Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця



Кіноклуби

Статті


Новини

12.10.2015 14:18

Держкіно оприлюднило Програму виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2015/2016 роки

7 жовтня 2015 року Державне агентство України з питань кіно оприлюднило Програму виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2015/2016 роки, затверджену наказом Міністерства культури України від 2 жовтня 2015 року №781.

До Програми увійшли 32 стрічки, що стали переможцями Сьомого конкурсного відбору (пітчингу) проектів, який Держкіно провело наприкінці 2014 року.

Подаємо текст Програми.

Програма виробництва та розповсюдження національних фільмів
на 2015/2016 роки
 

ДП «Національна кіностудія художніх фільмів імені О.Довженка»

1. «Йом-Кипур судний день» (дитячий, 2-й конкур. відбір, ігровий)

2. «Ілюзія» (фільм-дебют, 7-й конкур. відбір, ігровий)

ДП «Українська студія хронікально-документальних фільмів»

3. «Пісня Галагана» (2007, ігровий)

4. «І я знов лечу до сонця» (2007, неігровий)

5. «37 годин» (3-й конкур. відбір, ігровий)

6. «Гашетка» (ко-продукція, 5-й конкур. відбір, неігровий)

7. «Батя. Дзвони долі» (7-й конкур. відбір, неігровий)

8. «Обличчям до неба» (7-й конкур. відбір, неігровий)

9. «У відриві» (7-й конкур. відбір, неігровий)

10. «Первісний авангард» (7-й конкур. відбір, неігровий)

ДП «Українська студія анімаційних фільмів»

11. «Як козаки» (цикл фільмів, 4-й конкур. відбір, анімаційний)

12. «Ветошник» (7-й конкур. відбір, анімаційний)

13. «Кобзар 2015» (7-й конкур. відбір, анімаційний)

ДП «Національний центр Олександра Довженка»

– Роботи з відновлення вихідних матеріалів фільмів, що відносяться до національної спадщини, для поповнення національного кінофонду (перехідний)

– Розповсюдження фільмів

– Тиражування національних фільмів та інших фільмів (національної кіноспадщини тощо)

ТОВ «Президент фільм Україна»

14. «Гвардія» (7-й конкур. відбір, ігровий)

ТОВ «Пронто фільм»

15. «До дідька» (ко-продукція, 5-й конкур. відбір, ігровий)

16. «Життя. Останнє питання» (5-й конкур. відбір, неігровий)

17. «Кров'янка» (фільм-дебют, 7-й конкур. відбір, ігровий)

18. «Головна роль» (7-й конкур. відбір, неігровий)

19. «Бабин Яр» (7-й конкур. відбір, ігровий)

ТОВ «Новаторфільм»

20. «Професіонали» (серіал, 1-й конкур. відбір, анімаційний)

21. «Лабіринт» (4-й конкур. відбір, анімаційний)

22. «Я Чайник» (4-й конкур. відбір, анімаційний)

ТОВ «Панама Гран Прі»

23. «Микита Кожум'яка» (1-й конкур. відбір, анімаційний)

ПП «Кіностудія "Інтерфільм"»

24. «Тепер я буду любити тебе» (1-й конкур. відбір, ігровий)

ТОВ «Студія Гармата фільм»

25. «Люксембург» (ко-продукція, 7-й конкур. відбір, ігровий)

ПП «Інспірейшн філмз»

26. «Фенік» (4-й конкур. відбір, неігровий)

27. «Не Пантеон» (4-й конкур. відбір, неігровий)

28. «Голос у хорі» (5-й конкур. відбір, неігровий)

ТОВ «Кінокомпанія "Гагарін медіа"»

29. «Моя бабуся Фані Каплан» (ко-продукція, 4-й конкур. відбір, ігровий)

30. «Виграти все» (5-й конкур. відбір, неігровий)

31. «Ржака» (7-й конкур. відбір, ігровий)

ТОВ «Татофільм»

32. «Одеса» (ко-продукція, 2-й конкур. відбір, неігровий)

33. «Вулкан» (ко-продукція, 7-й конкур. відбір, ігровий)

34. «Синагога» (фільм-дебют, 7-й конкур. відбір, ігровий)

ТОВ «Студія "Червоний собака"»

35. «Чудове чудовисько» (5-й конкур. відбір, анімаційний)

ТОВ «Феномен-Україна»

36. «ДАУ» (ко-продукція, 1-й конкур. відбір, ігровий)

ТОВ «Укркіно»

37. «Їжатець» (ко-продукція, 5-й конкур. відбір, ігровий)

ТОВ «Фрешпродакшн»

38. «Будинок слова» (7-й конкур. відбір, ігровий)

39. «Будинок слова» (7-й конкур. відбір, неігровий)

ТОВ «Лерт Карновський»

40. «Поминальна молитва» (2-й конкур. відбір, ігровий)

ТОВ «Борисфен-С»

41. «Мишко та місячна Дзвінка» (7-й конкур. відбір, анімаційний)

ТОВ «Фрешпродакшн»

42. «Кавказький бурий ведмідь» (ко-продукція, 1-й конкур. відбір, ігровий)

43. «Ізі» (ко-продукція, 4-й конкур. відбір, ігровий)

ТОВ «Інсайтмедіа"Продюсерський центр"»

44. «Варіант Марконі» (3-й конкур. відбір, ігровий)

45. «Гніздо горлиці» (4-й конкур. відбір, ігровий)

46. «Таразі. Прощання з пустелею» (4-й конкур. відбір, ігровий)

47. «Червоний» (7-й конкур. відбір, ігровий)

ТОВ «ІнсайтМедіа»

48. «Подорож» (5-й конкур. відбір, анімаційний)

49. «Українська символика. Гімн» (7-й конкур. відбір, неігровий)

50. «Українська символика. Прапор» (7-й конкур. відбір, неігровий)

51. «Українська символика. Герб» (7-й конкур. відбір, неігровий)

ТОВ «СОТА Сінема Груп»

52. «Мелодія для шарманки» (2007, ігровий)

53. «Серце на долоні» (2008, ігровий)

ТОВ «Компанія "СОТА Сінема Груп"»

54. «У суботу» (2010, ігровий)

ТОВ «КрайКінема»

55. «Носоріг» (3-й конкур. відбір, ігровий)

ТОВ «Д.С.М. ЛТД»

56. «Бобот» (7-й конкур. відбір, ігровий)

ТОВ «Іллєнко Фільм»

57. «Толока» (3-й конкур. відбір, ігровий)

ТОВ «Директорія кіно»

58. «Шлях мерця» (4-й конкур. відбір, ігровий)

59. «Свині» (фільм-дебют, 4-й конкур. відбір, ігровий)

60. «Троє» (7-й конкур. відбір, ігровий)

61. «Коли падають дерева» (ко-продукція, 7-й конкур. відбір, ігровий)

62. «Дім» (7-й конкур. відбір, ігровий)

63. «Шнурки» (7-й конкур. відбір, анімаційний)

ТОВ «Вродастудіо»

64. «Степне» (5-й конкур. відбір, ігровий)

ТОВ «210 добрих справ»

65. «210 добрих справ» (3-й конкур. відбір, анімаційний)

ТОВ «Студія "Кінороб"»

66. «Сторожова застава» (дитячий, 5-й конкур. відбір, ігровий)

ТОВ «Кінематографіст»

67. «Довженко і війна» (7-й конкур. відбір, неігровий)

ТОВ «Кіностудія дитячих та юнацьких фільмів ім. О.Ханжонкова»

68. «Максим Оса» (4-й конкур. відбір, ігровий)

ТОВ «Сахалтуєв продакшен компані»

69. «Команда Г» (4-й конкур. відбір, анімаційний)

Міжнародний продюсерський центр «Форт-пост»

70. «Війна на нульовому кілометрі» (7-й конкур. відбір, неігровий)

71. «Іспит на людяність» (7-й конкур. відбір, неігровий)

ТОВ «Ідас фільм»

72. «Її серце» (7-й конкур. відбір, ігровий)

ТОВ «Кіновир»

73. «Клієнт» (7-й конкур. відбір, ігровий)

ТОВ «Євромедія Компані»

74. «Казка старого мельника» (дитячий, 5-й конкур. відбір, ігровий)

ТОВ «Хайлайт Пікчерз»

75. «Канарка пропелер і хвіст» (дитячий, 5-й конкур. відбір, ігровий)

ТОВ «Т.Т.М.»

76. «Франко-українська революція» (5-й конкур. відбір, ігровий, к/м)

ТОВ «ТирФільм»

77. «Зона» (2006, ігровий)

ТОВ «Фест-земля плюс»

78. «Лицарі дикого поля» (2007, ігровий)

ТОВ «Тріплан Пікчерс»

79. «Спостерігач» (2008, ігровий)

Літописні матеріали

Голова Держкіно України П.Ю.Іллєнко

Держкіно, 7 жовтня 2015 року




RSS

Новини

Архів


Новости кино ukrfilm.com