Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
Фільми, котрі ми хотіли б бачити...
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4  далі

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Арґумент-Кіно
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
dima_elf
Адміністратор форуму

Повідомлення: 149

ПовідомленняНаписане: 22.04.2006 20:29:44    Тема повідомлення: Фільми, котрі ми хотіли б бачити... Відповісти цитуючи

І хоча пан Войтенко сказав що програма вже сформована на найближчий час – ми все ж маємо право виразити свої думки і назвати фільми які просто мріємо побачити...я впевнений що в кожного є мало не список таких...
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
Голова-ґумка

Повідомлення: 8

ПовідомленняНаписане: 23.04.2006 02:33:34    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

...список може й не список. менше з тим, хотілося б побачити в "арґументі..." кіно документальне. якийсь, так би мовити, зразок, арґумент документалістики. ...адже це теж кіно)
Догори
dima_elf
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 23.04.2006 05:47:56    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

мені наприклад неймовірно хотілося б подивитися такі стрічки:
Носферату: симфония ужаса (1922)
Дракула (1931)
Кінг Конг (1933)
Франкінштейн (1931)
Догори
Pirat

Повідомлення: 36

ПовідомленняНаписане: 23.04.2006 16:09:20    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Очень хочется посмотреть "Европу" Триера.
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
faustmax

Повідомлення: 11

ПовідомленняНаписане: 23.04.2006 17:06:01    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

У меня не список, а скорее пожелание, не скатываться до попсы... Вот скажем недавно был фильм какой-то(название не помню), аналог "Охотников за привидениями" ну вообще детский фильм. В такое время фильмы не то что дети, а взрослые смотреть не будут, т.к вставать на работу с утра, так что может оказаться что "Аргумент-кино" ни основная масса кинозрителей, ни любители арт-хауса смотреть не будут.

Это моё пожелание.
Догори
dima_elf
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 23.04.2006 17:52:41    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

faustmax написав:
Вот скажем недавно был фильм какой-то(название не помню), аналог "Охотников за привидениями" ну вообще детский фильм.

це були "страшили" Пітера Джексона....краще б його ж "поганий смак" показали....
Догори
faustmax

Повідомлення: 11

ПовідомленняНаписане: 23.04.2006 18:37:35    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Питер Джексон - голимый попсовик, я уже на 20-й пинуте Властелина колец всегда засыпал... Усміхаюся
Догори
Pirat

ПовідомленняНаписане: 23.04.2006 18:47:51    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ну не скажи... помню "Мозг мертв"!!! никакая не попса. а тот кто умеет симать, умеет и бабло зашибать Сміюся
Догори
dima_elf
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 23.04.2006 18:49:10    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

faustmax написав:
Питер Джексон - голимый попсовик, я уже на 20-й пинуте Властелина колец всегда засыпал... Усміхаюся

а хтось на перших 5 хв засипає на "останніх днях" - Ван Сента - і що це змінює?!

між першими стрічками Джексона і "володарем кілець" мабуть різнице не менше ніж між, вже згаданим фільмом Лукаса "тнх 1138" і його ж "зоряними війнами"!!!
Догори
dima_elf
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 23.04.2006 18:58:41    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Pirat написав:
ну не скажи... помню "Мозг мертв"!!! никакая не попса. а тот кто умеет симать, умеет и бабло зашибать Сміюся

це як я розумію "живая мертвечина"?! бо щось стрічки з такою назваю я серед фільмів Джексона не пам"ятаю...
Догори
Pirat

ПовідомленняНаписане: 23.04.2006 19:32:30    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ага, так и есть. у фильма два названия! у меня просто "Мозг мертв"/Braindead. как тебе?
Догори
dima_elf
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 23.04.2006 21:44:06    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Pirat написав:
ага, так и есть. у фильма два названия! у меня просто "Мозг мертв"/Braindead. как тебе?

я з радістю дивлюся трешові фільми, тож цей фільм прийшовся мені по смаку...
Догори
Nashman

Повідомлення: 16

ПовідомленняНаписане: 24.04.2006 00:25:38    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Біжи Лола - біжи.... хотілося б побачити цей фільм Усміхаюся
dima_elf
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 24.04.2006 01:26:20    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

хотілося б почути слова пана Войтенка...
чи має хоча б якийсь сенс ця тема?!
Догори
Pirat

ПовідомленняНаписане: 24.04.2006 15:05:27    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Nashman написав:
Біжи Лола - біжи.... хотілося б побачити цей фільм Усміхаюся

ну вот... вновь за старое. Это уже хуже чем "мультик на замовлення". Тоже мне редкое кино. Я там линков кинул в другой теме скачай или на петровке от 8 до 25 гривень купи... Дя и при желание такое кино отловить в эфире нефиг делать... купи программу и в течении месяца посмотришь Лолу Підморгую
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Арґумент-Кіно Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4  далі
Сторінка 1 з 4

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму