Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця



Кіноклуби

Статті


Новини

15.04.2015 14:50

Афіша кінотеатру українського фільму «Ліра» на квітень

Дата

Сеанс

      Назва фільму

Рік

           Режисер

13.04

Пн

12:00

“Пригоди Котигорошка та його друзів”(анімація)

2014

Я.Руденко-Шведова

14:30

“Іван Сила”

2013

В.Андрієнко

17:00

“F 63.9 Хвороба кохання“

2013

О.Дем'яненко
Д.Томашпольський

19:00

“Не переймайся” 

2014

Г.Третяк

14.04

Вт

12:00

“Трубач”

2013

А.Матешко

14:00

“Наша Надія”(док.)

2014

В.Тихий, Ю.Шашкова

15:00

“Тіні незабутих предків“

2013

Л.Левицький

17:30

“Маленьке життя”
“Милі мої українці” ПРЕМ’ЄРА

2008
2014

О.Жовна

16.04

Чт

12:00

Збірка української анімації

 

 

13:30

“Красна Маланка” (док.)             

2013

Д. Сухолиткий-Собчук

15:00

“Такі красиві люди“

2013

Д.Мойсеєв

17:00

“Смертельно живий“ ПРЕМ’ЄРА

2014

М.Стецьков

19:00

Музей кіно:
“Людина з кіноапаратом”
Вступне слово Володимира Войтенка

1929

Д.Вертов

21:00

Я – мобер (док) ПРЕМ’ЄРА
за участю київських моберів

2013

Д.Томашпольский

17.04

Пт

12:00

“Бабай” (анімація)

2013

М.Медведь

14:30

“Хайтарма”

2012

А. Сейтаблаєв

17:00

“Нескорений”

2000

О.Янчук

19:00

“Ігор Шамо. Постлюдія” ПРЕМ’ЄРА
Зустріч з режисером

2014

Ю.Лазаревська

21:00

“Чорний зошит Майдану”(док.альманах)

2014

студентський альманах

18.04

Сб

11:00

Збірка української анімації

 

 

14:30

“Не переймайся”

2012

Г.Третяк

17:00

“Сучасне Українське Кіно” представляє “Магічний альманах”

"Альфред"
"Спадок"
"Птах, що мовчав"
"Клітка"
"Хай завжди буде сонце"
"Пробудження"

2015

«Сучасне Українське Кіно»

А.Стулій
М.Маслобойщиков
А.Максимчук
Н.Гордій
С.Силява
М.Литвинова

20.04

Пн

 

12:00

“Іван Сила”

2013

В.Андрієнко

14:30

“Поза Євро” (альманах, док.)

2012

колектив

16:30

“Плем'я”

2014

М.Слабошпицький

19:00

“Мамо, я льотчика люблю” ПРЕМ’ЄРА
Зустріч з творчою групою

2012

О.Ігнатуша

21.04

Вт

14:00

“Штольня”

2006

Л.Левицький

16:00

“Альманах №1” (альманах)

Сироїд
Чотири півні
До гармонії
Як Шевченко шукав роботи

2015

ТО “Вільні”

С.Лаврів
А.Бортник
В.Зісельс
А.Бортник

17:30

“Параджанов”

2013

О.Фетісова, С.Аведікян

23.04

Чт

12:00

“Чарівні історії: Еліксир добра“

2014

Л.Солдатенко

14:30

”Жінки Чорнобиля”
”Вікна”
”100 років трамвая”

2011
2014
1995

М.Бурнос
М.Бурнос
М.Бурнос

17:00

“Звичайна справа”

2013

В.Васянович

19:00

Музей кіно: “Молитва за гетьмана Мазепу”
Вступне слово Володимира Войтенка

2001/
2010

Ю.Іллєнко

24.04

Пт

12:00

“Пригоди Котигорошка та його друзів”(анімація)

2014

Я.Руденко-Шведова

14:30

“Не переймайся”

2012

Г.Третяк

17:00

”Присмерк“(док.)

2013

В.Васянович

19:00

“Креденс“
Зустріч з режисером

2013

В.Васянович

25.04

Сб

12:00

”Бабай” (анімація)

2013

М.Медведь

14:30

“Моя русалка, моя Лореляй“

2014

Н.Джорджадзе

17:00

“Сучасне Українське Кіно”
“Альманах української анімації”

 

«Сучасне Українське Кіно»

27.04

Пн

12:00

”Моя країна – Україна” (анімація)

 

 

14:30

“Істальгія”

2012

Д.Онищенко

17:00

“Смертельно живий”

2014

М.Стецьков

19:30

“Український аргумент” (док.)
Зустріч з режисером

2015

С. Маслобойщиков

28.04

Вт

12:00

”Моя країна – Україна” (анімація)

 

 

14:30

“Сильніше, ніж зброя” (док.)

2014

ТО “Вавилон 13”

17:00

“Поводир”

2014

О.Санін

30.04

Чт

12:00

”Моя країна – Україна” (анімація)

 

 

14:30

“Кобзар. Історія однієї книги” (док.)

2014

Т.Ткаченко, С.Сотниченко

16:00

“Експедиція” (док.)

2014

К.Коновалов

17:00

“Мамо, я льотчика люблю”

2012

О.Ігнатуша

19:30

Музей кіно “За двома зайцями” (версія укр.мовою)
Вступне слово Володимира Войтенка

1961

В.Іванов

 

Адреса кінотеатру українського фільму «Ліра»: вул. Велика Житомирська, 40.

З повною афішею на квітень можна ознайомитися тут.





































































































































































































































































































































































































































































































































Дата



Сеанс



        Назва фільму



Рік



           Режисер



02.04


Чт



12:00



“Пригоди Котигорошка та його друзів”(анімація)



2014



Я.Руденко-Шведова



14:30



“Побачення наосліп”



2013



Л.Когуашвілі



17:00



“Альманах №1” (альманах)

Сироїд
Чотири півні
До гармонії
Як Шевченко   шукав роботи



2015



ТО “Вільні”

С.Лаврів
А.Бортник
В.Зісельс
А.Бортник



19:00



Музей кіно:  “Пропала   грамота”
Вступне   слово Володимира Войтенка



1972



Б. Івченко



03.04


Пт



12:00



“Бабай” (анімац.)



2013



М.Медведь



14:30



“ТойХтоПройшовКрізьВогонь”



2011



М.Іллєнко



17:00



“Тарас Шевченко. Ідентифікація”(док.)



2014



С.Проскурня



19:00



“Хайтарма”
Зустріч з режисером



2012



А. Сейтаблаєв



04.04


Сб



12:00



“Трубач”



2013



А.Матешко



14:30



“Люби мене”



2012



М.Горбач, М.Бахадир   Ер



17:00



“Сучасне Українське   Кіно” альманах “Роздоріжжя”

"Кінотеатр   УКРАЇНА"
"Віддалік"
"
Qara" (Чорний)
"Знеболювальне"
"
Seni Sevem" (Тебе Кохаю)



2015



«Сучасне Українське Кіно»


М.Мадонов
К.Горностай
Н.Нікхмет
В.Сочивець
Н.Алієв



06.04


Пн



12:00



“Прикольна казка”



2008



Р.Ширман



14:30



“Зелена кофта”



2013



В.Тихий



17:00



“Інше життя, або втеча з того світу”



2006



В.Артеменко



19:00



“Табір”(док.)
Зустріч з творчою   групою
 



2013



О.Балагура



07.04


Вт



12:00



Збірка української анімації



 



 



13:30



“Пригоди Котигорошка та його друзів”(анімація)



2014



Я.Руденко-Шведова



15:00



”Добровольці Божої чоти” (док.)



2015



Л.Кантер, І.Ясній



17:00



“Плем'я”



2014



М.Слабошпицький



09.04


Чт



12:00



“Чарівні історії: Еліксир добра“



2014



Л.Солдатенко



14:30



“Параджанов”



2013



О.Фетісова, С. Аведікян



17:00



“Лариса Кадочнікова. Автопортрет” (док.)



2013



Д.Томашпольський,
Л. Кадочнікова



19:00



Музей кіно “Тіні забутих предків”
Вступне   слово Володимира Войтенка 



1964



С.Параджанов



21:00



“Небезпечно вільна людина”   (док)



2005



Р.Ширман



10.04


Пт



12:00



“Трубач”



2013



А.Матешко



14:30



“Альманах №1” (альманах)

Сироїд
Чотири півні
До гармонії
Як Шевченко   шукав роботи



2015



ТО “Вільні”

С.Лаврів
А.Бортник
В.Зісельс
А.Бортник



17:00



“Побачення наосліп”



2013



Л.Когуашвілі



19:00



“Не переймайся”
Зустріч з режисером



2012



Г.Третяк



11.04


Сб



12:00



“Бабай” (анімац.)



2013



М.Медведь



14:30



“Поводир”



2014



О.Санін



17:00



“Сучасне   Українське Кіно” альманах “Батьки   та діти”

"Порятунок"
"Обійми"
"Велика   перерва"
"
Tan Atqanda Qaytmaq" (Повернутись   зі світанком)



2015



«Сучасне Українське Кіно»

Н.Романченко
Ф.Сотниченко
С. Горний
Н.Алієв



13.04


Пн



12:00



“Пригоди Котигорошка та його друзів”(анімація)



2014



Я.Руденко-Шведова



14:30



“Іван Сила”



2013



В.Андрієнко



17:00



“F   63.9 Хвороба кохання“



2013



О.Дем'яненко
Д.Томашпольський



19:00



“Смертельно живий“
ДОПРЕМ’ЄРНИЙ ПОКАЗ



2014



М.Стецьков



14.04


Вт



12:00



“Трубач”



2013



А.Матешко



14:00



“Наша Надія”(док.)



2014



В.Тихий, Ю.Шашкова



15:00



“Тіні незабутих предків“



2013



Л.Левицький



17:30



“Маленьке життя”
“Милі мої українці” ПРЕМ’ЄРА



2008
2014



О.Жовна



16.04


Чт



12:00



Збірка української анімації



 



 



13:30



“Красна Маланка” (док.)             



2013



Д. Сухолиткий-Собчук



15:00



“Такі красиві люди“



2013



Д.Мойсеєв



17:00



“Смертельно живий“ ПРЕМ’ЄРА



2014



М.Стецьков



19:00



Музей кіно:
“Людина з кіноапаратом”
Вступне слово   Володимира Войтенка



1929



Д.Вертов



21:00



Я – мобер (док) ПРЕМ’ЄРА
за участю київських   моберів



2013



Д.Томашпольский



17.04


Пт



12:00



“Бабай” (анімація)



2013



М.Медведь



14:30



“Хайтарма”



2012



А. Сейтаблаєв



17:00



“Нескорений”



2000



О.Янчук



19:00



“Ігор Шамо. Постлюдія” ПРЕМ’ЄРА
Зустріч   з режисером



2014



Ю.Лазаревська



21:00



“Чорний зошит Майдану”(док.альманах)



2014



студентський альманах



18.04


Сб



11:00



Збірка української анімації



 



 



14:30



“Не переймайся”



2012



Г.Третяк



17:00



“Сучасне   Українське Кіно” представляє “Магічний альманах”

"Альфред"
"Спадок"
"Птах, що   мовчав"
"Клітка"
"Хай завжди   буде сонце"
"Пробудження"



2015



«Сучасне Українське Кіно»

А.Стулій
М.Маслобойщиков
А.Максимчук
Н.Гордій
С.Силява
М.Литвинова



20.04


Пн


 



12:00



“Іван Сила”



2013



В.Андрієнко



14:30



“Поза Євро” (альманах,   док.)



2012



колектив



16:30



“Плем'я”



2014



М.Слабошпицький



19:00



“Мамо, я льотчика люблю” ПРЕМ’ЄРА
Зустріч з творчою   групою



2012



О.Ігнатуша



21.04


Вт



14:00



“Штольня”



2006



Л.Левицький



16:00



“Альманах №1” (альманах)

Сироїд
Чотири півні
До гармонії
Як Шевченко   шукав роботи



2015



ТО “Вільні”

С.Лаврів
А.Бортник
В.Зісельс
А.Бортник



17:30



“Параджанов”



2013



О.Фетісова, С.Аведікян



23.04


Чт



12:00



“Чарівні історії: Еліксир добра“



2014



Л.Солдатенко



14:30



”Жінки Чорнобиля”
”Вікна”
”100 років трамвая”



2011
2014
1995



М.Бурнос
М.Бурнос
М.Бурнос



17:00



“Звичайна справа”



2013



В.Васянович



19:00



Музей кіно: “Молитва за гетьмана   Мазепу”
Вступне   слово Володимира Войтенка



2001/
2010



Ю.Іллєнко



24.04


Пт



12:00



“Пригоди Котигорошка та його друзів”(анімація)



2014



Я.Руденко-Шведова



14:30



“Не переймайся”



2012



Г.Третяк



17:00



”Присмерк“(док.)



2013



В.Васянович



19:00



“Креденс“
Зустріч з режисером



2013



В.Васянович



25.04


Сб



12:00



”Бабай” (анімація)



2013



М.Медведь



14:30



“Моя русалка, моя Лореляй“



2014



Н.Джорджадзе



17:00



“Сучасне   Українське Кіно”
“Альманах   української анімації”



 



«Сучасне Українське Кіно»



27.04


Пн



12:00



”Моя країна – Україна” (анімація)



 



 



14:30



“Істальгія”



2012



Д.Онищенко



17:00



“Смертельно живий”



2014



М.Стецьков



19:30



“Український аргумент” (док.)
Зустріч з режисером



2015



С. Маслобойщиков



28.04


Вт



12:00



”Моя країна – Україна” (анімація)



 



 



14:30



“Сильніше, ніж зброя” (док.)



2014



ТО “Вавилон 13”



17:00



“Поводир”



2014



О.Санін



30.04


Чт



12:00



”Моя країна – Україна” (анімація)



 



 



14:30



“Кобзар. Історія однієї книги” (док.)



2014



Т.Ткаченко, С.Сотниченко



16:00



“Експедиція” (док.)



2014



К.Коновалов



17:00



“Мамо, я льотчика люблю”



2012



О.Ігнатуша



19:30



Музей   кіно “За двома зайцями” (версія укр.мовою)
Вступне   слово Володимира Войтенка



1961



В.Іванов



Адреса кінотеатру українського фільму «Ліра»: вул. Велика Житомирська, 40.




RSS

Новини

Архів


Новости кино ukrfilm.com