Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

20.06.2006 13:31

"Паперовий Місяць" у "Візуальний лабораторії"

Паперовий Місяць22 червня, о 18-30, – чергова зустріч у київському кіноклубі "Візуальна лабораторія", що є авторським проектом одного з засновників кіноклубного руху в Україні Станіслава Сукненка.

У програмі – фільм "Паперовий Місяць"/Paper Moon (США, 1973) режисера Пітера Богдановича, головні ролі в якому зіграли представники акторської родини О’Нілів – батько й дочка Раян і Тетьюм О’Ніли. 1974 року актриса Тетьюм О’Ніл (виконавиця ролі маленької дівчинки Едді Лоґґінс) отримала "Оскара" за цю картину як "Найкраща актриса у другоплановій ролі" і стала наймолодшою лавреаткою премії Американської кіноакадемії в цій категорії (на той час їй було 10 років).

Того ж року Тетьюм О’Ніл отримала приз Італійської кіноакадемії "Давид ді Донателло" як "Найкраща закордонна актриса" і премію Асоціації голлівудської іноземної преси "Золотий глобус" за "Найперспективніший жіночий дебют". Після "Паперового Місяця" Тетьюм О’Ніл багато фільмувалася (і фільмується досі), однак такої зливи нагород вже не отримувала.

Також "Паперовий Місяць" отримав "Срібну мушлю" і Особливий приз журі на МКФ у Сан-Себастьяні (Іспанія).

Засідання кіноклубу "Візуальна лабораторія" проходять щочетверга (початок о 18-30) у приміщенні Державного центру театрального мистецтва імені Леся Курбаса (вулиця Володимирська, 23-в, тел. 279-47-83). Вхід – 5 гривень.

29 червня у програмі – "Тото-герой"/Toto le héros (Франція-Бельгія, 1991), режисер Жако ван Дормаель.

Специфіка "Візуальної лабораторії" в тому, що вона не лише надає глядачам можливість подивитися рідкісні кінострічки, але й обговорити їх. Фільми в кіноклубі демонструються з відео або з DVD. Вперше засідання кіноклубу "Візуальна лабортаторія" відбулося у жовтні 2004 року.RSS

Кіноклуби

Архів