Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
Секс в попу - поговорим об этом?

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Арґумент-Кіно
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Soblaznitelka
Гість

ПовідомленняНаписане: 02.11.2008 15:36:09    Тема повідомлення: Секс в попу - поговорим об этом? Відповісти цитуючи

Всем привет. Людей тут собралось, как я вижу немало и мнение у каждого своё.. Вот и хочу спросить, как вы относитесь как анальному сексу? Спрашиваю не просто так, а думаю найти единомышленников и единомышленниц =) Я лично его обожаю, это мой фетиш =) Поначалу было больно, когда мой парень только начинал растягивать мою попку, но потом это переросло в необыкновенное удовольствие,сейчас я просто не представляю своей интимной жизни без такого удовольствия =)
Ну так что, кто что скажет об этом?Неужели собрались тут одни пуритане?
Догори
maunu

Повідомлення: 6

ПовідомленняНаписане: 08.11.2008 20:25:33    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вообще-то благодаря программе Аргумент Кино на канале 1+1 - если я конечно не ошибаюсь, это было давно - я первый раз увидел фильмы Тарковского. Сначала Солярис, потом Сталкер. Больше мне не разрешили сидеть так допоздна у телевизора. Вот, что я думаю про анальный секс и про Россию вообще (или в частности). И почему интересно не удаляют эти темыУсміхаюся

Змінено: maunu (08.11.2008 20:28:11)
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
maunu

Повідомлення: 6

ПовідомленняНаписане: 08.11.2008 20:27:18    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хотя бы дубли можно было удалить - одну оставить, если уж это так важноУсміхаюся
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Арґумент-Кіно Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму