Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
сценарії
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Відгуки та пропозиції
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
RA

Повідомлення: 64

ПовідомленняНаписане: 01.04.2006 15:50:51    Тема повідомлення: сценарії Відповісти цитуючи

пропоную частіше змінювати, якщо це можливо, інформацію у розділі СЦЕНАРІЇ. Хотілося б мати змогу читати не тільки сценарії молодих студентів-кінематографістів, але й ті роботи, за якими були створені відомі вітчизняні і зарубіжні кінофільми .
denya
Адміністратор форуму

Повідомлення: 121

ПовідомленняНаписане: 01.04.2006 21:03:06    Тема повідомлення: Re: сценарії Відповісти цитуючи

RA написав:
пропоную частіше змінювати, якщо це можливо, інформацію у розділі СЦЕНАРІЇ. Хотілося б мати змогу читати не тільки сценарії молодих студентів-кінематографістів, але й ті роботи, за якими були створені відомі вітчизняні і зарубіжні кінофільми .

Хороша пропозиція! Обговоримо це в понеділок на редакційній нараді! Результати обговорення оголошу Підморгую
Денис Лущик
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email Відвідати сайт
YellowRiver

Повідомлення: 61

ПовідомленняНаписане: 20.04.2006 09:31:24    Тема повідомлення: Re: сценарії Відповісти цитуючи

RA написав:

Ммммммм...Було би супер Тарантіно у перекладі на українскьку почитати=)))))))) Закочую очі Дуже радий Дуже радий Дуже радий

denya
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 20.04.2006 11:01:07    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

На редакційній нараді ми обговорили питання, щодо рубрики Сценарії на нашому порталі.

Будемо робити все можливе, щоб це було цікаво, але неможливого не обіцяю. На переклади просто немає часу. Якщо з часом з'явиться така можливість, обов'язково будемо перекладати й Тарантіно в тому числі, бо мистець цікавий Усміхаюся

Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email Відвідати сайт
Alex Machen

Повідомлення: 71

ПовідомленняНаписане: 20.04.2006 11:17:14    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

можна було б виставляти і оригінальні тексти, може хтось би і переклав
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
denya
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 20.04.2006 11:25:36    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ну, якщо будемо мати оригінали, будемо викладати їх на форумі. Якщо шось є у вас - будемо вдячними читачами.

Пропоную також викладати на форумі субтитри до мистецьких фільмів! Бажано не дублювати http://subtitry.ru/ Підморгую

Alex Machen

ПовідомленняНаписане: 20.04.2006 12:13:49    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

якщо до мистецьких фільмів можна віднести і мистецькі мультики, то
http://www.kage.orc.ru/
саби до аніме
Догори
denya
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 20.04.2006 15:07:53    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

От вам, Тарантіно мовою оригіналу - http://www.godamongdirectors.com/scripts/pulp.shtml
Alex Machen

ПовідомленняНаписане: 20.04.2006 15:23:41    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

чесне слово, якби не диплом, я б переклав Усміхаюся
Догори
denya
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 20.04.2006 15:28:52    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я думаю, що актуальність перекладу з часом не зникає. Так що, може, після ґрунтовної роботи над дипломом дійдуть руки й до Тарантіно Підморгую

А що за диплом, якщо не секрет? Чи пов'язаний з кінематографом?

Gorilla

Повідомлення: 51

ПовідомленняНаписане: 20.04.2006 15:28:54    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

www.sfy.ru. Вельми солідна колекція англомовних сценаріїв. Чудовий сайт.
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
Alex Machen

ПовідомленняНаписане: 20.04.2006 15:32:47    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

нє-а, програмістський

а про сценарій, може і почну по-трохи перекладати
Догори
denya
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 20.04.2006 15:46:15    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ну, будемо чекати на результат Підморгую Думаю, що це буде цікавий та одночасно й затребуваний переклад!

А в написанні диплому бажаю успіхів і натхнення!

Alex Machen

ПовідомленняНаписане: 20.04.2006 19:39:51    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

я от тільки не знаю як бути з нецензурщиною...
а так привселюдно беру соціалістичне зобов"язання перекласти
тіки от подивлюсь горбату гору, через яку так воюють горила з малиною Сміюся
Догори
YellowRiver

Повідомлення: 61

ПовідомленняНаписане: 20.04.2006 20:13:55    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Alex Machen написав:
я от тільки не знаю як бути з нецензурщиною...

А я жодного суто українского матюка не знаю...Може, переклад Тарантіно у виконанні шановного Алексу покінчить з моєю темною безграмотністю=)))ггг Сміюся

Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Відгуки та пропозиції Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі
Сторінка 1 з 3

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму