Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Арґумент-Кіно


Статті

28.02.2005 18:30

Збір пропозицій щодо реформування кіногалузі в Україні

23 лютого у Верховній Раді України пройшли парламентські слухання "Національна кінематографія: стан, проблеми і шляхи їх вирішення", що вони демонструвалися в прямому ефірі на Першому національному телеканалі. Розмова у Верховній Раді обмежилася переважно з’ясуванням стосунків між різними українськими кіноінституціями (як-то Національна спілка кінематографістів України, Національна кіностудія художніх фільмів ім. О. Довженка, Міністерство культури і мистецтв України) і між самими кінематографістами, що їх чимало зібралося в сесійній залі.

Зрештою, принципових конструктивних рішень 23 лютого на слуханнях у Верховній Раді прийнято не було. Певна річ, такий результат не задовольнив багатьох кінематографістів. Отже, через два дні після подій у Верховній Раді було утворено Тимчасовий комітет з питань підготовки проекту "Програми реформи кіногалузі в Україні", до складу якого увійшли М. Бєліков (кінорежисер, голова НСКУ), О. Богуцький (генеральний директор телеканалу ICTV), А. Вознюк (керівник мережі кінотеатрів "Одеса-кіно"), В. Войтенко (головний редактор часопису „KINO-КОЛО” і Національного кінопорталу KINOKOLO.UA), Л. Горделадзе (директор кінотеатру "Жовтень"), А. Дяченко (генеральний директор дистриб’юційної компанії "Геміні"), А. Куріна (кінокритик, кінорежисер), Є. Мінзянов (художній керівник компанії "Фільм UA" , телеканал "Інтер"), А. Пугач (генеральний директор ТОВ "Мультиплекс Холдинґ"), М. Паперник (кінорежисер), В. Рожко (кінорежисер, оператор, Кіностудія ім. О. Довженка), С. Тримбач (кінокритик, голова Асоціації кінокритиків України), А. Халпахчі (генеральний директор МКФ "Молодість"), Т. Яловська (генеральний директор дистриб’юційної компанії "Київоблкіно").

Члени комітету пропонують зусиллями професійної української кіноспільноти створити багатополюсну програму реформи кіногалузі в Україні, обговорити її на З’їзді працівників кіна України, що він має відбутися у березні, і прийняти там конкретні рішення за всіма напрямками кіногалузі.

"Можливо, що з кожного питання буде декілька варіантів рішень, – каже один з ініціаторів створення комітету Антон Пугач, – однак лише так можна буде не залишити без розгляду кожну пропозицію. Кожен кінематографіст може надіслати свій варіант будь-кому з членів Комітету. Яким чином? У тій формі, яка буде затверджена у вигляді Реґламенту підготовки програми".

Національний кінопортал KINOKOLO.UA друкує ці форми ("Реґламентні норми" Тимчасового комітету з питань підготовки проекту "Програми реформи кіногалузі в Україні"), що ними – як схемою для викладення своїх власних пропозицій – може скористатися кожен, хто небайдужий до майбутньої долі українського кіна і хто має своє бачення виходу з сьогоднішньої кризової ситуації.

Надсилайте ваші пропозиції на електронну адресу [email protected] або звичайною поштою на адресу 01021, Київ -21, а/с 40.

Реґламентні норми

ТИМЧАСОВОГО КОМІТЕТУ З ПИТАНЬ ПІДГОТОВКИ ПРОЕКТУ „ПРОГРАМИ РЕФОРМИ КІНОГАЛУЗІ В УКРАЇНІ”

Зміст

1. Статті до внесення пропозицій.

1.1.Кіновиробництво.

1.2. Кінотеатральний прокат.

1.3. Дистриб'юція фільмів.

1.4. Освіта.

1.5. Кінофестивалі.

1.6. Кіно і телебачення.

1.7. Архіви та музеї.

1.8. Кінокопіювальна фабрика.

1.9. Управління кіногалуззю.

1.10. Інше.

2. Зразок Реґламентної форми №1.

3. Положення про обсяг та характер пропозицій.

4. Порядок роботи Комітету.

5. Порядок прийняття рішень Комітетом.

Форма №1 (використовується для офомлення кожної окремої пропозиції до кожної зі Статей, тобто якщо є сім, наприклад, окремих пропозицій з реформування кіновиробництва, то це сім окремих аркушів, заповнених за Формою №1).

Пропозиції по Статті №_____.________________________ від члена Комітету _____________________________ (прізвище, ім'я та по батькові) _______________________ (підпис (якщо інформація надсилається факсом) і дата) та інших осіб, що надіслали до члена Комітету свої пропозиції, оформлені належним чином (Форма №1) з підписами та датами на аркушах.

ПропозиціяПозитивні наслідкиДоказ ефективности (на прикладі відомого вітчизняного або закордонного досвіду та загальних міркувань)Засоби реалізації та необхідні додаткові умовиТерміни впровадженняОбсяги та шляхи фінансуванняКадрові кандидатури (підприємства та організації) з впровадження ПропозиціїІнше (будь-які Додатки можуть бути надані окремо, а в цьому пункті необхідно викласти їхній перелік)З такою ж пропозицією до Комітету звернулися (прізвище)
          
         
          
          


3. Положення про обсяг, характер та опрацювання пропозицій.

3.1. Всі пропозиції повинні бути чітко сформульовані, мати прагматичний і конкретний вигляд. В пунктах пояснень до пропозиції не повинно бути емоційних висловлювань, розмірковувань незрозумілого або некоректного характеру (з використанням порівняльних зворотів тощо).

3.2. В тексті кожної окремої пропозиції має бути інформація, що стосується тільки цієї пропозиції. Все, що може (за обсягом та характером) розглядатися як окрема пропозиція, повинно бути належним чином сформульовано з усіма відповідними формальностями. Скорочене формулювання можливої окремої пропозиції у межах тексту про іншу пропозицію не припускається.

3.3. Обсяг тексту на кожну пропозицію не повинен перевищувати одну сторінку кеґлем „12” шрифтом Times New Roman (без обмежень розмірів Додатків (див. „Інше” у формі №1).

3.4. Терміни надсилання пропозицій до членів Комітету – до 15 березня 2005 р.

3.5. До уваги приймаються пропозиції, що надійшли електронною поштою або факсом і відповідають реґламентним нормам.

3.6. Члени Комітету розробляють кумулятивний звіт щодо прозицій на їхню адресу і розсилають свої примірники звіту всім іншим членам Комітету не пізніше 25 березня 2005 р.

3.7. До 31 березня 2005 р. обраний Комітетом Секретаріат Комітету опрацьовує остаточний варіант ПРОГРАМИ на базі одержаних пропозицій і оприлюднює його на сайті WWW.KINOKOLO.UA (додатки, що надійшли членам Комітету не електронною поштою, не оприлюднюються).

4. Порядок роботи Комітету.

4.1. Комітет здійснює свою роботу згідно з визначеними у ПОЛОЖЕННІ термінами.

4.2. Комітет обирає на засіданні 16 березня 2005 р. СЕКРЕТАРІАТ КОМІТЕТУ.

4.3. Члени Комітету оприлюднють свої контактні телефони та електронні адреси і здійснюють свою діяльність у зручній для себе формі та у вільний від основної роботи час.

5. Комітет приймає рішення простою більшістю голосів. Підставою для голосування із запропонованого питання є письмове звернення одного з членів Комітету до СЕКРЕТАРІАТУ КОМІТЕТУ.

Бєліков М. (кінорежисер, голова НСКУ) тел. 287 75 57

Богуцький О. (генеральний директор телеканалу ICTV) тел. 244 46 00 [email protected]

Вознюк А. (мережа кінотеатрів „Одеса-кіно”) [email protected]

Войтенко В. (головний редактор часопису KINO-КОЛО) тел. 490 01 01 [email protected]

Горделадзе Л. (директор ДКП кінотеатр „Жовтень”) тел.462 57 76 [email protected]

Дяченко А. (генеральний директор „Геміні”) тел.238 21 28 [email protected]

Куріна А. (кінокритик, кінорежисер) тел. 245 19 14 [email protected]

Мінзянов Ю. (худ. керівник „Фільм UA” , телеканал „Інтер”) тел. 490 67 65 [email protected]

Пугач А. (генеральний директор ТОВ „Мультиплекс Холдінг”) тел. 238 87 60 [email protected]

Паперник М. (кінорежисер) тел. 251 26 71

Рожко В. (кінорежисер, оператор, Кіностудія ім. О. Довженка) тел. 433 44 24

Тримбач С. (голова Гільдії кінокритиків України) [email protected]

Халпахчі А. (генеральний директор МКФ „Молодість”) тел. 227 45 57 [email protected]

Яловська Т. (генеральний директор „Київоблкіно”) тел. 257 13 85 [email protected]Статті

Архів


Новости кино ukrfilm.com