Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

18.09.2006 14:48

Ретроспектива фільмів актриси Ромі Шнайдер у "Візуальній лабораторії" ("Потяг")

Потяг/Le trainПротягом вересня київський кіноклуб "Візуальна лабораторія" презентує ретроспективний показ фільмів за участи видатної актриси Ромі Шнайдер (1938-1982).

21 вересня у програмі – фільм "Потяг"/Le train (1974, режисер П’єр Ґраньє-Деферр). Ця стрічка, в основу якої покладений роман Жоржа Сіменона, – історія приреченого кохання двох людей (у виконанні неперевершеного дуету Ромі Шнайдер і Жана-Луї Трентіньяна), які випадково зустрілися в потязі під час евакуації на північ Франції 1940 року.

28 вересня – "Головне – кохати"/L'important c'est d'aimer (1975, режисер Анджей Жулавський).

Нагадаємо, що засідання кіноклубу "Візуальна лабораторія" проходять щочетверга (початок о 18-30) у приміщенні Державного центру театрального мистецтва імені Леся Курбаса (вулиця Володимирська, 23-в, тел. 279-47-83). Вхід – 5 гривень.

Специфіка "Візуальної лабораторії" в тому, що вона не лише надає глядачам можливість подивитися рідкісні кінострічки, але й обговорити їх. Фільми в кіноклубі демонструються з відео або з DVD. Вперше засідання кіноклубу "Візуальна лабораторія" відбулося у жовтні 2004 року. "Візуальна лабораторія" є авторським проектом одного з засновників кіноклубного руху в Україні Станіслава Сукненка.RSS

Кіноклуби

Архів