Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

14.07.2006 16:24

Кінематограф Кшиштофа Кесльовського у "Візуальний лабораторії" ("Випадок")

Випадок/Przypadek Протягом липня київський кіноклуб "Візуальна лабораторія" пропонує ретроспективу фільмів видатного польського режисера Кшиштофа Кесльовського. Нагадаємо, що "Візуальна лабораторія" є авторським проектом одного з засновників кіноклубного руху в Україні Станіслава Сукненка.

20 липня, о 18-30, у програмі – фільм "Випадок"/Przypadek (1987, у ролях Боґуслав Лінда, Тадеуш Ломницький, Збіґнев Запасєвич). За ця стрічка отримала "Срібного лева" і приз "Найкращому акторові" (Боґуслав Лінда) на Фестивалі польських ігрових повнометражних фільмів у Ґдині 1987 року.

Засідання кіноклубу "Візуальна лабораторія" проходять щочетверга (початок о 18-30) у приміщенні Державного центру театрального мистецтва імені Леся Курбаса (вулиця Володимирська, 23-в, тел. 279-47-83). Вхід – 5 гривень.

27 липня – "Короткий фільм про убивство"/Krótki film o zabijaniu (1988, у головній ролі Мирослав Бака).

Специфіка "Візуальної лабораторії" в тому, що вона не лише надає глядачам можливість подивитися рідкісні кінострічки, але й обговорити їх. Фільми в кіноклубі демонструються з відео або з DVD. Вперше засідання кіноклубу "Візуальна лабораторія" відбулося у жовтні 2004 року.RSS

Кіноклуби

Архів