Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
Пишу сценарій....хто хоче - приєднуйтесь!!!

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Сценарії
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Мстислав

Повідомлення: 23

ПовідомленняНаписане: 15.11.2007 20:52:30    Тема повідомлення: Пишу сценарій....хто хоче - приєднуйтесь!!! Відповісти цитуючи

Пишу сценарій за усіма 13 книжками Лемоні Снікета - 33 Несчастья...
На російській мові...і потімпланую зняти на нього полвнометражний фільм....хто допоможе то булоб файно.... Підморгую
Вже на останіх книжках...для мене це не є проблемою....але хочу щоб це переглянув свіжий погляд, також потрібен "юмор и сатира", щоб репліки зробити живими, а не книжковими!
Планується також розробити паралельно і украінську та англ. версії сценаріїв, так як планується дубляж....
Всі кто зацікавився чекаю відповіді та запитання Підморгую

dima_elf
Адміністратор форуму

Повідомлення: 149

ПовідомленняНаписане: 15.11.2007 21:19:52    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

пане Мстиславе, а вам не здається, що права на екранізацію твору давно куплені?....
....і якщо ви навіть знімете щось - у вас будуть проблеми, якщо ви захочете прилаштувати його хоча б на щось офіційне - від просто показу до фестивалів...
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
Мстислав

ПовідомленняНаписане: 15.11.2007 21:29:13    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ні я хочу купити права....Це повинен бути фільм високого рівня!
а Права куплені лише на 3 перщі книги, а їх вже 13...і я вважаю що права на екранізіцію не такі надто високі...
Так що сподіваюся шо підтримці і пошукамспонцору мі знімкмо цей фільм. Увага
Нет что бы поддержать...так нет....

dima_elf
Адміністратор форуму

Повідомлення: 149

ПовідомленняНаписане: 16.11.2007 22:50:07    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мстислав написав:
Нет что бы поддержать...так нет....

я реально дивлюсь на речі....я неймовірно утішений вашим запалом створити кінокомпанію - але тема щодо лемоні снікет - мені здається не найкращою, а точніше - не зовсім реально...проте якщо ви певні у зворьотньрму,ба більше - якщо у вас щось вийде - то буде чудово =)
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
Мстислав

ПовідомленняНаписане: 26.12.2007 15:34:53    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ниче не чудова...нихто не хоче кинокомпанию сворювать....все работают поодиночке.... Плачу
а що до сценарию..то и правда..нема у нас на украине столько денег что бы его снять

vitobarkin

Повідомлення: 10

ПовідомленняНаписане: 26.12.2007 17:37:54    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мстислав написав:
ниче не чудова...нихто не хоче кинокомпанию сворювать....все работают поодиночке.... Плачу
а що до сценарию..то и правда..нема у нас на украине столько денег что бы его снять

Мне кажется идея "анрил". Тоесть будет очень много проблем чтоб такое снять хорошо!
Мстислав, а ни лучше ли будет начать с маленького. Я имею ввиду корометражку. Во-первых, это будет дешево. Далее, это отлично для тренировки, для анализа результата и "работы над ошибками". Плюс - никаких нафиг прав. Придумал-написал-снял.
Финансово это можно сделать самому, не придется подключать кого нибудь... Вообще в редких случаях работа с кем-то в паре получается хорошо, если тут еще и замешаны финансы.
Я вот сам полгода разрабатываю сценарий короткого метра... даже и не берусь за что-то большее.
Я так понял ты новичок? Или уже что-то делал?

Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
Мстислав

ПовідомленняНаписане: 13.01.2008 22:22:40    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

та вот решился писатькороткий метр, но мультфильм..людей нужных нашол....так что собераемся с силами... Ідея
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Сценарії Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму