Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Арґумент-Кіно


Статті

07.11.2003 18:12

Оновлення крови кіна через “Любов – це...”

“Любов – це…”. Проект під такою назвою втілюється громадською організацією “Західно-Європейський інститут”, одним із виробників стрічки “Мамай” режисера Олеся Саніна. Це експериментальний молодіжний цикл (саме така назва фігурує в офіційних паперах), який складатиметься з 13 короткометражних картин (12 ігрових і однієї документальної), що їх фільмуватимуть молоді кінематографісти. Виробництво здійснюється державним коштом, перші знімальні дні – середина серпня, орієнтовно робота над проектом триватиме півроку. Генеральний продюсер “Любови...” – Арам Ґеворкян, художній керівник і виконавчий продюсер – Олесь Санін.

Одночасно “Західно-Європейський інститут” розпочинає роботу над повнометражною картиною “Не вір очам своїм”, що її ставитиме режисер Галина Кувівчак-Сахно за сценарієм Андрія Куркова, а також над короткометражним документальним фільмом “Зображення” режисера Максима Суркова, що на його виробництво виділено президентський ґрант.

Сценарії до проекту „Любов – це...” відібрано за результатами конкурсу, що його, за ініціативою “Західно-Європейського інституту”, проводило Міністерство культури і мистецтв України. Відбір здійснювала Колеґія Міністерства, до складу якої входять: Юрій Богуцький (голова Колеґії, міністр культури і мистецтв України), Василь Романчишин (перший заступник державного секретаря), Ганна Чміль (заступник державного секретаря), Віктор Андріанов (заступник державного секретаря), Ігор Ніколайко (заступник державного секретаря), Леонід Новохатько (заступник державного секретаря), Микола Мащенко (кінорежисер, генеральний директор Національної кіностудії художніх фільмів імени Олександра Довженка), Володимир Чепелик (скульптор, голова Національної спілки художників України), Алла Федоренко (начальник контрольно-ревізійного відділу Міністерства культури і мистецтв України), Олександр Федорук (доктор мистецтвознавства, голова Державної служби контролю за переміщенням культурних цінностей через державний кордон України), Микола Баграєв (президент ЗАТ “Таврійські ігри”, народний депутат України), Леся Дичко (композитор, секретар правління Національної спілки композиторів України), Микола Кучерук (голова Державної служби охорони культурної спадщини), Володимир Наконечний (кандидат економічних наук, народний депутат України, член Комітету з питань культури і духовности), Олег Тимошенко (хоровий дириґент, ректор Національної музичної академії України імени Петра Чайковського).

Майбутні фільми проекту „Любов – це...”

СОФІЯ (1 частина), сценарист і режисер: Надія Суханова, оператор: Дмитро Санін.

Актори театру – Він та Вона – на сцені під час репетиції не особливо переймаються вказівками режисера і продовжують кожен думати про своє. Режисера це дратує, але насправді він так само думає про своє. І раптом випадковість змушує акторів вкласти у завчений текст усю щирість відчуттів.

ЛЮБОВ. DA. (1 ч.), сценарист: Катерина Турова, Віталій Тіменко, режисер: Віталій Тіменко, оператор: Дмитро Плюта.

Дивна історія про бабусь і дідусів, що завдяки онукам-панкам та онучкам-гіпі зацікавилися інтернетом і що з того вийшло…

СОНЕЧКО (2 ч.), сценарист і режисер: Сергій Наталушко, оператор: Олексій Куліш.

Самотня жінка дуже любить свою донечку, але приховує її від колеґ, адже всі вони вважають її бездітною “синьою панчохою”. Але якось в житті жінки з’являється чоловік, котрий, здається, відкриє таємницю.

ЛЮБОВ – ЦЕ СВІТЛО У ВІКНІ НАВПРОТИ (2 ч.), сценарист і режисер: Ганна Шкарупа, оператор: Костянтин Тєрєшков.

Він зовсім із нею не знайомий, але бачить її кожного дня. У вікні навпроти. І одного разу дізнається телефон і наважується подзвонити.

ОЛІГАРХ (2 ч.), сценарист і режисер: Олексій Андрієнко, оператор: Андрій Лисецький.

Тато відводить маленьку Наточку до дитсадочка і обіцяє, що забере її першою, а завтра вони підуть до цирку. Але жорстока реальність зовсім до іншого річища повертає долі тата й доньки.

ЛЮБОВ – ЦЕ… (2 ч.), сценарист і режисер: Лариса Артюгіна, оператор: Олексій Цвілодуб.

В актриси столичного театру є слава та шана, але не склалося особисте життя. І ще її дуже дратує один набридливий глядач, що не пропускає жодної її вистави. Але її донька виявила, що цей дядечко вміє робити чудових паперових птахів.

ХРИСТИНА ТА ДЕНИС ТАНЦЮЮТЬ ТАНОК БОНДАРІВ (3 ч.), сценарист: Алла Чурікова, режисер: Дмітрій Попов, оператор: Едуард Тімлін.

14-річний Денис не повірив очам – відома модель з рекламного плакату раптом вийшла з авта, що зупинилося поруч. І він випадково став у нагоді дівчині, котрій цієї миті так потрібна була дружня допомога…

БЕРЕГ (2 ч.), сценарист і режисер: Костянтин Денесюк, оператор: Сергій Тартишніков.

Завершення курортного роману не буває щасливим…

ГОВЕРЛА (2 ч.), сценаристи: Сергій та Олександр Альошечкіни, режисер: Сергій Альошечкін, оператор: Олександр Альошечкін.

Є в Карпатах одне загадкове, оповите таємницями місце. Одного разу під час зливи туди випадково потрапили російські туристи…

ЮРКО ТА МАРИНА (2 ч.), сценарист і режисер: Костянтин Шафоренко, оператор: Сергій Тартишніков.

Одного дня чоловік вийшов на вулицю погуляти з собакою. Раптом до нього підійшла незнайома жінка, впала на руки і сказала, що шукала його все життя…

КАВОМАН (2 ч.), сценарист і режисер: Олександр Ітигілов, оператор: Олексій Степанов.

Щодня він п’є подвійну каву в гастрономі на розі Пушкінської та Прорізної. І навіть не здогадується, що на нього тут кожного дня чекають...

МРІЇ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ (2 ч.), автор ідеї: Євгенія Білорусець, сценарист і режисер: Аксінья Куріна, оператор: Cлава Пілунський.

Різдвяна казка, про вчительку музики Машу та американця Джона, їхні неймовірні новорічні пригоди, які, зрештою, закінчуються цілком щасливо.

НЕ ВІР ОЧАМ СВОЇМ (9 ч.), сценарист: Андрій Курков, режисер: Галина Кувівчак-Сахно, оператор: Анатолій Сахно

Живуть поряд два сусіди – 16-річний хлопчик Пєтя та літній дядечко Солнишкін. У кожного свої проблеми: Солнишкін проводить кримінальне розслідування у ресторані, а Пєтя вперше в житті опановує самостійне життя – батьки поїхали у відпустку і лишили на місяць його самого. Їхні шляхи майже не переплітаються, але відбуваються дивні збіги...

КІНОМАНІЯ (документальний, Digital Betacam, 30’), сценарист і режисер: Ганна Яровенко.

У звичайному українському селі живе кінорежисер. Поки він за селом фільмує історичну драму, його дружина сапає на городі і годує свиней. Ввечері вона з донькою дивиться черговий телесеріал, а чоловік іде монтувати своє кіно до сільської кіностудії. Що про нього думають односельці, вони ж – актори у його численних фільмах?Статті

Архів


Новости кино ukrfilm.com