Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

30.06.2006 12:43

Французьке "Кіно у світлі місяця": "Життя – це диво" режисера Еміра Кустуріци

Життя – це диво/Zivot je cudo4 липня о 20-30 на подвір’ї Французького культурного центру у Києві (вул. Ґорького, 104) відбудеться акція, що має назву "Кіно у світлі місяця".

Демонструватиметься фільм "Життя – це диво"/Zivot je cudo (154’, Юґославія – Франція , 2004) режисера Еміра Кустуріци. Сценаристи стрічки – Ранко Божич, Емір Кустуріца, оператор: Мішель Аматьйо, актори: Славко Стімач, Наташа Шолак, Весна Триваліч, Вук Костіч, Александар Берчек.

Що може бути кращим за туристичну залізничну колію для села? А що може бути гіршим за війну для туризму? Лука будує власну залізничну колію та закриває очі на війну, зосередившись виключно на віслюкові, що перегороджує рейки. Натомість його дружина Ядранка йде від нього до музиканта, який обіцяє посприяти їй у кар’єрі оперної співачки, а його сина Мілоша забирають до армії. Життя Луки перетворюється на військову зону аж до того дня, коли він зустрічає Сабахо. Незважаючи на те, що історія розвивається на тлі трагедії війни, режисер не забуває додати властивого йому іскрометного гумору...

В архіві рубрики "Статті" на нашому порталі читайте рецензію кінокритика Олега Роя "Вистражданий образ балканського клоуна" на фільм "Життя – це диво".

Фільм демонструватиметься з російським перекладом. Вхід на покази – вільний.RSS

Кіноклуби

Архів