Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
Хелп! навчіть!
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4, 5, 6  далі

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кіноклуб KINO-КОЛО
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
djakosh

Повідомлення: 2

ПовідомленняНаписане: 27.04.2006 12:54:55    Тема повідомлення: Хелп! навчіть! Відповісти цитуючи

Є кінокамера і шалене бажання знімати. ідей купа. людей зацікавлених теж. але ж не вистачає знань.
основи операторства? і навідь де купити 16 мм плівку?
ДОПОМОЖІТЬ
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
denya
Адміністратор форуму

Повідомлення: 121

ПовідомленняНаписане: 27.04.2006 14:48:56    Тема повідомлення: Re: Хелп! навчіть! Відповісти цитуючи

djakosh написав:
основи операторства?

Як на мене, існує два варіанти опанування майстерності зйомки:
1) вступити до спеціального навчального закладу.
2) більше знімати й з кожною наступною зйомкою працювати над помилками.

djakosh написав:
і навідь де купити 16 мм плівку?

Теж два варіанти від мене:
1) Звернутись до представництва KODAK - тел. 258 63 00
2) Звернутись до київських продакшн-компаній. У них часто лишаються так звані "горіхи" (залишки плівки після зйомок), там можна придбати кіноплівку дешевше Підморгую

Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email Відвідати сайт
djakosh

Повідомлення: 2

ПовідомленняНаписане: 27.04.2006 18:08:47    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

наразі дякую за тел Усміхаюся
Догори
denya
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 27.04.2006 19:01:29    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Прошу!
Звертайтесь, якщо будуть ще якісь питання. Я, звичайно, можу й телефони продакшн-компаній викласти, але процес пошуку може зайняти певний час. Якщо ця інформація цікавить, готовий вільним часом пожертвувати Підморгую

Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email Відвідати сайт
Антон

Повідомлення: 3

ПовідомленняНаписане: 30.04.2006 18:00:52    Тема повідомлення: Re: Хелп! навчіть! Відповісти цитуючи

djakosh написав:
Є кінокамера

Шокований
Трохи шокований))) Друже, тобі пощастило Усміхаюся

Indi

Повідомлення: 19

ПовідомленняНаписане: 04.05.2006 17:16:41    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

чому шокований? стару, але діючу кінокамеру 16 мм дуже легко купити. раніше на сєнкє продавали на секонд-хенд ринку. десь грн за 150 можна було купити. інша справа, де її потім проявляти-друкувати і т.п.
Догори
denya
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 04.05.2006 17:27:33    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ну 16мм не так вже й легко, але можливо. Легше 8мм, вони по 150 гривень і зараз продаються.
Веселка

Повідомлення: 81

ПовідомленняНаписане: 04.05.2006 20:29:26    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Де продаються??? Скажіть!!!
Вибачте за емоційністьУсміхаюся

denya
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 05.05.2006 09:47:52    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Яка камера цікавить?
Веселка

ПовідомленняНаписане: 05.05.2006 20:42:38    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хоча б 8мм... Скільки коштує в обслуговуванні? І тут ще проблема з плівкою, навряд чи я зможу її знайти в своєму місті...
denya
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 06.05.2006 09:13:18    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Коштує від 100 гривень. Знайти можна в об'явах газети AVISO, на київських "барахолках".

Не дуже зрозумів про обслуговування? Знічений

А от далі найважче... Плівка та її обробка. Існує два шляхи:
1) Знайти стару плівку (можна тим самим шляхом, що і камеру) і самому її проявити.

2) Фірма KODAK продовжує виробляти цей формат. У Франції діє така схема - Ви купуєте плівку, одразу сплачуючи її обробку і пересилку (по Франції). Тобто, купили, познімали, відправили на KODAK, отримали кіно Усміхаюся Якщо є друзі у Франції, знімайте!!! Ця схема може діяти в інших країнах, я просто не знаю.

У мене до Вас питання. А чим відео Вас не влаштовує Питання

Веселка

ПовідомленняНаписане: 06.05.2006 15:06:57    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Велике спасібі за інфу!!! Тепер ще треба до Києва дібратися на "барахолку"))) Знати б ще, де вона знаходиться... А от із Францією проблем більше буде...
А стосовно відео, що не кажіть, не те відчуття. Плівка дисциплінує, вона змушує нас відібрати най-най-найкраще. А на відео ти дозволяєш собі знімати все-все-все, а потім коли сідаєш за монтаж... От тут починаються проблеми. Як з такої кількості знятого відібрати те, що дійсно важливо?
І взагалі, я люблю вчитися всьому новому. Вважаю з відео треба починати, а далі...
P.S. Ще раз дякуюУсміхаюся

dima_elf
Адміністратор форуму

Повідомлення: 149

ПовідомленняНаписане: 06.05.2006 15:39:23    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

не розумію чому ви так категорично відмовляєтеся від відео, цифрового запису...
при зніманні чогось...сюжетного, якусь новелку-сценку, то краще за цифрове відео важко уявити...
звісно більшість...великих людей кінематографу, кажуть що цифрове кіно - це вже не кіно, що на цифрову камеру шедевру не знімеш...але для того щоб зрозуміти чи це дійсно твоє, чи у випадку якщо в руки попадає достойна камери ти погравшись півроку не забудеш про неї...якщо за допомогою цифрової камери ти все ж знімаєш якусь короткометражку, організувавши людей, монтаж і все-все-все інше то лише тоді можна брати в руки справжню камеру, але й від цифрової думаю не обов’язково відмовлятися...
та й плівки скільки можна перепсувати якщо сам вчишся знімати...от навіть коли я знімав відео на цифрову фото(!)камеру, відзняв дублів десять – дивишся: світло не те, чому?прожектор (проста настільна лампа=))) не так направлена; зображення трясеться – потрібно придумати щось на кшталт штативу....таких нюансів безліч...
і можливо вам трохи смішно це читати, але оскільки в мене немає спец.освіти і все що я може сказати так це те що я просто дуже люблю кіно...і хочу знімати...я не претендую на великий екран, але якщо я за допомогою все тієї ж фотокамери і пластиліну (який я після глибокого дитинства взяв перший раз в руки) зліпив-відзняв декілька сценок, які визвали емоції у тих хто переглядав це (зазвичай: тобі пора лікуватися, тебе пропишуть в палаті №6, але в декого викликало це щирий сміх і вони казали що це дійсно цікаво) то я радий що зробив це, посидівши пів ночі за цією справою...
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
hsm
Адміністратор форуму

Повідомлення: 57

ПовідомленняНаписане: 06.05.2006 16:46:29    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А ти можеш викласти щось з відзнятого?
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
dima_elf
Адміністратор форуму

Повідомлення: 149

ПовідомленняНаписане: 06.05.2006 17:58:48    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

hsm написав:
А ти можеш викласти щось з відзнятого?

в мене далеко не найкращий інтернет тож відео викласти не реально, а от те що в когось можливо повернеться язик назвати анімацією, будь-ласка...

2311.rar
 Опис:

Завантажити
 Файл:  2311.rar
 Розмір файлу:  208.3 KB
 Завантажений:  1949

Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кіноклуб KINO-КОЛО Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
Сторінка 1 з 6

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму