Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця



Кіноклуби

Статті


Новини

27.09.2012 22:28

Затверджено зміни до Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2012/2013 роки

Колегія Міністерства культури України затвердила зміни до Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2012/2013 рр. з урахуванням результатів Третього конкурсного відбору кінопроектів.

На підставі пункту 26 Положення про колегію Міністерства культури України, затвердженого наказом Міністерства 13.12.2011 № 1152/0/16-11, постанови колегії Міністерства культури України від 13 вересня 2012 р. №09/04 «Щодо створення Ради з підтримки національної кінематографії та внесення змін та доповнень до Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2012/2013 роки» та в межах повноважень, передбачених Положенням про Міністерство культури України, затвердженим Указом Президента України від 06.04.2011 №388/2011, 21 вересня 2012 року затверджено оновлену Програму виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2012/2013 рр.

До програми увійшли кінопроекти, що здобули перемогу у Третьому конкурсному відборі кінопроектів та кінопроекти попередніх періодів.

 

 

 

Додаток до наказу Міністерства культури України 

 

 

 

від 21.09.2012 № 1016

Програма виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2012/2013 рр.

№ ЗП

 Кіностудія

Назва фільму

Фільми перехідні з Програми 2011/2012 та переможці 2-го та 3-го конкурсного відбору

Вид

 

 

 

 

 

1

ДП "Національна кіностудія художніх фільмів імені О.Довженка "

 

Мамо, я льотчика люблю

 

 

 

перехідний

ігровий

2

ДП "Національна кіностудія художніх фільмів імені О.Довженка "

 

Послуги з реставрації 28 фільмів "Класики українського кінематографа"

 

 

перехідний

 

3

ДП "Національна кіностудія художніх фільмів імені О.Довженка "

 

Метелик (фільм-дебют)

 

 

 

перехідний

ігровий

4

ДП "Національна кіностудія художніх фільмів імені О.Довженка "

 

Прокляте місто (фільм-дебют)

 

 

 

перехідний

ігровий

5

ДП "Національна кіностудія художніх фільмів імені О.Довженка "

 

Такі красиві люди (фільм-дебют)

 

 

 

перехідний

ігровий

6

ДП "Національна кіностудія художніх фільмів імені О.Довженка "

 

Красна Маланка (фільм-дебют)

 

 

 

перехідний

неігровий

7

ДП "Національна кіностудія художніх фільмів імені О.Довженка "

 

Fata morgana (фільм-дебют)

 

 

 

перехідний

неігровий

8

ДП "Національна кіностудія художніх фільмів імені О.Довженка "

 

Відлуння Оха  (дитячий)

 

 

 

2-й конкур. відбір

ігровий

9

ДП "Національна кіностудія художніх фільмів імені О.Довженка "

 

Йом-Кипур судний день (дитячий)

 

 

 

2-й конкур. відбір

ігровий

10

ДП "Національна кіностудія художніх фільмів імені О.Довженка "

 

Крапка в кінці роману  (фільм-дебют)

 

 

 

2-й конкур. відбір

ігровий

11

ДП "Національна кінематека України "

Жага

 

перехідний

неігровий

12

ДП "Національна кінематека України "

К.Степанков (Трилогія)

 

перехідний

неігровий

13

ДП "Національна кінематека України "

Отаман українського кіно

 

перехідний

неігровий

14

ДП "Національна кінематека України "

Шлях до вершини

 

2-й конкур. відбір

неігровий

15

ДП "Національна кінематека України "

Та, що мріяла літати

 

2-й конкур. відбір

неігровий

16

 ДП "Національна кінематека України "

Ніч світла

 

3-й конкурс.відбір

ігровий

17

ДП "Українська студія хронікально-документальних фільмів "

 

Пісня Галагана

 

 

 

перехідний

ігровий

18

ДП "Українська студія хронікально-документальних фільмів "

 

І я знов лечу до сонця  

 

 

 

перехідний

неігровий

 

ДП "Українська студія хронікально-документальних фільмів "

 

Літописні матеріали 2012 (24 од.)

 

 

 

 

неігровий

19

ДП "Українська студія хронікально-документальних фільмів "

 

Село в якому народжуються казки

 

 

 

2-й конкур. відбір

неігровий

20

ДП "Українська студія хронікально-документальних фільмів "

 

Ательє

 

 

 

2-й конкур. відбір

неігровий

21

 ДП "Українська студія хронікально-документальних фільмів "

 

37 годин

 

 

 

3-й конкурс.відбір

ігровий

22

 ДП "Українська студія хронікально-документальних фільмів "

 

Бекендор

 

 

 

3-й конкурс.відбір

неігровий

23

 ДП "Українська студія хронікально-документальних фільмів "

 

Дніпровська балада

 

 

 

3-й конкурс.відбір

неігровий

24

 ДП "Українська студія хронікально-документальних фільмів "

 

Олексій Курилко: земля обертається зі скрипом

 

 

3-й конкурс.відбір

неігровий

25

 ДП "Українська студія хронікально-документальних фільмів "

 

У затишку білих акацій

 

 

 

3-й конкурс.відбір

неігровий

26

ДП "Українська студія анімаційних фільмів "

 

Хто боїться дядечка Бабая?

 

 

перехідний

анімаційний

27

ДП "Українська студія анімаційних фільмів "

 

Пригоди Котигорошка та його друзів (цикл фільмів)

 

 

перехідний

анімаційний

28

ДП "Українська студія анімаційних фільмів "

 

Птахи

 

 

перехідний

анімаційний

29

ДП "Українська студія анімаційних фільмів "

 

Корова 

 

 

2-й конкур. відбір

анімаційний

30

ДП "Українська студія анімаційних фільмів "

 

Лежень

 

 

2-й конкур. відбір

анімаційний

 

ДП "Національний центр Олександра Довженка"

 

Роботи з відновлення вихідних матеріалів фільмів, що відносяться до національної спадщини, для поповнення національного кінофонду

 

перехідний

 

 

Розповсюдження фільмів 

 

 Тиражування

 

 

 

 

31

ПрАТ "Одеська кіностудія"

 

Кохати чи вбити (UA)

 

 

перехідний

ігровий

32

ТОВ "Кінематографіст"

 

Пілот і артистка (дитячий)

 

 

2-й конкур. відбір

ігровий

33

КП "Контакт" 

 

Сергій Чепік

 

перехідний

неігровий

34

КП "Контакт" 

 

Ріпка

 

2-й конкур. відбір

ігровий

35

КП "Контакт" 

 

Солов'ї-солов'ї  (фільм-дебют)

 

2-й конкур. відбір

ігровий

36

КП "Контакт" 

 

Людина є таємниця

 

2-й конкур. відбір

неігровий

37

 КП "Контакт" 

 

Дім, який побудував Лук'ян

 

3-й конкурс.відбір

неігровий

38

ТОВ "Пронто фільм"  

 

Кобзарі

 

 

перехідний

ігровий

39

ТОВ "Пронто фільм"  

 

Брати

 

 

перехідний

ігровий

40

ТОВ "Пронто фільм" 

 

Племя

 

 

2-й конкур. відбір

ігровий

41

ТОВ "Пронто фільм"  

 

Аутсайдер

 

 

2-й конкур. відбір

ігровий

42

ТОВ "Новаторфільм" 

 

Моя країна-Україна (серіал)

 

 

перехідний

анімаційний

43

ТОВ "Новаторфільм" 

 

Професіонали (серіал)

 

 

перехідний

анімаційний

44

ТОВ "Новаторфільм" 

 

Дідочок задумав женитися

 

 

2-й конкур. відбір

анімаційний

45

 ТОВ "Новаторфільм" 

 

Вихід

 

 

3-й конкурс.відбір

анімаційний

46

 ТОВ "Новаторфільм" 

 

Жуйка

 

 

3-й конкурс.відбір

анімаційний

47

ТОВ "Кіностудія дитячих та юнацьких фільмів ім.О. Ханжонкова  "

 

Ескімоска (серіал)

 

 

 

перехідний

анімаційний

48

ТОВ "Панама Гран Прі"

 

Микита Кожум'яка

 

 

перехідний

анімаційний

49

ПП "Кіностудія "Інтерфільм"   

 

Параджанов

 

 

перехідний

ігровий

50

ПП "Кіностудія "Інтерфільм"   

 

Тепер я буду любити тебе

 

 

перехідний

неігровий

51

ТОВ "Гармата фільм"

 

Звичайна справа (А Ви граєте в шахи?) 

 

 

перехідний

ігровий

52

 ТОВ "Гармата фільм продакш"

 

Креденс

 

 

перехідний

ігровий

53

 ТОВ "Гармата фільм продакш"

 

Корова і трактор

 

 

2-й конкур. відбір

неігровий

54

ПП "Інспірейшн філмз"

 

Час життя об'єкта в кадрі

 

 

перехідний

неігровий

55

ПП "Інспірейшн філмз"

 

Позитив (фільм-дебют)

 

 

2-й конкур. відбір

неігровий

56

ПП "Інспірейшн філмз"

 

Табір

 

 

2-й конкур. відбір

неігровий

57

ТОВ "435 Філмс"

 

Той же шлях

 

перехідний

неігровий

58

ТОВ "Кіностудія "Гагарін медіа"   

 

Хвороба кохання

 

 

перехідний

ігровий

59

ТОВ "Кіностудія "Гагарін медіа"   

 

Я – мобер

 

 

2-й конкур. відбір

неігровий

60

ТОВ "Татофільм"

 

Люби мене

 

перехідний

ігровий

61

ТОВ "Татофільм"

 

Одеса

 

2-й конкур. відбір

неігровий

61

 ТОВ "Татофільм"

 

Справжня історія Іхтіандра

 

3-й конкурс.відбір

ігровий

63

 ТОВ "Студія "Червоний собака"

 

Дівчинка з риб'ячим хвостом

 

 

3-й конкурс.відбір

анімаційний

64

ТОВ "Магіка фільм"

 

Поза євро

 

2-й конкур. відбір

неігровий

65

ФОП "Волинщиков В.Ю." 

 

Уроки української

 

 

перехідний

ігровий

66

ТОВ "Феномен-Україна"

 

ДАУ

 

 

перехідний

ігровий

67

ФОП "Журженко О.С." 

 

Ваня (фільм-дебют)

 

 

перехідний

ігровий

68

ФОП "Сердюк М.Г."

 

Дорога (фільм-дебют)

 

перехідний

ігровий

69

ТОВ "Укркіно"

 

Лелеки  (фільм-дебют)

 

2-й конкур. відбір

ігровий

70

ТОВ "Укркіно"

 

Трубач (дитячий)

 

2-й конкур. відбір

ігровий

71

ТОВ "Українська продакшн студія" 

 

Юля (фільм-дебют)

 

 

перехідний

ігровий

72

ТОВ "Українська продакшн студія"

 

Лікарі (фільм-дебют)

 

 

перехідний

ігровий

73

МГО "Центр. Припять. Ком"

 

Перекотиполе

 

 

перехідний

ігровий

74

ТОВ "Патріот-Фільм"

 

Діамантовий хрест

 

 

перехідний

ігровий

75

ТОВ "Кінофабрика"  

 

Ломбард

 

 

перехідний

ігровий

76

ТОВ "Кінофабрика"  

 

Поминальна молитва

 

 

2-й конкур. відбір

ігровий

77

ТОВ "Артхаус Трафік"

 

Україно, гудбай! (фільм-дебют)

 

 

перехідний

ігровий

78

ТОВ "Артхаус Трафік"

 

Зелена кофта

 

 

2-й конкур. відбір

ігровий

79

ТОВ "Лінкед філмс"

 

Під електричними хмарами

 

перехідний

ігровий

80

ТОВ "Фрешпродакшн"

 

Кавказький бурий ведмідь

 

 

перехідний

ігровий

81

ТОВ "Фрешпродакшн"

 

І Бог зробив шаг у порожнечу

 

 

2-й конкур. відбір

ігровий

82

ТОВ "ІМ"ПЦ

 

Іван Сила (дитячий)

 

2-й конкур. відбір

ігровий

83

 ТОВ "ІМ"ПЦ

 

Варіант Марконі

 

3-й конкурс.відбір

ігровий

84

ТОВ "Пріма фільм"

 

Стіна

 

2-й конкур. відбір

ігровий

85

ТОВ "СОТА Сінема Груп"  

 

Мелодія для шарманки

 

 

перехідний

ігровий

86

ТОВ "СОТА Сінема Груп"  

 

Серце на долоні

 

 

перехідний

ігровий

87

ТОВ "СОТА Сінема Груп"  

 

У суботу

 

 

перехідний

ігровий

88

 ТОВ "СОТА Сінема Груп"  

 

Кінопроби. Однокурсники

 

 

 

 

89

ТОВ "ТирФільм"

 

Зона

 

перехідний

ігровий

90

ТОВ "Фест-земля плюс"

 

Лицарі дикого поля

 

 

перехідний

ігровий

91

ТОВ "Тріплан Пікчерс" 

 

Спостерігач

 

 

перехідний

ігровий

92

 ТОВ "Трембіта фільм" 

Хроніки

 

3-й конкурс.відбір

ігровий

93

 ТОВ "КрайКінема"

 

Гамер

 

3-й конкурс.відбір

ігровий

94

 ТОВ "КрайКінема"

 

Носоріг

 

3-й конкурс.відбір

ігровий

95

 ТОВ "Камарадас"

 

Ваня збожеволів від кохання

 

3-й конкурс.відбір

ігровий

96

 ТОВ "Іллєнко Фільм"

 

Толока

 

 

3-й конкурс.відбір

ігровий

97

 ТОВ "Директорія кіно" 

 

Алкоголічка

 

 

3-й конкурс.відбір

ігровий

98

 ТОВ "Директорія кіно" 

 

Не менше 50 кг

 

 

3-й конкурс.відбір

ігровий

99

 ТОВ "Директорія кіно" 

 

Перший крок у хмарах

 

 

3-й конкурс.відбір

ігровий

100

 ТОВ "Директорія кіно" 

 

Помин 

 

 

3-й конкурс.відбір

ігровий

101

 ТОВ "210 добрих справ"

 

210 добрих справ

 

 

3-й конкурс.відбір

анімаційний

102

 ТОВ "Борисфен С" 

 

Літа мої

 

3-й конкурс.відбір

анімаційний

103

 ТОВ "Маркус Фільм"

 

Птаха щастя

 

 

3-й конкурс.відбір

анімаційний

104

 ТОВ "Панама Гран Прі"

 

Нові пригоди Капітана Врунгеля

 

 

3-й конкурс.відбір

анімаційний

 

 

Голова Держкіно України

 К.О.Копилова

 




RSS

Новини

Архів


Новости кино ukrfilm.com