приведенной мной ссылке этот вопрос подробно разжеван в одной из тем. О себя лишь добавлю - сама идея ничего не стОит без реализации.
Догори
anti

Повідомлення: 144

ПовідомленняНаписане: 19.07.2007 18:16:45    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

благодарю, исчерпывающий ответ
Lola

ПовідомленняНаписане: 21.07.2007 21:18:53    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Спасибо за ссылку!
Вот и меня тоже очень волнует то, что моими сценариями могут воспользоваться, но буду надеяться на лучшее. Вы написали что на в этом форуме можно «непосредственно с продюссерами пообщаться и предложить свою идею» это тоже вопрос, ведь как можно узнать что человек действительно продюсер?! Можно выдавать себя за кого угодно, а на самом деле не иметь отношения к сценариям и кино абсолютно никакого!
Догори
Daomaster

ПовідомленняНаписане: 21.07.2007 22:10:45    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Lola написав:
Спасибо за ссылку!
Вот и меня тоже очень волнует то, что моими сценариями могут воспользоваться, но буду надеяться на лучшее. Вы написали что на в этом форуме можно «непосредственно с продюссерами пообщаться и предложить свою идею» это тоже вопрос, ведь как можно узнать что человек действительно продюсер?! Можно выдавать себя за кого угодно, а на самом деле не иметь отношения к сценариям и кино абсолютно никакого!

Если не верите человеку, назвавшемуся продюсером - спросите у других авторов о нем. Любое "кидалово" очень быстро раскрывается. А темы, в которых по нескольку десятков страниц, где идет конкретное обсуждение снятых фильмов, взятых в производство сценариев, выплаченных гонорарах, премьерах и прочем - ну, даже не знаю, что еще может быть убедительнее... К тому же, с этими людьми встречаются лично - о чем тут же пишут в темах. Держите руку на пульсе - и не будет таких вопросов.
А вообще, "волков бояться - в лес не ходить". Воровство возможно, и застраховать себя от него нельзя. И банки разоряются, и кошельки подрезают - все равно все пользуются кошельками и кладут деньги в банки.
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Сценарії Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі
Сторінка 6 з 7

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму