Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

29.06.2006 11:46

"Тото-герой" у "Візуальний лабораторії"

Тото-герой/Toto le héros 29 червня, о 18-30, – чергова зустріч у київському кіноклубі "Візуальна лабораторія", що є авторським проектом одного з засновників кіноклубного руху в Україні Станіслава Сукненка.

У програмі – фільм "Тото-герой"/Toto le héros (Франція – Бельгія – Німеччина, 1991), режисер Жако ван Дормаель.

Ця дебютна повнометражна картина бельгійця Жако ван Дормаеля здобула в Канні 1991 року "Золоту камеру" за найкращий дебют і Приз юнацького журі. Того ж року "Тото-герой" отримав приз Європейської кіноакадемії за "Найкращу акторську роботу" (Мішель Буке), "Найкращу операторську роботу" (Вальтер ван ден Енде), "Найкращий сценарій" (Жако ван Дормаель) і як "Найкращий фільм для молоді". 1992 року стрічка здобула ще й "Сезара" (приз Французької кіноакадемії) як "Найкращий закордонний фільм".

Засідання кіноклубу "Візуальна лабораторія" проходять щочетверга (початок о 18-30) у приміщенні Державного центру театрального мистецтва імені Леся Курбаса (вулиця Володимирська, 23-в, тел. 279-47-83). Вхід – 5 гривень.

Специфіка "Візуальної лабораторії" в тому, що вона не лише надає глядачам можливість подивитися рідкісні кінострічки, але й обговорити їх. Фільми в кіноклубі демонструються з відео або з DVD. Вперше засідання кіноклубу "Візуальна лабортаторія" відбулося у жовтні 2004 року.RSS

Кіноклуби

Архів