Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця



Кіноклуби

Статті


Новини

27.10.2013 12:58

МОЛОДІСТЬ’43: Фільми-переможці

МОЛОДІСТЬ’43: Фільми-переможці

Всі журі 43 МКФ «Молодість» (19 - 27 жовтня) оголосили лавреатів кінофестивалю. Ґран-прі у британської короткометражної стрічки "Людська маса" режисера Ґабріеля Ґоше...

 Ґран-прі 43-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість», головний приз "Золотий скіфський олень" та сертифікат на 80,000 гривень отримав студентський короткометражний фільм «Людська маса» (The Mass of Men) режисера Ґабріеля Ґоше, Великобританія.

Переможець міжнародного повнометражного конкурсу  – фільм «Іло Іло» (Ilo Ilo) Ентоні Чена (Сінґапур) – отримав сертифікат на 2500 доларів США.

Спеціальні відзнаки здобули: «Хазяї» (Los Dueños) режисерів Аґустіна Тоскано та Езекіля Радускі з Аргентини –
«За художнє втілення стосунків між слугами та хазяями та продовження традицій Бунюеля та Лоузі», а також «Торе танцює» (Tore tanzt) Катрін Ґеббе з Німеччини – «За найкращий акторський ансамбль».

 Найкращим фільмом міжнародного короткометражного конкурсу стала «Олійна лампа» (La lampe au beurre de yak) Гу Вея, Франція.

Спеціальні відзнаки в цій категорії здобули: фільм «Ноа» (Noah) Волтера Вудмена та Патріка Седерберґа з Канади – «За художній мінімалізм у розкритті драми віртуального спілкування» та «Свисток» (Gwizdek) Ґжеґожа Зарічного з Польщі – «За тонке та поетичне зображення повсякденного життя».

 Перше місце у студентському міжнародному конкурсі посів фільм «Матір» (Matka) Лукаша Остальського (Польща).

Спеціальну відзнаку журі «За найкращу акторську гру» (Вінсент Крюгер) отримав фільм «Сонечко» (Sunny) Барбари Отт, Німеччина.

 Найкращим фільмом національного конкурсу визнали «Повернення» Олександра Ратія. Фільм отримав приз – сертифікат на 2500 доларів.

Спеціальні відзнаки національного конкурсу:  
«За майстерність викликати емоцію» – фільм «Дорога» Максима Ксьонди; 
«За гуманітарну іронію» – «З людського життя. Богема» Ганни Федоряченко; 
«За збереження традицій українського кінематографа» – «Помин», Ірини Цілик.

 Дипломи екуменічного журі отримали короткометражка «Помин» Ірини Цілик (Україна) і повнометражний фільм «Вага слонів» (The Weight of Elephants) Деніела Джозефа Борґмана (Нова Зеландія, Данія, Швеція).

Спеціальні відзнаки дісталися повнометражним фільмам «Золота клітка» (La jaula de oro) Дієґо Кемада-Дієса (Мексика, Іспанія) та «Хлопці, Ґійоме, до столу!» (Les garçons et guillaume, à table!) Ґійома Ґальєна (Франція, Бельгія).

 Призу «Дон Кіхот» від журі кіноклубів удостоївся фільм «Сара воліє бігти» (Sarah préfère la course) Хлої Робішо (Канада).?Спеціальні відзнаки журі – «Хлопці, Ґійоме, до столу!» (Les garçons et guillaume, à table!) Ґійома Ґальєна (Франція, Бельгія) та «Освенцім у моїй голові» (Auschwitz on My Mind) Ассафа Махнеса, Ізраїль.

 Приз журі ФІПРЕССІ отримала стрічка «Іло Іло» (Ilo Ilo) Ентоні Чена (Сінґапур).

 Переможцем конкурсу «Сонячний зайчик» став новий фільм польської режисерки Малґожати Шумовської «В ім’я...» (W imie…).

Спеціальні дипломи конкурсу отримала стрічка  «Ти кохатимеш мене завтра?» (Ming tian ji de ai shang wo) Арвіна Чена з Тайвані й фільм Анни-Марґаріти Альбело із США «Хто боїться Вагіни Вулф?» (Who’s Afraid of Vagina Wolf?).

 Переможцем конкурсу «Молодість – дітям» став фільм «Ракета» (The Rocket) Кіма Мордаунта (Австралія, Лаос, Таїланд).

Спеціальними дипломи нагородили: «За найкращу історію» – фільм «Клара і таємниця ведмедів» (Сlara und das geheimnis der bären) Тобіаса Інайхена, Швейцарія; «За найкраще режисерське рішення» – українську стрічку «Іван Сила» Віктора Андрієнка.

 Приз глядацьких симпатій дістався фільмові «Хлопці, Ґійоме, до столу!» (Les Garçons et Guillaume, à table!) Ґійома Ґальєна (Франція, Бельгія).

Офіційна інформація




RSS

Новини

Архів


Новости кино ukrfilm.com