Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Арґумент-Кіно

Статті

27.01.2012 16:53

«Час життя об’єкта в кадрі» – фільмується незвичайне кіно

Незалежною компанією «Інспірейшн філмз» розпочато виробництво нового фільму "ЧАС ЖИТТЯ ОБ’ЄКТА В КАДРІ".

Знімання триває у 3-му павільйоні Національної кінематеки до 29 січня – запрошуємо журналістів та представників мас-медій.

Продюсер Світлана Зінов"єва, режисер-постановник Олександр Балагура, оператор-постановник Володимир Гуєвський, фотографи Євген Павлов, Олександр Чекменьов, художник Олександр Бабак, звукорежисер Борис Петер, художник костюмів Емма Беглярова.

Актори: Анастасія Киреєва, Алла Самойленко, Поліна Кельм, Юхим Гофман, Микола Попелуха.

Фільм знімається на замовлення Державного агентства України з питань кіно.

Сценарій фільму на сайті СЦЕНАРНА МАЙСТЕРНЯ – дивіться ТУТ ...

Світлина Євгена Павлова

"ЧАС ЖИТТЯ ОБ’ЄКТА В КАДРІ" - це проект, жанр якого може бути визначений як авторський експериментальний документальний фільм. Це стиль, що руйнує кордони між документальним та ігровим. Фільм, що створює власну реальність.

Фільм буде складатись з документальних фотографій українських (це важливо) фотографів, документальних подорожей та з ігрових сцен, відзнятих у павільйоні.

Наша мета – об’єднавши ігрове і документальне, зробити поетичний фільм, де екранний персонаж може бути одночасно і автором і героєм.

Як продюсер я вірю, що це надзвичайно цікавий і абсолютно новий підхід, який дасть глядачу відчуття власної подорожі у пошуках втраченого часу.

З анотації фільму: «Почалося все з того, що одного разу раптом стало зрозуміло, що протягом останніх 15-20 років навколо нас, у нашому власному житті, щось незворотньо змінилось. Що відбулося все це в нашій присутності, але ми при цьому ніби нічого й не помітили. Ніби й не було цих років, або весь цей час не було нас самих…»

Окрім того, фільм досліджує магію фотографії.

Cвітлина Олександра Чекменьова

Режисер Олександр Балагура зробив трейлер, який демонструє те, що неможливо описати іншою мовою, крім мови кіно. Короткий але точний ескіз майбутнього фільму (трейлер) можна побачити тут: http://video.i.ua/user/440675/26483/213880/

Україна переживає 20-й рік незалежності, й нація потребує рефлексії. В цьому ми вбачаємо не просто актуальність, а нагальну необхідність нашого проекту.

Попередній наш з Балагурою фільм “Крила метелика” отримав Приз за найкращий український фільм на «Молодості’ 2008», брав участь у престижній програмі Zone Туринського МКФ, у конкурсі паризького Cinema du Reel та у програмі “Невидимі фільми” у Центрі Помпіду в Парижі поруч з фільмами Сокурова, Лозниці та інших найвідоміших режисерів сучасності. Відгуки італійських та французьких кінокритиків просто вражають і надихають нас на подальшу роботу.

Світлана Зінов’єва, продюсер та співавтор сценаріюСтатті

Архів