Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця



Кіноклуби

Статті


Новини

26.06.2011 17:03

ВІДКРИТА НІЧ назвала лавреатів уп’ятнадцяте

Кінофестиваль «Відкрита Ніч. Дубль 15» відбувся у ніч з 25 на 26 червня 2011 року у козацькому селищі «Мамаєва Слобода»…


ЖУРІ ЦЬОГОРІЧНОГО ФЕСТИВАЛЮ У СКЛАДІ...

Голова Журі:

  • Людмила Єфіменко-Іллєнко - народна артистка України

Члени Журі:

  • Марина Врода - кінорежисер
  • Ігор Баранько - художник
  • Володимир Мельниченко - художник, скульптор
  • Михайло Соколов – народний депутат України, бізнесмен, президент «Асоціації розвитку кінематографа в Україні»
  • Едуард Тімлін - кінооператор
  • Юрій Шевчук - Викладач історії українського кінематографа в Колумбійському університеті, засновник і директор Українського кіноклубу Колумбійського університету - єдиного постійного форуму українського кінематографа у Північній Америці.
  • Юрій Щербак - письменник, сценарист, Надзвичайний і Повноважний посол

визначили переможців та дипломантів «Відкритої Ночі» 2011 року...


НАГОРОДИ

  • найкращий студентський фільм – «Гойдалка» (анімація), режисер Сергій Мироненко
  • найкращий професійний фільм – «Рука», режисер Олег Борщевський
  • найкраща професійна операторська робота – «Рука», оператор Тарас Шаповал
  • найкраща студентська операторська робота – «Нитка», оператор Олексій Лєбедев
  • найкраща чоловіча роль – актор Микола Олійник, «Собачий вальс», режисер Тарас Ткаченко
  •  найкраща жіноча роль – акторка Оксана Вороніна, «Рука», режисер Олег Борщевський
  • найкраща дитяча акторська робота – актор Родіон Прокопенко, «Останній лист», режисер Юрій Ковальов
  • найкраще музичне відео – «Куплет, приспів, куплет», режисер Денис Сполітак
  • найкраща музика до фільму – композитор Антон Байбаков, «Гойдалка», режисер Сергій Мироненко
  • найспеціальний приз журі – «Соло на урні з оркестром» (неігровий), режисер Василь Балаба

Дипломи:

  • За надхненний чорний гумор – «Труси», режисер Жанна Довгич
  • За найкращий акторський ансамбль - «Юлька», режисер Ганна Жуковіна
  • За оригінальне сценарне рішення – «Всередині», режисер Олена Потьомкіна

Приз від оргкомітету фестивалю – «Останній лист», режисер Юрій Ковальов

У конкурсі короткометражних сценаріїв найкращим було названо сценарій Дмитра Сухолиткого-Собчука «Борода».

Ґран-прі цього року журі не присуджувало.

За офіційною інформацією




RSS

Новини

Архів


Новости кино ukrfilm.com