Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця



Кіноклуби

Статті


Новини

10.05.2005 11:53

Програма XVІ Студентського кінофестивалю "Пролог-2005" (10 – 15 травня)

Сьогодні, 10 травня, у Києві розпочинається XVI Студентський кінофестиваль “Пролог”, що він триватиме до 15 травня.

Організатор "Прологу" – Київський національний університет театру, кіна і телебачення імені І. Карпенка-Карого. Співзасновники фестивалю – Міністерство культури і мистецтв України, Національна спілка кінематографістів України, Студентська профспілкова асоціація міста Києва.

У журі сьогорічного "Прологу" працюватимуть українські кінематографісти – продюсер Юрій Мінзянов, сценарист Юрій Рогоза, оператор Павло Небера, композитор і виконавець Олег Скрипка, кінокритик Ярослав Підгора-Ґвяздовський, а також російський кінорежисер Вячеслав Сорокін.

Пропонуємо програму фестивальних переглядів.

10 травня

18-00, Червона зала

Урочисте відкриття фестивалю. Показ фільму "Таємна пристрасть" (режисер Жан-Клод Бріссо).

11 травня

10-00, Червона зала

Конкурс студентів КНУТКіТ: неігрові відеороботи

12-00, Червона зала

Конкурс студентів КНУТКіТ: ігрові відеороботи

14-00, Конференц-зала

Відкриття фотовиставки

14-30, Червона зала

Конкурс студентів КНУТКіТ: кінороботи

18-00, Синя зала

Позаконкурсна програма: ретроспектива найкращих фільмів національного кіновідеофестивалю "Відкрита ніч"

12 травня

10-00, Червона зала

Конкурс студентів БНАМ (Мінськ, Білорусь)

13-30, Конференц-зала

Семінар "Захист авторських прав" (лектор – директор Всеукраїнської гільдії режисерів "24/1", Сергій Кулаков)

15-30, Червона зала

Конкурс студентів ВДІК (Москва, Росія)

18-30, Червона зала

Позаконкурсна програма: ретроспектива найкращих фільмів Київського міжнародного кінофестивалю "Молодість"

13 травня

10-00, Червона зала

Конкурс студентів українських кіношкіл: ХДАК (Харків, Україна), ІКіТ КНУКіМ (Київ, Україна)

12-30, Синя зала

Майстер-клас з українським кінодраматургом Юрієм Рогозою

15-00, Червона зала

Конкурс студентів СПбУКіТ (Санкт-Пєтєрбурґ, Росія)

18-00, Синя зала

Позаконкурсна програма: ретроспектива студентських фільмів відомих нині кінематографістів (Володимира Бортка, Романа Балаяна, Юрія Терещенка та інші)

14 травня

11-00, Синя зала

Майстер-клас із російським кінорежисером Вячеславом Сорокіним, заслуженим діячем мистецтв РФ

13-30, Синя зала

Позаконкурсна програма: кліпи та реклама, зроблені студентами українських кіношкіл; майстер-клас з українським кліпмейкером і режисером Семеном Горовим

16-00, Червона зала

Конкурс студентів ІШКіТ (Єрусалим, Ізраїль)

18-00, Червона зала

Позаконкурсна програма: ретроспектива фільмів-переможців анімаційного фестивалю "Анімекс-2005" та найкращої студентської комп’ютерної анімації 1993-2005 років університету Тіссайд (Мідлсброу, Велика Британія)

15 травня

17-00, Червона зала

Урочисте закриття фестивалю. Показ робіт-переможців.

kinokolo.ua



RSS

Новини

Архів


Новости кино ukrfilm.com