Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
Реітинг улюблених фільмів
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Навколо Фільму
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
dima_elf
Адміністратор форуму

Повідомлення: 149

ПовідомленняНаписане: 16.01.2008 22:40:01    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

denis_kant написав:
ельфе, а де список добрих фільмів ? =Р

щось на кшталт цього =)..... все що пригадав...

Куда приводят мечты (1998) What Dreams May Come
Амели (2001) Fabuleux destin d'Amélie Poulain, Le
Сабрина (1954) Sabrina
Волшебник страны Оз (1939) Wizard of Oz, The
Чарли и шоколадная фабрика (2005) Charlie and the Chocolate Factory
Огни большого города (1931) City Lights
Семь невест для семи братьев (1954) Seven Brides for Seven Brothers
Поющие под дождем (1952) Singin' in the Rain
Завтрак у Тиффани (1961) Breakfast at Tiffany's
Моя любовь (2006)
Босиком по парку (1967) Barefoot in the Park
Это случилось однажды ночью (1934) It Happened One Night
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
dima_elf
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 16.01.2008 22:52:59    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

any4ka написав:
погоджуюсь з anti, що фільми мають бути позитивними, це не означає якийсь слащавий кіч, просто в світі і так повно гидоти, на що її знімати і тим збільшувати її маштаби, якість, та частоту? може ви на такі фільми дивитися як кіномани, але ж не всі такі...а кіно досить таки вливає на людей... в кіно є місце для насильства, але коли воно логічно виправдане і коли воно не є центом фільму, і коли воно показано в міру...

жаден з названих фільмів не дотримується концепції : насильство заради насильства, жорстокість заради жорстокості...

навіть у кримінальних драмах 20-30-х років достатньо вбивств...бо тоді це не були б кримінальні драми...все слідує законам жанру...ніколи такого не було, що спочатку виникав жанр, а потім під нього виховувався глядач...

слешери (вид фільмів жаху - пятниця 13, геловін і т.д.) виник у неспокійний період внутрішньої небезпеки, холодної війни, коли всі будували собі бомбозховища...і люди хотіли лякатися чогось з екрану...

кіно може впливати на голови та поведінку дітей - але саме на то вікові обмеження...ніхто, кому за двадцять ніколи не вбивав надивившись кін...

якщо провести соціологічний опит серед малолітніх вбивць, чи просто вбивць, наркоманів - навряд хтось скаже, що їх хоч якось спонукало кіно...і я майже певен, що у колонії для малолітніх 80 відсотків скаже, що обожнює молодіжні комедії...

фільми не впливають на свідомість так як звикли говорити...якщо казати, що надивишись насильства - захочиш вбивати...то має бути і зворотня сторона - якщо у тюрмі показувати цілодобово мультики волта діснея - убивці стануть добрими?!...

скоріше дивишся фільм - бачиш кров і думаєш - як так можна, як це огидно і т.д....кому подивившись гостел захотілося заплатити оби розрізати американського туриста на шматочки?!.....

фільм "механічний апельсин" стенлі кубрика - теж стверджує зворотнє...персонажа малькольма макдауела відучують від жорстокості показами фільмів які цією жорстокістю перенасичені і з часом сам герой вже не може візично вдарити людину...
Догори
Erosmath

Повідомлення: 4

ПовідомленняНаписане: 02.02.2008 01:27:16    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Щож, і я залишу декілька своїх назв уподобаних мені фільмиків, з Вашого дозволу:
Ларс фон Трієр
- Розсікаючи звилі
- Ліля Forever
Дарен Оронофскі
- Пі
- Реквієм за мрією
- Фонтан

З вищезгаданих відзначу Красу по-американськи.[/list]
Догори
Парвулеско

Повідомлення: 77

ПовідомленняНаписане: 04.02.2008 12:40:48    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Erosmath написав:
Щож, і я залишу декілька своїх назв уподобаних мені фільмиків, з Вашого дозволу:
Ларс фон Трієр
- Розсікаючи звилі
- Ліля Forever
Дарен Оронофскі
- Пі
- Реквієм за мрією
- Фонтан

На цікавий манер Ви написали прзвіще Дарена. А ще, якщо не помиляюся, /Ліля форева/ зрежесована шведським товаришем Лукасом Мудіссоном, а ніяким не Ларсом.
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
Erosmath

Повідомлення: 4

ПовідомленняНаписане: 05.02.2008 17:48:05    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Парвулеско написав:
Erosmath написав:
Ларс фон Трієр
- Розсікаючи звилі
- Ліля Forever
Дарен Оронофскі
- Пі
- Реквієм за мрією
- Фонтан

На цікавий манер Ви написали прзвіще Дарена. А ще, якщо не помиляюся, /Ліля форева/ зрежесована шведським товаришем Лукасом Мудіссоном, а ніяким не Ларсом.

І як я невірно написав прізвище Дарена?
Стосовно режисера, то так, я не того написав, певно сплутав через Швецію.
Догори
akulka

Повідомлення: 2

ПовідомленняНаписане: 14.03.2008 14:06:20    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

продовжуючи тему:
улюблені фільми і режисери
Кесльовський 3 кольори: синій + всі інші.
Фелінні "Амакорд" "І корабель пливе"
Політ над гніздом зозулі - Формана
Всі фільми повністю з Жульет Бінош
Всі фільми з Джеремі Айронсом
Всі фільми Лінча, Бергмана, Антоніоні,
Бертолуччі "Невловима краса"
Амелі - фільм простий і геніальний
Тіні забутих предків...
Куштуріцу практично всі фільми...
Чжан Имоу "Запали червоний ліхтар" (ніде не можу знайти - пів життя б віддала), Француа Озона "Інтим", Франко Дзефіреллі і багато-багато інших... (бійцівський клуб Усміхаюся)

Сміюся Сміюся
Догори
Eilatan

Повідомлення: 3

ПовідомленняНаписане: 02.04.2008 13:36:22    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вот и я решил продолжить тему любимых фильмов. Все перечислять не буду: не хватит места. Из последних наибольшее впечатление произвёл "Мост в Терабитию". Признаться, до сих пор не могу отойти, хоть и посмотрел его уже достаточно давно. До просмотра даже не думал, что фильм может оказать на меня такое влияние, особенно этот.
Потом даже прочитал книгу( лауреат медали Ньюбери).Фильм настолько понравился, что купил лицензионный ДВД, чего раньше никогда не делал.Причём уже давно не попадалось такой картины, которую хотелось бы пересматривать снова и снова.

Что касается других фильмов:
"Леон"
"Пробуждение"
"Андеграунд"
"Аризонская мечта"
Практически все фильмы Скорсезе
"Помни" Кристофера Нолана
"Достучаться до небес"
"Гладиатор", "Падение чёрного ястреба" Р.Скотта
"Объединенная зона безопасности"
"Человек на Луне" М. Формана
"Спиок Шиндлера"
"Невидимые дети"
И многие другие. Как я уже сказал - всех не перечислить.

Terabithia-zip.zip
 Опис:
Если кому интересно, можете прочитать "Мост в Терабитю". Эта история мало кого оставит равнодушным. Если кто прочитает, поделитесь своими впечатлнениями. P.S. книга основана на реальных событиях.

Завантажити
 Файл:  Terabithia-zip.zip
 Розмір файлу:  91.17 KB
 Завантажений:  1335

Догори
dima_elf
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 24.06.2008 21:03:19    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

http://fenixclub.com/index.php?showtopic=52782&st=0 --- тема на іншому форумі, де є декілька досить цікавих кіносписків
Догори
Conquer

Повідомлення: 2

ПовідомленняНаписане: 26.09.2008 01:05:58    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Серед фільмів, перерахованих у попередніх постах, бачив більу половину, перераховувати всіх не стану. Але улюблені фільми деяких учасників форуму мене просто вбили наповал (типу Зоряні війни, Леон, Пропала грамота і т.д...).

Мій топ на сьогоднішній день (просто список):

Бен Гур
Американська краса
Тіні забутих предків
Екіпаж
Гараж
Сталкер
Соляріс (1972)
Хрещений батько
Термінатор 1
Хтось пролетів над гніздом зозулі
Заводний апельсин
Володар перснів
Хоробре серце
Останній з могікан (1992)
Колись в Америці
Бійцівський клуб
Собаче серце
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Навколо Фільму Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3
Сторінка 3 з 3

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму