Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Арґумент-Кіно

Статті

10.09.2011 21:03

«Український пацієнт»: З днем українського кіна!..

Цього року на студії TV.Boys автором-режисером Дмитром Авдєєвим було створено тридцятихвилинний фільм із назвою «Український пацієнт», жанр якого на деяких інтернет-сайтах не без чорного гумору подається так: "документальний, жахи".

Втім, читайте нижче коротку інформацію від творців цієї стрічки й дивіться…

«У фільмі "Український пацієнт", знятому всього за 60 доларів, наш кінематограф розглядається як 115-річний пацієнт лікарні, який тривалий час знаходився в комі. Саме 115 років цьогоріч виповнюється українському кіно. З часом пацієнт став подавати ознаки життя. Які саме – про це й дізнається наш глядач.

Мало кому відомо, що День українського кіно встановлений Указом Президента № 52/96 від 12 січня 1996 року і відзначається щорічно в другу суботу вересня. І якщо цю інформацію ще можна знайти в інтернеті, то що знає про українське кіно середньостатистичний українець? Тільки завдяки кільком прізвищами за останні 10 років можна сказати, що український кінематограф радше живий, аніж мертвий.

Саме в питанні "живий пацієнт чи мертвий" і вирішив розібратися режисер Дмитро Авдєєв. У своєму документальному фільмі він розповідає, що відбувається з українським кіно в наш час. У цьому йому допомогла відома команда "реаніматологів", сучасні українські режисери – Алан Бадоєв, Володимир Лєрт, Любомир Кобильчук, Віктор Придувалов, Олександр Шапіро, Денис Іванов та Роман Балаян»…

ЧАСТИНА 1.

 

ЧАСТИНА 2.Статті

Архів