Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця



Кіноклуби

Статті


Новини

27.11.2019 16:50

КРОК у рідній гавані

Програма Міжнародного кінофестивалю «КРОК у рідній гавані», що проходить у Київському Домі кіна протягом чотирьох днів – 28 листопада – 1 грудня 2019 року.

**

28 листопада, четвер

Синій зал

16:00

СПЕЦІАЛЬНИЙ ПОКАЗ – «ПЕРЕМОЖЦІ ТА НОМІНАНТИ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ АНІМАЦІЙНОЇ ПРЕМІЇ «ЕМІЛЬ», ЧАСТИНА І

1. Безстрашні тут Сміт і Фоукс Велика Британія 02:00
2. Покращені люди Moth Studio Велика Британія 03:00
3. Танці на льоду Кірк Хендрі Велика Британія 01:00
4. Аріоль - Дракуріоль Елен Фрірен Франція 12:00
5. Клод – Шалені роботи Тім Гарпер Велика Британія 12:00
6. Героїчний похід відважного принца Ланцелося – Принц та пудель Крістіан Бовінг-Андерсен, Ева Лі Вальберг Данія 04:00
7. Гей, Даггі – Космічна пригода Грант Орчард Велика Британія 07:00
8. Макс та маестро – Суперзвукове вухо Крістоф Пінто Франція, Італія, Німеччина 11:00
9. Нова магія – Риба на суші Вільям Рено Франція 13:00

Червоний зал

18:30

ВІДКРИТТЯ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ АНІМАЦІЙНИХ ФІЛЬМІВ «КРОК-2019: У РІДНІЙ ГАВАНІ».
Ретроспективний показ почесного гостя фестивалю, володаря премії «Оскар», «Сезар», «BAFTA» та інших, видатного режисера та художника МІХАЕЛЯ ДЮДОКА ДЕ ВІТА (Велика Британія).

19:00
МІЖНАРОДНА КОНКУРСНА ПРОГРАМА №1 «МАЕСТРО»

1. Lystfiskeren
Риболов Сара Аунбірк Данія 05:42
2. Маестро Collectif Illogic Франція 01:33
3. Подвійне життя Ойб, Йоріс і Маріке Нідерланди 02:43
4. Кавун Тяньтянь Цю Франція 03:38
5. Гніздо Соня Роледер Німеччина 04:10
6. X.Y.U. Донато Сансоне Франція 01:36
7. Туалет Че-Хе Кім, Ин-Кен Кім Південна Корея 04:35
8. Без гравітації Група режисерів Франція 07:56
9. Її голова Емма Лоухівуорі Фінляндія 07:00
10. III Марта Пайєк Польща 12:00
11. Великий вовк і маленький вовк Ремі Дюрен Франція, Бельгія 13:26
12. Він не може жити без космосу Констянтин Бронзіт Росія 15:59

20:45
Фільм-відкриття -
національна прем’єра повнометражного анімаційного фільму,
володаря головного призу Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів в Аннесі (франція, 2019),
переможця Каннського МКФ (Франція, 2019)

«Я втратив своє тіло»
реж. Жеремі Клапен
(Франція, 2019)

29 листопада, п’ятниця

Синій зал
16:00
СПЕЦІАЛЬНИЙ ПОКАЗ – «ПЕРЕМОЖЦІ ТА НОМІНАНТИ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ АНІМАЦІЙНОЇ ПРЕМІЇ «ЕМІЛЬ», ЧАСТИНА ІІ

1. Нейт запізнюється - вторгнення Жеремі Гіте Франція 11:00
2. Маленький Малабар – Жадібні водорості Патрік Волв Франція 04:00
3. Піпас і Дуглас – Принцеса і дракон Себастьян Лассерр, Александр Со Франція 02:00
4. Звукзі – медіатор Рікл Адріан Коллар Угорщина 08:00
5. Щур з великої дороги Єрун Яспарт Велика Британія 26:00
6. Вітелло заводить бридку подружку Дорте Бенгтсон Данія 07:00
7. Початок часів – займіть місця на полі Жан-Крістоф Дессен Франція 13:00

Червоний зал
18:30
МІЖНАРОДНА КОНКУРСНА ПРОГРАМА №2 «PLAY FOR TODAY»

№ Назва Режисер Країна Тривалість Примітки
1. По незайманому снігу Лео Брюнель, Лоріс Кавальє, Каміль Жалабер, Оскар Мале Франція 06:01
2. Ялла! Ялла! Софія Твігт, Дафна Авадіш Нідерланди 00:43
3. Риба - Вудильник Юлія Окер Німеччина 03:37
4. Бігуді Марта Дженнарі Франція 04:12
5. Play for Today Дар’я Дєдок Беларусь 05:04
6. Претендентка Міккель Баттефельд Данія 00:55
7. Монета Сіці Сон США, Китай 06:40
8. Труба ангела Мартинус Клемет Естонія 02:25
9. Дітки Міхаель Фрай Швейцарія 09:00
10. Піду за цигарками Осман Серфон Франція 13:35
11. Дочка Дар’я Кащеєва Чехія 14:44
12. Блискуча нагла смерть Серджу Негулічі Румунія 15:05

20:15
СПЕЦІАЛЬНИЙ ПОКАЗ – «ПЕРЕМОЖЦІ ТА НОМІНАНТИ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ АНІМАЦІЙНОЇ ПРЕМІЇ «ЕМІЛЬ», ЧАСТИНА ІІІ

1. Досить Анна Манцаріс Велика Британія 02:00
2. Любовний лист тому, кого я придумала Рахель Гутгарц Ізраїль 06:00
3. Маленькі рибки Ноемі Буффа Франція 02:00
4. Музичні травми Мілош Томіч Сербія 10:00
5. Тримайся Уїл Андерсон Велика Британія 12:00
6. Остання зупинка – місяць Біруте Содейкайте Польща, Литва 09:00
7. Котячі дні Йон Фрікі Німеччина 11:00
8. Чисте життя Ната Метлух Естонія 09:00
9. Підробіток (для дурних) Жиль Кювельє Франція 17:00
10. Плоди хмар Катержина Карганкова Чехія 10:00

21:45
СПЕЦІАЛЬНИЙ ПОКАЗ – «ВОЛОДАРІ ПРИЗУ ІМЕНІ ОЛЕКСАНДРА ТАТАРСЬКОГО «ПЛАСТИЛІНОВА ВОРОНА» - «ЗА НАЙВИЩИЙ ПІЛОТАЖ»

1. Таточко Вовк Чан Х’юн-Юнь Південна Корея 10:00
2. Хвіст мишки Бенджамен Ренне Франція 04:09
3. Природжені обставини Рао Хейдметс Естонія 10:00
4. Ще раз Група режисерів Росія 02:52
5. Після Інга Коржнєва Росія 12:00
6. Створення довгої пташки Уїл Андерсон Велика Британія 15:18
7. Моя мама - літак Юлія Аронова Росія 06:47
8. Симфонія №42 Река Бучі Угорщина 10:00

**

30 листопада, субота

Червоний зал

13:00

ПРЕМ’ЄРИ НАЙКРАЩИХ АНІМАЦІЙНИХ ФІЛЬМІВ ДЛЯ ДІТЕЙ
(2018 - 2019 рр.)

Синій зал
14:00
МАЙСТЕР-КЛАС
почесних гостей фестивалю: володаря премії «Оскар», «Сезар», «BAFTA» та інших, видатного режисера та художника МІХАЕЛЯ ДЮДОКА ДЕ ВІТА (Нідерланди, Велика Британія) та лауреата численних міжнародних премій, режисера ІГОРЯ КОВАЛЬОВА (США, Україна).
Показ короткометражних анімаційних фільмів

Червоний зал

16:30
НАЦІОНАЛЬНА КОНКУРСНА ПРОГРАМА №1

1. Сама собі тут Анна Дудко Україна 05:06
2. Щедрик Дмитро Лісенбарт Україна 02:22
3. Легенда про дракона Катерина Кулик, Юлія Хівріна Україна 01:10
4. Їжачок в Африці Оксана Карпус, Олександр Спаринський Україна 03:27
5. ТНМК - Історія України Сашко Даниленко Україна, США 05:43
6. Літера "А" Дмитро Лісенбарт Україна 01:33
7. Рушник Оксана Карпус Україна 07:00
8. Цирк на дроті Олег Педан Україна 10:15
9. Цар Плаксій та Лоскотон Адріан Сахалтуєв Україна 11:44
10. Козак Варвара та Дніпро Надія Лімова Україна 07:00
11. Торкнутися неба Дар'я Сапронова Україна 01:43
12. Місто Лева Степан Коваль Україна 07:00
13. Хосе Хосе Гамадрiльо Україна 03:25
14. Петрівка-Реквієм Катерина Возниця Україна 05:37

18:00
НАЦІОНАЛЬНА КОНКУРСНА ПРОГРАМА №2

1. Інша мова - інший погляд Група режисерів Україна 06:00
2. Нічка темна ходить всюди Дмитро Лісенбарт Україна 02:12
3. Завищені очікування Тигран Согоян Україна 02:04
4. Велике світле майбутне Роман Лисенко Україна 02:45
5. Альона Альона - Якби я була не я Сашко Даниленко Україна, США 03:47
6. Гойдалка Поліна Піддубна Україна 01:14
7. Легенди золотої риби Оксана Карпус Україна 07:01
8. Пуповина Олександр Бубнов Україна 06:39
9. Потьмара Анни Даниіл Пінько Україна 09:21
10. Хоффман-Брехт
Hoffman-Brecht Анатоль Чечик
Anatol Chechik Україна, Ізраїль 08:30
11. Поки не стане чорним
Until It Turns Black Анастасія Фалілеєва Україна 06:23
12. Соловей Степан Коваль, Оксана Носач Україна 07:00
13. Кохання (Deep Love) Микита Лиськов Україна 13:57

19:30
МІЖНАРОДНА КОНКУРСНА ПРОГРАМА №3 «СИМБІОЗ»

1. Пірнальниця Юлія Войтова Франція 04:13
2. Мотамо Карл Росенс Бельгія 02:43
3. Ам ням ням Команда Am Am Gokkun Японія 03:17
4. Драконяче гніздо Лінн Герлах Швейцарія 07:10
5. Пси Ідо Шапіра, Аміт Коен Ізраїль 05:47
6. Хазяїн світла Штефан Фогт Німеччина 01:40
7. У Тома є вазон Тхінь Нгуєн Данія 06:00
8. Папір чи пластик Ната Метлух США 07:37
9. Рухи Чон Дахе Південна Корея 10:15
10. Симбіоз Надья Андрашев Франція, Угорщина 12:51
11. Потік Адріан Локман Нідерланди, Франція 13:45
12. Портрет Сюзанни Ізабела Плючиньська Польща, Німеччина 15:17

21:15
МІЖНАРОДНА КОНКУРСНА ПРОГРАМА №4 «ОСТАННІЙ ДЕНЬ ОСЕНІ»

1. Люби мене, бійся мене Вероніка Соломон Німеччина 06:06
2. Привіт, порожнече Луїзон Шамбон Бельгія 04:56
3. Великий басейн Елоїза Куртуаб Вікторі ЖалаберЮ Клое Пла, Адель Реньйо Франція 06:37
4. Історія з такоякі Савако Кабукі Японія 01:34
5. Довгий поцілунок Іван Ханжин Росія 02:33
6. Моє тіло Сандралі Зінзен, Ніколя Нівесс Франція 02:07
7. Останній день осені Маржолен Перретен Швейцарія, Бельгія 07:21
8. Ентропія Флора Анна Буда Угорщина 10:29
9. Міра прожарки Август Нікласен Данія 04:04
10. Карнавал Асусена Кастильо Мексика 03:33
11. Метеор і місяць Беорн Леонард, Сара Ляуфер Велика Британія 04:34
12. Шість Чень Сі, Ань Сюй Китай 05:00
13. Тоомас в долині диких вовків Чінтіс Лундгрен Естонія, Хорватія, Франція 18:00

**

1 грудня, неділя

Синій зал
10:00
Закритий показ повнометражного анімаційного фільму
«Віктор робот», режисер Анатолій Лавренішин
(Україна, 2019)
Студія анімаційних фільмів «Червоний собака» за підтримки «Чілдрен фест»
Творча лабораторія – робота з дитячою фокус-групою.

Червоний зал
«Родинний кінозал»
13:00
ЗА ПІДТРИМКИ ФРАНЦУЗЬКОГО ІНСТИТУТУ В УКРАЇНІ
ПОВНОМЕТРАЖНИЙ АНІМАЦІЙНИЙ ФІЛЬМ
«Острів Блекмор»,
Режисер Жан-Франсуа Лагіоні
(Франція)

ПЕРЕГЛЯД НЕ РЕКОМЕНДОВАНО ОСОБАМ ДО 14 РОКІВ

Синій зал
14:00
МАЙСТЕР-КЛАС
почесного гостя фестивалю, володаря премії «Оскар», «Сезар», «BAFTA» та інших, видатного режисера та художника МІХАЕЛЯ ДЮДОКА ДЕ ВІТА (Нідерланди, Велика Британія)
Показ повнометражного анімаційного фільму
Володаря премії «Енні», Каннського МКФ та інших
«Червона черепаха»
(Франція, 2017)

Червоний зал
17:00
МІЖНАРОДНА КОНКУРСНА ПРОГРАМА №5 «БАМБУШКА»

1. Анна Джесіка Маунтфілд Велика Британія 05:14
2. Дідусь Група режисерів Франція 05:38
3. Бамбушка Емілі Піжар Франція, Бельгія 08:51
4. Пожежа в картонному місті Філ Браф Нова Зеландія 08:54
5. Секрети Парижа Яніс Ціммерманіс Латвія 09:04
6. Як ведмідь друга шукав Ігор Волчек Білорусь 10:00
7. Слухай, тату! Тетяна Полієктова, Ольга Полієктова Росія, Франція, Німеччина 13:00
8. Дядечко Томас – облік днів Реджина Пессоа Португалія, Канада, Франція 13:02
9. Повітряний змій Мартін Сматана Чехія, Словаччина, Польща 13:07

18:45
МІЖНАРОДНА КОНКУРСНА ПРОГРАМА №6 «НЕЗАБУТНЄ»

1. Незабутній Брюно Колле Франція 12:03
2. Перша спрага Дімітріс Арменакіс Греція 04:38
3. Голос за кадром Група режисерів CALM! Бельгія 04:39
4. Рамулі Янн ле Бот Франція 05:20
5. Застиглі життя Еллі Вуорінен Фінляндія 06:02
6. Самотній монстр виходить до людей Іван Максимов Росія 07:03
7. Кролик-товстопузик Юріко Нода Бельгія 07:30
8. Клуб плямистих Група режисерів Франція 06:39
9. Дуодром Базіль Фогт Швейцарія 08:42
10. Шауль та Іван Ребекка Акун Австрія 09:49
11. Нідергарія Капюсін Мюллер Бельгія 12:24

20:30
ЦЕРЕМОНІЯ ЗАКРИТТЯ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ АНІМАЦІЙНИХ ФІЛЬМІВ «КРОК-2019: У РІДНІЙ ГАВАНІ».
НАГОРОДЖЕННЯ ПРИЗЕРІВ

21:00
ЗА ПІДТРИМКИ ФРАНЦУЗЬКОГО ІНСТИТУТУ В УКРАЇНІ
ПОВНОМЕТРАЖНИЙ АНІМАЦІЙНИЙ ФІЛЬМ,
НОМІНАНТ ПРЕМІЇ «СЕЗАР», ПЕРЕМОЖЕЦЬ МКФ У ЧИКАГО (США)
«КАРТИНА»,
реж. Жан-Франсуа Лагіоні (Франція)




RSS

Новини

Архів


Новости кино ukrfilm.com