Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

21.09.2006 16:43

Слайд-шоу видатних фотографів сучасности в кіноклубі НаУКМА

22 вересня, о 18-30, "Лабораторія кіно" кіноклубу Національного університету "Києво-Могилянська Академія" (вул. Набережно-Хрещатицька, 27, кімната 13) представляє слайд-шоу видатних фотографів сучасности з авторськими коментарями.

У програмі:

Вольфґанґ Тіллманс (Німеччина) – культовий фотограф, що працює на перетині багатьох, часом протилежних напрямків – від естетики snapshot до фотографії моди, від картин клубного життя до квазінаукової фотографії. Тіллмансове кредо сформульовано в назві одного з альбомів: "Якщо одна річ має значення, все має значення"/If one thing matters, everything matters.

Нан Ґолдін (CША) – одне з найвпливовіших імен у мистецтві двох останніх десятиліть. Об’єкт фотографії Ґолдін – її власне приватне життя. Працюючи в естетиці любительської фотографії, Ґолдін спромоглася перетворити її на мейнстрим сучасного мистецтва.

Мартін Парр (Велика Британія) – майстер іронічного репортажу, він є одним із найцікавіших учасників знаменитої аґенції Magnum. Вулична фотографія Парра відтворює маскульт сучасної Британії в його найбарвистіших проявах.

Закадровий текст англійською.

Вхід вільний.RSS

Кіноклуби

Архів