Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця



Кіноклуби

Статті


Новини

11.04.2007 15:17

"Контакт": програма показів ІІІ-го Українського міжнародного фестивалю документального кіна

КонтактЯк ми вже повідомляли, ІІІ Український міжнародний фестиваль документального кіна "Контакт" ім. Лариси Роднянської проходитиме в Києві від 14 до 20 квітня 2007 року. Організатори пропонують глядачам три фестивальні майданчики: Конґрес-хол “Президент-готелю “Київський” (вул. Госпітальна, 12), кінотеатри „Жовтень” і „Київ”. Нижче пропонуємо ознайомитися з розкладом фестивальних показів, наданих нам дирекцією „Контакту”.

14 Квітня    

Конґрес-хол    
17:30 Церемонія відкриття 3-го Українського міжнародного фестивалю документальних фільмів «Контакт»   
18:00 "Пан Пилипенко і його підводний човен", Ян Хінрік Древс і Рене Хардер, Німеччина 90'
    
Київ    
19:30 "На канаті", Петр Лом,  Норвегія 70’
21:20 "Білий терор" Даніель Швайцер, Франція/Швейцарія 90’
    
Жовтень    
18:10 "Дощ в моєму серці" Пол Вотсон, Велика Британія 100’
20:10 "Пан Пилипенко і його підводний човен" Ян Хінрік Древс і Рене Хардер, Німеччина  90’

15 квітня

Конґрес-хол

Міжнародна Конкурсна Програма       
10:00 "Міст через Ваді", Барак Хейманн, Томер Хейманн, Ізраїль 55’
"Тиша", Владімір Лоґінов, Естонія 27’
Міжнародна Конкурсна Програма       
11:40 "Помаранчева зима", Андрій Загданський, США 72’
"Втрата", Крістен Ньютайл, США  19’
Міжнародна Конкурсна Програма       
13:30 Прес-конференція з творчою групою фільму "Пан Пилипенко і його підводний човен"

14:30 "Інтерв'ю", Шарлотта Родер Тведт, Норвегія 56’
Міжнародна Конкурсна Програма       
15:40 "Пекло у Фінській затоці", Арі Легікойнен, Фінляндія 50’
"Люди з землі", Юлія Лещинська, Україна 10’
"Луковиця", Денис Савицький, Україна 8’
"Український кубофутурізм і Олександр Богомазов", Валентин Соколовский, Україна 28’
"Кіно про любов", Марія Халпахчі, Україна 3’
Позаконкурсна програма    
18.30 "Білий терор", Даніель Швайцер, Франція/Швейцарія 90’
20:30  "Царственний кінь, або Табурет у Монголії", Сергій Лисенко, Україна 90’

Хол Конґрес-холу

18:00  Відкриття фотовиставки Юлії Лазаревської "Задумлива Марго"

Київ    

19:30 "Заміна", Фред Пуле, Франція 70’
21:00 "500 років молодості Ладіно", Ріна Папіш,  Ізраїль 52’
"Лев – Генрік Ібсен",  Александр Вістінг,  Норвегія 55’
    
Жовтень    
    
18:30 "Ґерніка" (1950) Ален Рене, Франція 13’
"Ван Гог" (1948) Ален Рене, Франція 20’
"Уся пам’ять світу" (1956) Ален Рене, Франція 21’
"Ніч і туман" (1955) Ален Рене, Франція 32’
"Пісня про стирол" (1953) Ален Рене, Франція 19’
19:40-20:40 Прес-конференція з Єжи Гофманом у залі „Аншлаг”   
17:20 "Україна", Єжи Гоффман, Польща  104’

16 квітня

Конґрес-хол    
Міжнародна Конкурсна Програма       
10:00 "Мій батько-турок", Аріане Рікер, Маркус Феттер, Німеччина 90’
12:00 "Терпіння в серцях", Ойвінд Сандберг, Норвегія 60’
13:30 Презентація проекту "Хід" Юлії Лазаревської

Міжнародна Конкурсна Програма     
14:30 "Тибет Нелегал",  Слава Попов, Україна 90’
Міжнародна Конкурсна Програма    
16:30 "Привіт, Фелліні", Арман Єрицан Росія 39’
"Голод у брехні", Павєл Пономарьов-Мендель, Росія 44’    
Позаконкурсна програма
18:30 "Святковий обід", Пол Вотсон, Велика Британія 60’
"Свято риболовлі", Пол Вотсон, Велика Британія  40’
20:30 "Список Карли", Марсель Шюпбах, Франція/Швейцарія  93’
    
Київ    
19:30 "Міст через Ваді", Барак Хейманн, Томер Хейманн, Ізраїль 52’
"Інтерв’ю", Шарлотта Родер Тведт,  Норвегія 56’
21:50 "Помаранчева зима" Андрій Загданський, США 72’

Жовтень    
18:20  "Більше за Барбі",  Тіна Давіс, Норвегія  52’
"Гвалт" (Хулабалу), Кеннет Ельвебакк, Норвегія 52’
20:10 "Ґерніка" (1950) Ален Рене, Франція 13’
"Ван Гог" (1948) Ален Рене Франція 20’
"Уся пам’ять світу" (1956) Ален Рене, Франція 21’
"Ніч і туман" (1955) Ален Рене, Франція 32’
"Пісня про стирол" (1953) Ален Рене, Франція 19’

17 квітня

Конґрес-хол    
Міжнародна Конкурсна Програма     
10:00 Кіно про родину вигнанців Араш Т. Ріагі Австрія  97’
Міжнародна Конкурсна Програма
11:50 "Чотири дружини Буревісника революції", Олександр Столяров, Росія 39’
"Очищення", Еркко Ліітінен, Фінляндія 57’
Міжнародна Конкурсна Програма    
15:00 "Місс Всесвіт 1929 – Лісл Ґольдарбайтер – королева у Відні", Петер Форґач, Австрія 70’
Міжнародна Конкурсна Програма    
16:40 "Дисиденти", Олександр Фролов, Віктор Шкурін, Україна 78’
Позаконкурсна програма    
19:00 "Голокост-турист", Джес Бенсток, Велика Британія 10’
"Скажи, чому", Малгожата Імєльська, Польща 49’
20:30 "Некохані у Лечворті", Пол Вотсон, Велика Британія 50’
21:40 "Випускний рік", Хао Жоу, Китай 95’

Київ     
19:30 "Александр Аскольдов. Доля комісара", Валерій Балаян, Росія 53’
"Пекло у Фінській протоці", Арі Легікойнен, Фінляндія 50’
21:50 "Мій тато – турок", Аріане Рікер, Маркус Феттер  Німеччина 90’

Жовтень     
20:30-21:30 Прес-конференція з Віталієм Манським у залі „Аншлаг”   
18:20  "Жар ніжних. Дикий дикий пляж", С.Баранжиєва, А. Расторгуев, В. Манський, Росія 125’
20:30 "Корольов" (проект),  Владімір Куліков,  Росія  10’
"Останні", Алєксандр Рехвіашвілі,  Грузія  70’

18 квітня

Конґрес-хол    
Міжнародна конкурсна програма        
10.00 "Історія про людей під час миру та війни", Вардан Ховханісян, Вірменія 70’
"Нелліке", Лідія Юнг, Угорщина 28’
"Зона первинного розчинення",  Антуан Буте, Франція 30’
"Навіть якби вона була злочинницею", Жан Габрієль Перйо, Франція 6’
Міжнародна конкурсна програма        
14.30 "Сувеніри", Шагар Коен, Ефрат Галіль Ізраїль 75’
"Негативи Макларена", Марі-Жозе Сен-П’єр, Канада 10’
16.30 "Оркестр з П’яцца Віторріо", Агостіно Ферренте, Італія 32’    
Національна конкурсна програма
18.40 "Протистояння",  Андрій Романьков, Україна 11’
"Спіраль історії", Максим Черниш, Україна 10’
"Important man", Дмитро Тяжлов, Україна 11’
"Лихо, моє лихо",  Генадій Пономаренко, Україна 19’
"Чорно-біла Африка", Олександр Столяров, Україна 36’
"Home Sweat Home", Натал'я Ільчук, Україна 5’
"Портофіно", Олексій Залевський, Україна 10’
"Третій перехід", Олександр Шнайдер, Україна 12’
Позаконкурсна програма    
21:20 "Малькольм та Барбара: історія кохання", Пол Вотсон, Велика Британія  74’

16:30-17:30 Круглий стіл, присвячений питанням комерційної документалістики   

Київ     
18:30 Майстер-клас Пола Вотсона (Велика Британія)

19:30 "Привіт, Фелліні", Арман Єрицан, Росія 38’
"Серця", Ойвінд Сандберг,  Норвегія 60’
21:30 "Фільм про родину у вигнанні", Араш Т. Ріагі,  Австрія 97’

Жовтень     
19:50 "Важко бути рок-н-роллером",  Ґунхільд Астінг,  Норвегія 90’
21:30 "Фільм про Михайла Калатозова", Леонід Мельман, Росія  102’

19  квітня

Конґрес-хол        
10.00 "Для свободи завжди запізно", Мердад Оскуей, Іран 53’
"Три життя - Ханой", Андре Гьорман, Німеччина 28’
"Портрет невідомої людин: Марчеллус Домінікус Вінчентіус",  Роберто  Медді, Джоя Магріні, Італія 39’
"Марія",  Віктор Аслюк, Білорусь 
14.30 "Пісня для Аргиріса",  Штефан Гаупт, Греція, Німеччина, Швейцарія 105’
16.35"Крігу", Чрігу Ян Гассманн, Крістіан Зорґ’єн Швейцарія 87’
Національна конкурсна програма        
18:25 "Кирилівський гай", Дмитро Захаревич, Україна 76’
"Притулок", Сергій Гавришневич, Ян Хрест, Україна 10’
"Свій голос",  Інна Дерий, Україна 17’
"Чорний біль",  Ілля Довгаль, Україна 14’
Позаконкурсна програма    
20:40 "Семеро моряків з „Одеси”", Бруно Олів’єро, Леонардо ді Костанцо, Франція/Італія 128’
    
Київ

18:30 "Мовчання", Владімір Логінов, Естонія 27’
"Чотири дружини буревісника революції", Олександр Столяров, Росія 39’
20:30 "Сувеніри", Коен Шагар, Ефрат Галіль,  Ізраїль 75’

Жовтень    
19:30 "Троя", Різа Білоглу, Туреччина 60’
"Моя донька – терористка", Беате Арнестад, Норвегія 47’
21:40 "6 концепцій свободи", Томас Устбі, Норвегія 19’
"Крігу", Ян Ґассманн, Крістіан Зьор’єн,  Швейцарія/Німеччина  87’

20 квітня    

Київ

13:00-14:00 Майстер-клас Стефана Хаупта (Швейцарія)

19:30 "Портрет невідомого: Марцеллус Домінікус Вінсентіус",  Роберто Медді, Джойя Маґріні Італія 39’
"Місс Всесвіт 1929 – Лізл Голдарбайтер – королева Відня", Петер Форґач, Угорщина 70’

Жовтень     
18:00-20:20 Урочисте закриття 3-го Українського міжнародного фестивалю документальних фільмів «Контакт»   
 "Панта рей", Ларс Нільссен, Норвегія 54’

kinokolo.ua




RSS

Новини

Архів


Новости кино ukrfilm.com