Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Арґумент-Кіно


Статті

08.10.2003 17:42

Хапай гроші та біжи ("Кенґуру Джекпот")

Олександр Виноградов, "Понедельник"

"Кенґуру Джекпот"/Kangaroo Jack (100’, США, 2003), режисер: Дейвід Макнеллі, актори: Джеррі О'Коннелл, Ентоні Андерсон, Естелла Воррен, Крістофер Вокен, Дайан Кеннон, Мартон Цокас.

Змішана техніка – суперечливі почуття: діти начебто сміються, щасливі-задоволені, але як на родинний фільм “Кенґуру Джекпот” перебрав стосовно сексуальних жартів і сцен жорстокого поводження з людьми. Що ж до сортирного гумору, то він завжди користується пошаною в дітей до 16.

На дітях геніїв природа відпочиває: продюсер Джеррі Брукгаймер спік дитиноньку, яка анітрохи не схожа ні зовні, ні за характером на його типову продукцію – високооктановий екшен, присмачений спецефектами й засобами пересування, що здіймаються в повітря. Його “Кенґуру Джекпот” – як позашлюбне дитя нерозбірливого у зв’язках батька.

Два типи потрапили на гачка бруклінської мафії і, щоб виправити свою провину, вирушають до Австралії. Там пакет з грошима, який їм доручено доставити за призначенням, викрадає кенґуру. Ось, власне, й усе. Екзотичних персонажів і нерозведеної повторами динамічної дії в “Кенґуру” можна назбирати від сили на десять хвилин хронометражу. Якщо по закінченні фільму не вивітриться з пам’яти автопародія Крістофера Вокена, котрий украй цинічно повторює персонажа зі “справжньої любови”, можна додати ще п’ятірку.

Формула змішування екшену та комедії, дорослої тематики і її інфантильної інтерпретації уперше була випробувана Брукгаймером у “Поліціянті з Беверлі Гіллз” (1984). Пам’ятний фільм з Едді Мерфі починався з поліційної гонитви за автофургоном з контрабандним товаром. Хочете знову побачити поліційну гонитву за автофургоном з краденим товаром – дивіться “Кенґуру Джекпот” продюсера Джеррі Брукгаймера.Статті

Архів


Новости кино ukrfilm.com