Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяНовини

Статті

Кіноклуби

04.10.2006 12:42

Кіноклуб класичного та соціального кіна ("Вітер, що колише ячмінь")

Вітер, що колише ячміньКіноклуб класичного та соціального кіна проводить свої зустрічі щосереди о 19-00 у приміщенні кінозалу Державної академії керівних кадрів культури та мистецтв (вул. Січневого повстання, 21, корпус 7, 2-й поверх – на території Києво-Печерської Лаври, на вході на територію Лаври треба повідомити, що ви прямуєте до Академії і вас пропустять безкоштовно).

4 жовтня відбудеться показ фільму "Вітер, що колише ячмінь"/The Wind That Shakes the Barley (Франція – Ірландія – Велика Британія, режисер Кен Лоуч), що отримав цього року "Золоту пальму" Каннського фестивалю.

Далі у програмі:

11 жовтня – "Сальвадор"/Salvador (США, 1986, режисер Олівер Стоун)

18 жовтня – "Скромна чарівність буржуазії"/Le charme discret de la bourgeoisie (Франція – Італія – Іспанія, 1972, режисер Луїс Бунюель)

Фільми демонструються у DVD форматі. Після кожного фільму – дискусія. Вхід вільний. З програмою показів також можна ознайомитися на сайтах www.contr.info та www.videoteka.kiev.ua.

Покази Кіноклубу класичного та соціального кіна відбуваються завдяки підтримці Київської міської відеотеки та Державної академії керівних кадрів культури та мистецтв.

Перше засідання Кіноклубу в цьому сезоні відбулося минулої середи, 27 вересня. Демонструвалася картина "Леґенди Ріти"/Die Stille nach dem Schuß/The Legends of Rita (Німеччина, режисер Фолькер Шльондорфф). З цієї осени в Кіноклубу вперше з’явилося постійне приміщення для показів та дискусій – Державна академія керівних кадрів культури та мистецтв.

Всі бажаючі можуть підписатися на інтернет-розсилку кіноклубу – [email protected] – й отримувати оперативну інформацію про покази. Пропозиції щодо програми кіноклубу на наступний місяць чи щодо розповсюдження афіш кіноклубу можна надсилати на адресу [email protected].RSS

Кіноклуби

Архів