Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
Реітинг улюблених фільмів
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Навколо Фільму
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
any4ka

Повідомлення: 34

ПовідомленняНаписане: 29.10.2007 20:06:52    Тема повідомлення: Реітинг улюблених фільмів Відповісти цитуючи

Привіт всім, хто є живий на цьому форумі...давайте поділимося своїми кіно-симпатіами...хай кожен назве свої улюблені фільми а інші прокоментують та допишуть свої і на них далі буде хтось реагувати...хоч побачимо які у нас всіх кіно-смаки, може потім і місцеві дискусії пожвавішають...
пропоную до обговорення 3 моїх улюблених фільми, це не все, але для початку вистачить:
Пропала грамота
Pink Floyd The Wall
Jesus Krist Super Star

давайте люди, коментуйте...

Парвулеско

Повідомлення: 77

ПовідомленняНаписане: 30.10.2007 11:29:20    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Смілива та невдячна справа - виставляти на суд свої смаки, існує шанс нарватися або неадектватну критику або на непотрібну похвалу.
До того ж не вірю, що тут, на форумі хтось має незмістовні та сумнівні кінопводобання.

От і Ви any4ka маєте своєобразну топ-3.
А ще мені здається Ви могли б мати відношення до університету Карпенка-Карого. Принаймі багато карпенківців фанатіють від фільму Бориса Івченка.
Про Jesus Krist Super Star взагалі уявлення немаю, чув лише про рок-оперу з таким імям.
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
any4ka

ПовідомленняНаписане: 30.10.2007 21:08:42    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ну по-перше, я не виставляю нічого ні на чий суд, просто ділюся враженнями...Jesus Krist .... якраз і є екранізацією мюзіклу,раджу всім подивитися....але то таке, говорити про кіно тут, схоже, особливо нікому не хочеться, тож може і дивитися теж не захочеться...
по-друге я немаю абсолютно ніякого відношення до театрального університету, просто класний фільм....

anti

Повідомлення: 144

ПовідомленняНаписане: 30.10.2007 23:31:48    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

класна ідея. Мої улюблені фільми:
Кін-Дза-Дза
Амелі
Краса по-американські
Страх і ненависть в Лас Вегасі

any4ka, про ваші фільми я навіть не чув Встидаюся

mojo-jojo

Повідомлення: 46

ПовідомленняНаписане: 31.10.2007 06:41:49    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Да, Кин-дза-дза крутейший)

Ненависть, Полёт над гнездом кукушки, Твин Пикс, Заводной апельсин нравится))
Вообще много хороших фильмов есть, которые я люблю.
Недавно посмотрел ночи в стиле буги, тоже попал в мой список хороших фильмов.
Догори
any4ka

ПовідомленняНаписане: 22.11.2007 13:11:36    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

привіт вам анті, я з вашого переліку таж багато не знаю Встидаюся , бачила тільки амелі, досить давно, такий милий і романтичний фільм....мабуть скоріше для жіночої аудиторії Усміхаюся , хоча, певно чоловіки теж буають романтичними...
про красу лише чула, а що, вона справді варта того щоб її подивитися?

Кін-Дза-Дза
Амелі
Краса по-американські
Страх і ненависть в Лас Вегасі

Про ці два Кін-Дза-Дза,Страх і ненависть в Лас Вегасі навіть не чула, вибачайте за безкультурність...може підкажіть режиса та аторів, рік і всяке таке...подивитися не обіцяю, але хоч дізнаюся про що вони...

а що до моїх фільмів, то якщо любите "архівний" рок то точно подивіться PINK FLOYD THE WALL та JESUS KRIST SUPER STAR, не пошкодуєте....

any4ka

ПовідомленняНаписане: 22.11.2007 13:18:38    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ненависть,Полёт над гнездом кукушки ,Твин Пикс, Заводной апельсин нравится))
Вообще много хороших фильмов есть, которые я люблю.
Недавно посмотрел ночи в стиле буги, тоже попал в мой список хороших фильмов.

Привіт mojo-jojo, з вашого переліку я бачила лише "Полёт над гнездом кукушки" він теж належеть до моїх улюблених фільмів...прсто супер класний фільм.... з нових цей список ще поповнив ВАВІЛОН....хто не бачив, раджу подивитися, може він трохи складно знятий, але заворожиючий, і музика класна....

dima_elf
Адміністратор форуму

Повідомлення: 149

ПовідомленняНаписане: 24.11.2007 14:44:58    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

то складно =)

колись намагався зробити "список кін, що їх варто подивитись" (власне, і зараз інколи за нього засідаю)...але там дуже багато усього...
...по режисерах - увесь гічкок, кубрик та майже все антоніоні ... ще "сунична поляна" бергана - геніальний фільм....тарковський!!!!.... та ні... це надто багато потрібно перелічувати =)
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
anti

ПовідомленняНаписане: 24.11.2007 19:12:22    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

недавно подивився "12" Міхалкова, дуже сподобався.
any4ka

ПовідомленняНаписане: 25.11.2007 19:56:57    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

"недавно подивився "12" Міхалкова, дуже сподобався."

Це якийсь рімейк, так? не бачила, але рімейки загалом не дуже люблю, хоча бувають і вдалі...

dima_elf може спробуйте все ж таки дотворити список...бо ідея непогона, хоч це справа досить субєктивна...я теж думала, про 100 якихось таких фільмів, які як на мене сильно вплинули як на розвиток кіно так і взагалі на культуру, на світ,...фільми, які варто бачити, хоч раз...

dima_elf
Адміністратор форуму

Повідомлення: 149

ПовідомленняНаписане: 26.11.2007 23:26:13    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

any4ka написав:
"недавно подивився "12" Міхалкова, дуже сподобався."

Це якийсь рімейк, так? не бачила, але рімейки загалом не дуже люблю, хоча бувають і вдалі...

dima_elf може спробуйте все ж таки дотворити список...бо ідея непогона, хоч це справа досить субєктивна...я теж думала, про 100 якихось таких фільмів, які як на мене сильно вплинули як на розвиток кіно так і взагалі на культуру, на світ,...фільми, які варто бачити, хоч раз...

http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/346/ - рімейк от цього фільму, що він у своєму році взяв головну нагороду берлінського кінофестивалю...

....а список - безумовно дороблю =).... колись точно =)....
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
anti

ПовідомленняНаписане: 27.11.2007 22:25:25    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

2 any4ka:
Кин-Дза-Дза
обов'язково подивись "12" і Красу по-американські"

Страх и ненависть
особливо цікаві відгуки внизу

подивився "Заводной апельсин". Як можно дивитись такий мрачняк?

Парвулеско

Повідомлення: 77

ПовідомленняНаписане: 28.11.2007 14:20:45    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

anti написав:

подивився "Заводной апельсин". Як можно дивитись такий мрачняк?

Більше того від подібного мрачняка, можна ще й отримувати насичене задоволення. Я не читав Берджеса, але мені достатньо того, що його читав Кубрик. При тому в підсумку зявивилася не просто екранізація, а блискучий КІНОвитвір, породжений сильним і диким мозком.

ClockWork Orange - одне з моїх еталонних кіновподобань.
Догори
anti

ПовідомленняНаписане: 04.12.2007 18:46:46    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

тоді, як казала моя знайома: "Мы находимся на разных платформах(політичних)"
vitobarkin

Повідомлення: 10

ПовідомленняНаписане: 14.12.2007 17:06:48    Тема повідомлення: //улюблені кінофільми Відповісти цитуючи

Goodfellas - Мартіна Скорсезі
Taxi Driver - його ж

Доречі перший - шикарний фільм, незаслужено пропущений Оскаром - раджу подивитись багатьом цінителям хорошого кіно.
Гра Де Ніро та особливо Джо Пеші - надзвичайна!

Крім цього: "Догвіль" і "Танцююча у темряві".Перший за цікавий підхід і хорошу гру Кідман, другий за неперевершене поєднання мюзиклу і фільму і чуттєву гру Бйорк!

... Кінематографічної вам ночі... Дуже радий Шокований

Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Навколо Фільму Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі
Сторінка 1 з 3

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму